כמה מוצקים זה אוכל?

galya13

New member
הבקבוק בשביל להעביר את המרק. או שיש

הצעה יותר טובה? אם כן ישמח. ועוד משהו הבעיה שהמרק לא יהיה מהמקרר כי אני מכינה אותו בערך שעה לפני שאנחנו נוסעים. אז האם אפשר בכלל לא לשים במקרר, כי כשנגיע לדודה היא כבר אחרי חצי שעה צריכה לאכול את זה. אז אולי עדיף לא לקרר? ותודה על תשובה.

לרסק ולשים בבקבוק....

ככה אני עשיתי הכי טוב לא מתקלקל וגם להתחיל לטחון אצל הדודה אני לא אהבתי שכל אחד דוחף את האף שלו מה שמתי מה לא שמתי וכו' תמיד הגעתי מוכנה.

galya13

New member
תודה. ואם אני מכינה שעה לפני

שיוצאים ונותנת מרק חצי שעה אחרי שמגיעים לשם. האם אפשר בכלל לא לקרר?

ImaAvaza

New member
אנחנו עם אוונט

הרב שלבית, זה קצת מהר לה אבל היא מסתדרת (7.5 חודשים) אין לי מושג לגבי דייסות כי אני לא בארץ אני מכינה לה 210 מל סימילאק (180מל מים + אבקה) ולזה מוסיפה איזה 2-3 כפות דיסת דגנים בטעם בננה-אגס אם אין בארץ אולי תעשי דגנים רגילה ותוסיפי קצת אגס מבושל ומרוסק שאת עושה

claireme

New member
תןספת דייסה

אני נותנת לה כמעט בכל בקבוק עוד כף דייסה בהתחלה נתתי אורז והיא ממש אהבה ועכשיו סולת, והפטמה הרב שלבית של אוונט טובה. מה שכן, שמתי לב שצריך לחכות כמה דרות עד שהדייסה נמסה לגמרי או שאפשר במקום על 180 מ"ל לשים 190-200, כי אחרת יוצא שהדייסה הסמיכה נשארת למטה והיא אף פעם לא גומרת את זה, גם אם היא רעבה, כי זה סמיך לה מדיי.

kerenra

New member
אני התחלתי מביסקוויטים

וכשנתתי לחם השגחתי ב- 10 עיניים...

דפנה מי

New member
אצלינו היא טורפת לחם

ומטורפת עליו
אנחנו פוקחים עין-עם פירות הרבה יותר קשה לה כי היא עלולה לא ללעוס אותם מספיק ודוקא לחם היא לועסת יותר, גם את ה"קשה". עדי בת שנה ו 3 ויש לה גם טוחנת אחת
בן כמה הוא/היא-כמה שיניים?

claireme

New member
קודם כל תודה

תודה על התשובות... הנסיכה שלנו בת 9.5 חודשים וזה עתה מצמיחה שן ראשונה. היא אוכלת ביסקוויט של גרבר לבד ועכשיו אני מנסה לתת פתי בר אבל ראיתי שבשניהם חש שומן צמחי מוקשה שזה ממש לא הכי טוב בעולם אז חשבתי לעבור ללחם. אז מה, לחתוך לה את הרך לקוביות? וזה יימס לה בפה כמו הביסקוויט או שעדיך לתת את הקשה והיא תלעס אותו בחניכיים כמו עם הביסקוויט? שוב תודה רבה על ההיענות...

ליצה

New member
להזהר עם הרך של לחם לבן

זה נהיה כמו גוש בצק שנרטב, היא יכולה להחנק. עדיף את הקשה, שתרכך עם הרוק והחניכיים ותנגוס ביסים קטנים.

דפנה מי

New member
אני עוד הייתי מחכה קצת עם הלחם

כי הלבן בכלל לא מתמוסס בפה אלה נהיה גוש בצק רטוב ודחוס שאותו הם בולעים בד"כ וזה עלול להיות מסוכן גוש כזה בגרון כי היא עדיין לא ממש יכולה לפורר את זה עם השיניים, אולי קצת עם החניכיים-עדיף את הקשה ושלא תחתוך ממנו חתיכות גדולות מדיי. אני אוהבת לתת לה את הביסקויט של רמדיה (לא הסתכלתי אם יש בו שומן צמחי מוקשה) ואני לא יודעת אם זה לא טוב להם...

ועומר קטן בחודש ונגמל לפני חודש../images/Emo13.gif

כמה חיים קלים עכשיו..... ומעלים את מחירי החלב בדיוק עכשיו
עומר שותה אקטימל בבוקר וחלב רגיל בערב...

טוטי30

New member
../images/Emo41.gifכמה מוצקים זה אוכל?../images/Emo41.gif

שרשור שאלות בנושאי תזונה...

למעלה