לוח מזל"טים

ganooov

New member
שלום לכולם!

מזל טוב לי על פתיחת הפורום (בקרוב). אתם מוזמנים להציץ בהודעת המנהל - היא תסביר לכם הכל. ביי.

Im Lost In Hell

New member
לגנוב הילד הכי מאגנוב..../images/Emo13.gif

אז קודם כל תתחדש ו-
על הפורום שיהיה המון
אני מאמינה בך..
אז זהו למרות שאני לא חושבת שאני ממש מבינה בנושא של הפורום אבל כל אופן
תתחדש
מתנה ממני

אילתושי

New member
מזל טוב!

על הפורום החדש... ולשאלתי: בתור אחת שלא מכירה אף אחד מהאמנים שהזכרת בהודעת המנהל, תהיתי מהו מהכנה המשותף שלהם? האם הם כולם באותו סגנון מוסיקה? והאם הסגנון הזה יחודי רק לאלה שכתבת?

ganooov

New member
למכנים המשותפים:

1. רובם ככולם התפתחו באמצע הסבנטיז עד לאמצע שנות השמונים. 2. הכתיבה של רובם היא מאוד יפה. 3. רובם גיטריסטים וחלקם גיטריסטים מדהימים, 4. רובם הושפעו מסגנונות אחרים (ג´אז, בלוז, קאנטרי). 5. לרובם אין קול יפה. ומה - את לא מכירה את בוב דילן?

מזל טוב לפתיחת הפורום ../images/Emo65.gif

היי גנוב, המון בהצלחה עם הפורום ומזל טוב!

BlackRose

New member
=)../images/Emo141.gif

מזל טוב על הפורום הכי מאאאאאאאאאאאאאגנוב בתפוז=) (אבל ביננו, יש כאן כבר יותר מדי אני לא יכולה להגיד בוודאות...) עד עכשיו אהבתי את הטעם שלך במוזיקה, אל תיתן לי סיבה להפסיק
בהצלחה,

dylan

New member
../images/Emo49.gif

עם הפורום, אני מניח שאני אשתקע כאן..
וסתם אגבון בשביל הפתיחה.. מארק קנופפלר מנגן בinfidels (מ-83) של דילן (שאתה לא אוהב???
.. טוב.. נצטרך לעבוד על זה..
), ויש לדילן שיר שנקרא political world מתוך oh mercy (מ-89) שלמרות שאין לו קשר לקנופפלר נשמע מאוד קנופפלרי.. (אבל אולי זה רק אני..) אה ו..אתה יודע מתי הפורום אמור להופיע ברשימת הפורומים? אמממ.. זהו בינתיים

ganooov

New member
אמממ...

קנופפלר הפיק דיסק של דילן (את זה?). ואני לא שונא את דילן - אני לא אוהב את הקול שלו. והפורום יופיע ברשימה בקרוב.

Ignition

New member
מזל טוב!

אבל לא הבנתי את הקטע של השגיעוט קטיב, ומה אם מישהו לא יודע לרשום נכון..?

NiGa

New member
../images/Emo41.gif מזל"ט! ../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif|../images/Emo70.gif!!

איחולים לבביים מפורום דרים ת´יאטר!

rainbowgirl

New member
../images/Emo49.gif!

אני אישית אוהבת ממה שרשמת בהודעת מנהל את: ג´ימי הנדריקס בוב דילן ג´ימי פייג´ ואני לא זוכרת מה עוד רשמת... בהצלחה עם הפורום

למעלה