ליגת האלופות עד הבית

mic0014

New member
ליגת האלופותת..!!

שאלה לכל האולפןן.!!! איזה קבוצה זכתה בליגת האלופות הכי הרבה פעמים ברצףףף??? שאלה לכל האולפןןן!!

הצעה ענקית לצוות הפאנל, כנסו ותודו

בכל ערוץ בוא משדרים משחק מליגת האלופות, כאשר יש גול להראות את השער על מסך מלא ולהשאיר חלון קטן בפינה של המשחק עצמו וכך אם מישהו רוצה להתמקד במשחק אחד וגם לראות את השערים בשידור חי יכול להתמקד במשחק שלו, ולראות הילוכים חוזרים של השערים כאשר יש שער.

שאלה לאבי מלר, אני מאמין שהוא יאהב

שלום אני שלומי אליאס מחולון ויש ליע שאלה לאבי מלר, למה תיירי הנרי לא עושה בעיות לרייקארד בברצלונה כאשר הוא משחק באגף ושהוא שיחק ביובנטוס הוא לא רצה לשחק באגף ולכן בסופו של דבר הסתכסך עם המאמן ועזב את הקבוצה? זה מאד מסקרן אותי...

mush2006

New member
שאלה על גילוי תוצאות

פעם לא הייתם מגלים את תוצאות המשחקים לפני שהיו רואים את התקצירים שלהם. עכשיו כבר זמן לא מועט שאתם מגלים את התוצאות של כל המשחקים עוד לפני שראו את התקצירים שלהם, וזה מוציא את המתח מהתקצירים. אני תמיד רואה רק משחק אחד ומשתדל שלא לדעת שום תוצאה עד שאני רואה את התקציר שלה כדי שיהיה מענין, ושמחתי שתמיד לא אמרתם אותה עד התקציר. למה שיניתם את המצב הזה?

ניר4819

New member
שאלה

התחושה שלי, היא שהכדורגל הגרמני - ובפרט באיירן מינכן, קבוצתי האהודה - לא ממש אהודים עליכם. אדרבה, אני מרגיש שאתם הרבה פעמים מזלזלים גם בכדורגל הגרמני וגם בבאיירן. והשאלה היא למה?

לגבי הנבדל שאיציק ונדב שאלו

אם השוער הוא לא אחרון ומאחוריו יש שחקן וביניהם שחקן של הקבוצה היריבה זה נבדל במקרה של המשחק הזה היו שני שחקנים על הקו כך שלא היה נבדל אבל אם היה רק שחקן אחד של ליברפול על הקו אז היה נבדל

למעלה