לכבוד השנה החדשה - התחדשות

../images/Emo41.gifלכבוד השנה החדשה - התחדשות../images/Emo41.gif

אז השבח לאל תודה לאדון, שם הפורום שונה ומהיום השם של הפורום הוא - ישוע המשיח. ואם כבר השם של הפורום השתנה, אז למה לא לשנות את המנהל? או לפחות את השם שלו?
אני מקווה שתתרגלו לכינוי החדש שלי, אבל לא יותר מדי מהר..אה

medabrim

New member
שם שמביא כבוד לישוע

זהו שם שמפאר שת שמו של האדון ומכריז באותו הזמן שישוע הוא אכן המשיח של עם ישראל וכל מי שמאמין בו. אשריכם על המאמץ לשנות את השם. חג שמח לכולם, ושביום תרועה זה נזכור ונייחל עוד יותר חזרתו של מושיעינו אלינו.

nrmlsr

New member
דעתי בנושא

נזכרתי שזה השם שאני הצעתי לפני כמה חודשים ושכחתי על הרעיון. הופתעתי לטובה כששם הפורום ישוע המשיח נבחר לשם הפורום. כל-הכבוד אבירם(צור החלמיש) על השינוי החדש ותתחדש על הכינוי החדש שבחרת! בהתחלה לא בטוח שכולם יתרגלו לכינוי,כל אחד יתרגל לכינוי כמיטב יכולתו. יש כינויים שקל יותר לזכור ואז אפשר להתרגל אליהם מהר ויש כאלו שלוקח זמן לזכור ולהתרגל. אכן יש לצפות שהישועה תבוא מהר ושאכן כבר בימינו כל עם ישראל יקבל את ישוע מרצון כמושיע לאומי,רוחני וכו'. אני מקווה שזה יקרה כבר בתקופה הזאת ושאכן תבוא הישועה מהר יותר ולא תתעכב ושרבים שלא זכו להוושע שיזכו להוושע ושאכן מלכות אלף השנים תחל יותר מהר ממה שאחרים ציפו שיהיה ושכל המכשולים והדחייה יעלמו במהרה.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifצור החלמיש../images/Emo9.gifמברוק על שם הפורום המעולה../images/Emo41.gif

השבח לאל
ותודה לכל מי שעזר להעלות שם זה לאוויר תפוז
תודה המנהל ותתחדש על הכינוי החדש..בהחלט לא אתרגל אליו מהר

Gyongyos

New member
כל הכבוד על הצלחת שינוי השם

אני אמנם חדש כאן, אך כבר מרגיש בבית. אני חושב שהשם בהחלט עושה סדר ומונע בלבול בהבנה במה הפורום עוסק. האם חלפה סכנת הסגירה? שנה טובה לכולנו!

הכל תלוי בנו

אם אנחנו ניצור דיונים, ונמשיך להשתתף וליצור אווירה של בית, הפורום לא יסגר. הכל תלוי תמיד בכמות ההודעות שיש בפורום. שנה טובה גם לך

למעלה