לכל המיוזרים-סיכום שבועי!!!

new born1

New member
../images/Emo41.gif לכל המיוזרים-סיכום שבועי!!!../images/Emo41.gif

שם: גיל: אזור: שיר השבוע: אלבום השבוע: להקת השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: איש השבוע: ציטוט השבוע: סדרת השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: תמונה: שיהיה לכולם שבוע מיוזרי במיוחד.ולכל אלה שבדרום, שיהיה סוף שבוע רגוע.

Djerry

New member
../images/Emo3.gif

שם: דגנית גיל: 19 אזור: צפון שיר השבוע: incubus - anna molly אלבום השבוע: דיסק עם שירים של מיוז שמישהי מהמוצב שלי הכינה אחרי שגיליתי שגם היא אוהבת את מיוז
להקת השבוע: מיוז סרט השבוע: 21 ספר השבוע: תחזיקו חזק איש השבוע: כל החיילים שנלחמים עכשיו בדרום ציטוט השבוע: "ו.... הוסמכת!" סדרת השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: הוסמכתי דבר רע שקרה השבוע: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: תמונה: תגובה מהירה

Lyla Bellamy

New member
נמנמ

שם:שגית גיל:16 אזור:י-ם שיר השבוע: Decode -Paramore אלבום השבוע:Dig Out Your Soul להקת השבוע:קינגס אוף ליאון סרט השבוע:להיות ג'ין ספר השבוע:breaking dawn איש השבוע:כל אנשי הדרום+החיילים ציטוט השבוע:אאוץ' למה יש דלתות בכל מקום סדרת השבוע:דם אמיתי דבר טוב שקרה השבוע:סוף סוף התחלנו לצלם את הקליפ דבר רע שקרה השבוע:התחלנו לצלם את הקליפ תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:קליפ
תמונה:נה

new born1

New member
יאאאי גם את טוילייטית! XD.

אני חושב שאני הזכר היחידי שאוהב את טוילייטXD

Lyla Bellamy

New member
חח יש מצב XD

אם תסתכל מי הבנים שבאים לסרט זה בנים אומללים שחברות שלהם סחבו אותם לסרט בנות קיצי ..

new born1

New member
חחחח כן ראיתי בנים עם מבט כזה של:

"פאק... כל כך לא בא לי להיות פה" XDD

CitizenErased

New member
חסך בשעות שינה

שם: לירון גיל: 22 אזור: לונדון שיר השבוע: Bon Iver - Lump Sum Elbow - One Day Like This אלבום השבוע: האוסף של דייב מת'יוס להקת השבוע: Bon Iver (נו.. אומן השבוע) סרט השבוע: אמריקן ביוטי כי סוף סוף קניתי אותו.. והשבוע אני רואה Milk והכי מחכה - נער החידות ממומביי
ספר השבוע: .. איש השבוע: צעיר ערבי-בריטי שהכרתי אתמול ברחוב ובסוף דיברנו חצי שעה. בחור חמוד ברמות מטורפות.. וגיי חח בכל מקרה, חימם לי את הלב. ציטוט השבוע: לא עולה לי שום דבר.. אולי אחר כך. סדרת השבוע: איסטאנדרס וסימפסונס דבר טוב שקרה השבוע: אוכל הודי עם הרבה חברות, הבכורה של Defiance שהייתה כיפית, לפגוש עוד שחקן מהטופ20 שלי היום על הבוקר (פול ראד
), לזכות בכרטיסים להקרנה חינם של Milk, ואלס עם באשיר ורבקה הול מועמדים לבאפטה, ביקורות טובות על התסריט שלי בינתיים.. והחלטתי מה אני רוצה לעשות בחיים. דבר רע שקרה השבוע: יותר מדי. תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: הקרנה של מילק ביום שני, בכורה של Seven Pounds ביום רביעי, בכורה של Doubt ביום שבת.. הרבה אקשן.. זה כלום לעומת שבוע אחר כך חח תמונה:

למעלה