לשחקנים

Refael30

New member
ללללאלללמה!!

מה המצב ? מה זה משעמם ...!! תכתבי איתי בפרטי ?! רפאל .

Refael30

New member
כי ספיר לא מתכתבת ...!

ומשעמם לי רצח,אני זקוק למישהו שייארח לי לחברה . בדחיפות.

לכול השחקנים המדהימים בראש גדול...

אנחנו מעריצות גדולות שלכם אנחנו אוהבות את: אלמה בן זאב אדם הירש ספיר דרמון שרון דטנר טוב אנחנו תאומות בנות 14 אם יש לכם כל אמצאי תקשורת אז שלחו לנו בבקשה כל דבר לא משנה מה אפילו תביאו לנו את המייל שלכם בבקשה או את האיי סיי קיו בבקשה בבקשה אנו יודעות שאין לכם זמן אבל לא נורא אפילו אם זה יהיה בעוד שבוע שבועיים לא נורא העיקר שתענו תודה רבה רבה
נ.ב:קוראים לנו טליה והודיה

n a t a l i 1 1

New member
הודעה זאת בישביל ספיר../images/Emo70.gif

אז ככה היי ספיר איך את??? יש לי בקשה קטנה אבל אני מתחננת כי אני מזה רוצה וחייבת לדעת מה האייסי שלך בבקשה אני מתחננת ספיר הדמויות הכי אוהבת עליי בסדרה הן:מור,יעל,תומר,ריקרדו,ואיתי ואני חייבת פשוט מתה להשיג את מספרי האייסי או האיימלים של כל השחקנים האלה!!!!!!!!!!פליז אני מתחננת תביאי לי ת' אייסי שלך חברה שלי גם רוצה את מס' האייסי שלך לכן היא יושבת ומנסה לבקש מבת דודה שלך ת'אייסי שלך נו בבקשה לפחות את אולי תתני לי את האייסי שלך אני מזה רוצה לדבר איתך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פתחתי קומונה על אדם ורועי.. כנסו...

היי.. אנשיםם מה קורההההה??????? כאן ספיר.........!!! חחחחחחחחחח.......... תראו את הקומונה שפתחתי על: אדם הירש ההורס ורועי ויינברג השווה... כנסוווווווו ותציפו חופשיייייייייייייייי............. http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=6646 יאללה מה אתם עושים פה???? כנסוו..!!! בה בייייי אוהפת אותכם המוני.... אהה.. ואשם ורועי אם אתם רואים אז כנסווו.... ותגיבו שםם....... אני יישלח לכם לפרטי...............

korin8

New member
לאדם הירש!../images/Emo41.gif

מה המצבו'ש? סבבה? לא כ"כ הסתכלתי באירוח שלך בתפוז....המחשב שלי דפוק! בקיצור יש לך פנים שאי אפשר לפספס אתה מזה חמוד! אתה משחק מצויין! מה המזל שלך??? אה...טאיפה אפשר להשיג את הסרט צעד קטן חברה שלי אמרה שאתה משחק שם מדהים! אז אני רוצה לראות אותו.... וחוצמזה נכנסתי אל האתר שלך חיפשתי את המייל שלך ולא מצאתי?! אפשר לקבל אותו....אל תדאג אני לא מסוג הבנות שמעריצות אנשים.....סתם אולי אפשר לדבר איתך בסבבה תענה בבקשה להודעה שלי בהקדם! קורין......

korin8

New member
לאלמה!../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo142.gif

היי אלמה מה המצב? רק רציתי להגיד לך שאני אוהבת את הדרך שבה את משחקת בסדרה! את פשוט משחקת מדהים! כבר שאלתי אותך את השאלה הזו בהודעה הקודמת אבל אני אחזור עליה: למדת משחק? שמעתי שאת בת 14 ...זה נכון? ואם כן את לא נראית את נראית הרבה יותר מ-14 יש לי שאלה יש לך אייסי או אימייל אני ישמח אם תביאי לי אותו..אני גם אשמח לדבר איתך ...ואם תעני לי בהקדם אני אשמח! קורין...

להודייההההההה

אוקיי, ברגע שאת לוחצת על הודעה את רואה "שלח הודעה לכותב" או משהו כזה.. ואז, אנחנו יכולות (בשימחה) לדבר בפרטי! אוהבת, אלמה

lilo the sexit

New member
גם אחותי!

ישש אצלחתי לשלוח לה הודעה אבל לוחצים על מסר למחבר/ת.. יאלה ביו'שש מואההה! אלמה תעני לי אני מיתחננת!!!

ללילו הסקסית... ולאלמה../images/Emo23.gif

אני בטוחחחחחח שאלמה מקבלת מיליון ואחד הודעות לפרטי, אני מקווה שהיא תענה לך! כי באמת... אלמה ענתה לי... ואני רוצה להגיד לאלמההההה תודהההה על הטירחחחחההה זה עושה הרגשה טובה באמת!

גל זהבי

New member
הייייי

אלמה שלום קוראים לי גל אני ממש רוצה לישמור איתך קשר בעזרת מסנג'ר:[email protected] בבקשה תישמרי על קשר ואים אין לך מסנג'ר אז תישלחי ל יונתן וכ'ו באהבה גל זהבי

למעלה