מדינת יהודה?? מיתוס או דרך פעולה??ההשלכות?

עבור השמאל ההיסטוריה של ישראל החלה ב-1948 ../images/Emo6.gif

עבור הימין ההיסטוריה של עם ישראל החלה לפני 5000 שנה. זה כל ההבדל. זה גם מסביר למה השמאל מקדש כל-כך את קווי הפסקת האש של האו"ם ממארס 1949("גבולות 67'") ולא את גבולותיה ההיסטוריים של ארץ ישראל ושורשיו העשירים של עם ישראל בחלקת אלוהים זו. "מתייוונים" כבר אמרתי?

Henryf

New member
יש לנו בעייה של טרימנולוגיה.

זכותו של כל אדם לברוח מפחד, ולחזור לביתו אם אדם בורח, מפחד, ואני לא מרשה לו לחזור, זה גרוש. למה אתה מפחד מהאמת? כניראה שהאידאולוגיה שלך מבוססת על כרעי תרנגולת, אם אמת היסטורית כל כך מבהילה אותך.

jackie111

Well-known member
התגובה שלך

לא קשורה לויכוח כאן. ישראלים גם היום יכולים לבקש אזרחות מיצרית ולעבור לעזה. אני מאמין שהחמאס ישמח לתת להם אזרחות בתנאי שהבנות ילבשו רעלה.ומה לדעתך יקנו במיסים שיתנו למדינת החמאס?

היינו צריכים להיקרא יהודה מלכתחילה

השטח של מדינת ישראל מעולם אבל מעולם לא נקרא ישראל חוץ מתקופת זמן קצרה של ממלכת ישראל שהוגלתה לאחר זמן קצר והתפרקה לגמרי. כולנו נקראים יהודים לא? כי אנחנו צאצאי שבט יהודה! שהרומאים כבשו כאן את הארץ הם קראו לארץ יהודה ולא ישראל. אם היינו נקראים יהודה מלכתחילה, לא היה את השאלה המפגרת עד כדי טירוף של האם אתה יותר יהודי או ישראלי. כולנו יהודים. ואם למדינה היו קוראים יהודה זה היה פשוט. יהודים כי אנחנו מיהודה. בדיוק כמו בתקופה הקדומה. במגילת העצמאות כתוב: בארץ-ישראל קם העם היהודי לא מוזכר בכלל המונח הטיפשי ישראלים. והאנשים שאומרים: אני קודם ישראלי ואח"כ יהודי הם חסרי בינה והאמת שגם מעצבנים נורא. שכן גם ערבי באום אל פאחם או מטירה שדווקא מכיר בישראל אבל הוא מוסלמי לכל דבר עם אזרחות ישראלית נחשב ישראלי. ואדם שאומר שהוא יותר ישראלי מיהודי זה אומר שיש לו זיקה יותר גדולה למוסלמים עם אזרחות כחולה מאשר יהודים שחיים בניו יורק עם אזרחות אמריקאית. זה דיי נורא שחושבים על זה. ומה שאני אומר זה שאם היו קוראים לנו יהודה מלכתחילה לא היה לנו את כל הסלט המגעיל של הזהויות.

הMפצח

New member
אז עכשיו אחרי שכבר נקבע שם המדינה

לפחות אסור לנו לוותר על השטח שם ולהפוך אותו לחלק רישמי מהמדינה .

guy244

New member
האוייב האמיתי זה השינאה העצמית שלנו

עד שלא נלמד להיסתדר עם עצמינו אן מה לחשוב בכלל על מדינות ערב.

רמסע

New member
זאת תהיה מדינה כהניסטית

זאת תהיה מדינה ימנית, כבר יש לה נשיא - מיכאל בן חורין. ואני בעד מדינת יהודה! חייבים להתנתק מישראל השמאלנית ההזויה.

למעלה