מוזיקה

S16 זה אני

New member
בהצלחה :) מחכים בקוצר רוח

ונקווה שזה גם יחזיר את הדיבור לפורום הזה

tal12322

New member
המצב של הפורום טוב....

לפי דעתי הרבה יותר טוב ממה שהיה לפני חודשיים :) וגם אני מחקה בקוצר רוח.. :)

../images/Emo45.gif נחמד להיות הותיקים שחר

חחחח... ואי פעםם איזה פורום היה יא אללה. לפני ערוץ הילדים ולפני ההההכלל

המצב של הפורום לא טוב כש..

חצי פורום כאן מדבר על ערוץ הילדים וחצי פורום בכלל על המוזיקה. אני לדוגמה לא ממש מתעניינת בערוץ הילדים ולא צופה גם,אבל את המוזיקה שלו אני אוהבת. כנל גם S16 ועוד איזה 1-2 כאן. השאר דיי כאן מדברים על ערוץ הילדים ועל שידור היום,אין כאן נושאים משותפים כמעט אז הפורום לא במצב כזה טוב.

זה קורה בכל פורום זה בסדר...

אין כרגע משהו חדש איתו,הרי כל מי שאוהב אותו כאן בתור מנחה אוהב אותו גם בתור זמר, רק ש...הפוך זה לא קורה,יש מלא שאוהבים אותו כאן רק בתור זמר,בלבד. אז כשיתחדש משו במוזיקה שלוווו יהיו כאן תגובות והודעות,מעבר לזה לא חושבת. זה קורה בכל פורום מוזיקה או של סדרות,זה לגיטימי

tal12322

New member
יש קטעים יפים אבל..

יש גם קטעים מצחיקים!! הקטעים שהכי הצחיקו אותי הם: וה..שש... אז....... למה לבכות וגם ששכת מלא מילים!!..

roman141

New member
באמת

הוא זוכר את השידור השבוע עם אודי סגל כתב חדשות 2 אז הוא דיבר שטויות ועל הדרום וזה ממש מעליב

tal12322

New member
לא זוכרת בדיוק מה הוא אמר..

אבל יש מצב שהוא צחק.. אבל הוא צחוק בצחוק לא כדי להעליב אני בטוחה שהוא לא רוצה שיקרה לאף אחד כלום!! הדבר היחיד שאני זוכרת שהוא לא ידע מה הוא אמר והוא צחק על זה..

tal12322

New member
התבלבלתי מקודם..

זה שהוא לא ידע מה זה ממ"ד והוא צחק על זה..

roman141

New member
ואנכנו

ואנכנו תושבי הדרום נעלבנו מי זה ולא צחקנו מיזה אז זה מממש מעליבבבב

אין מה לכעוס

יפתי יכנס לכאן ויסביר את הכל במידת הצורך,בנוסף אתה מוזמן לכתוב לו מסר לגבי העניין ותקבל תשובה. המסרים זה פורום דיי אישי אז אני חושבת שתקבל שם תשובה דיי מפורטת ובגובה העיניים.

roman141

New member
אוקי

אבל את חושבת שזה מצחיק שיצחקו על הדרום אפילו עם זה בכסף אסור לצחוק אני ידוע שמשלמים ליפתי בגלל שהדברים המצחקים האלה שממש לא מצחיקים אותנו

למעלה