מסיבת פורים

סבא אביגדור ../images/Emo99.gif

תזכרי דבר חשוב שהוא יגיד לך: כל דבר אפשר לפתור בעזרת השם טבעזרת כלל לופיטל (מה שמתברר כנכון)

HouseAtreides

New member
../images/Emo161.gifאני לא מאמין, פשוט לא מאמין..../images/Emo7.gif

שכל מה שנשאר לי בראש מלופיטל הוא "שזה איכשהו קשור לנגזרות"
משהו לא בסדר, זה פשוט לא יכול להיות....... כולה 10 שנים!!

Marie Curie

New member
אבל זה לא באמת נכון ../images/Emo10.gif

גם לגבי השם כמובן, אבל לצערי גם לגבי לופיטל. ברוב הבעיות האמיתיות אי אפשר להשתמש בו...

../images/Emo10.gif

הייתי איתכם בלב! חבל שהתקפלתם מוקדם, כשרציתי לבוא נאמר לי שכבר נשארו רק בירות ריקות :) אבל לא נורא! יהיו עוד הזדמנויות! חג שמח לכולכם!

פנומן 72

New member
מתי בדיוק שקלת להתארח ?

כי עד חצות לכל המוקדם עוד היו בירות ואי אלו משקאות אחרים שנשדדו מהמקרר של אבו-רקאס ...

בהחלט היה נחמד מאד. ../images/Emo45.gif

תודה לעמית על הפלייליסט המוקפד ועל ההופעה הסטאווטית-מגניבה. תודה לשחר על הארגון, על ההגעה ועל כך שלא השאירה אף אחד לבד גם כאשר אי-אילו חומרים מעכירים את צלילות דעתה.
תודה לחברים שהגיעו, רקדו, נהנו ואפילו עזרו לנקות ולסדר בסיום כמובטח. חג שמח. -אבו

פנומן 72

New member
מצטרף לתודות

היו שם חבר'ה מקסימים, שבקלות הצליחו להשכיח ממני את העובדה המצערת ש...אני הייתי הכי מבוגר שם ... תודה גם לך על האירוח ולשושיטה ("פצצת אנרגיה") הנפלאה שארגנה את הכל מינוס העובדה שהיא אמרה לי לבוא ב-8 כשהיא בעצמה באה רק ב-10 ... מקווה שעוד יהיו בעתיד ערבים מהנים כאלה ...

זה נכון ../images/Emo140.gif.

שושה תמיד מאחרת - אולם הפעם רקאס אשם, הוא שינה את השעה ברגע האחרון
. כלומר אשם בזה שפני הקדים, לא בזה שאני איחרתי - אני תמיד מאחרת בלי קשר לרקאס
.

Witchcrafts

New member
שאלה שמדירה שינה מעיני כולנו:

איפה נרכשה הכבשה החמודה שתלויה באמבטיה?
<ו, ברשותך, אציין את המובן מאליו: השם שלך ממש מיוחד. תודה על האירוח!>

In Red

New member
היה ממש כיף!

קודם כל באמת תודה למארח המקסים שלנו שאירח אותנו בבית המגניב שלו(קיר אדום עם מדפים זה לגמרי סטייליש!) תודה לשושה שדפקה הופעה כרגיל על התכנונים וההפעלה(אני יודעת שהיה לא קל לארגן). תודה לסווטי (עם העוגות הטעימות שהכינה). תודה לכל האנשים עם האוטו שטרחו להסיע כדי שאחרים גם יהנו מהמסיבה. תודה לLION_HEART על הכלים החד פעמיים המגניבים והחותמות והבועות סבון. ותודה רבה לכולכם על זה שבאתם ויצרתם כיף!

למעלה