משחק השירים

kobbar

New member
חחחחחחח לא עשית מה שביקשו

בעיקרון היית צריך סתם להפעיל את הפלייליסט בווינאמפ על shuffle (סתם רנדומלי, מה שיוצא יוצא) ולכתוב מה יצא לך כל פעם חחח אבל עשית את זה יפה, מהראש ככה כל הכבוד, יצא ענק

מנסה

אגב,אמרתי כבר שאני חדשה פה? lmao השאלות: איך העולם רואה אותי? Away from sun-3 Doors Down האם יהיו לי חיים מאושרים? Welcome To The Black Parade-MCR פאק,מה זה עושה אצלי?! אני שונאת MCR!! :S מה אנשים באמת חושבים עליי? Wake me up when September ends-Green Day
האם אנשים חושקים בי בסתר? You belong To Me- Jason Wade איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? לחופש נולד-רודריגו גונזלס (וואו,אני חייבת להפסיד לתת לאחותי להעביר לי שירים למחשב!) מה אני צריך לעשות עם חיי? Lose Control-? אין לי שמץ של מי עצה טובה בשבילי: האור שבעיניים-אייל גולן (WTF?) מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Wrold, Hold On-Bob Sinclar מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?המתוקות האחרונות-אריק ברמן איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? שבחי ירושלים-שריף (WTF?אני יותר בתכנון של She של גרין דיי או Redundant...) ובהלוויה שלי? Lost without you- Delta Goodrem (לול,זה מתאים!) איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? All around the world- Oasis איך יהיה לי מחר? Maria- גרין דיי (שיר מעולה) למה אני כאן? Don't look back an anger-Oasis בתור מה אנשים יזכרו אותי? מישהו שומע אותי-איפה הילד (יואו כמה זמן לא שמעתי את השיר הזה. שיר מעולה) איזה שיר יתקע לי בראש מחר? הזמנה לחתונה-אורי בנאי (אני מאמינה שזה עדיין ישרא Blood,Sex and Booze) האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Give it to me- Timberlanf ft. Justin Timberlake איך תהיה השנה הזו? לב שלם-ברי סחרוף מה שמפתיע זה שיצא לי פעמיים אואזיס..כי יש לי יותר מאלף שירים בפלייליסט,ויש לי 12 שירים של אואזיס. וגרין דיי זה לא מפתיע,כי יש לי יותר ממאה שירים שלהם :p

kobbar

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif גדול, ו.. ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif

Ambra91

New member
שלי...../images/Emo9.gif

איך העולם רואה אותי? Pink - You+ Ur Hand האם יהיו לי חיים מאושרים? Amy Winehouse - Rehab
מה אנשים באמת חושבים עליי? K.T. Tunstall - Big Black Horse And The Cherry Tree האם אנשים חושקים בי בסתר? Fergie Feat. Ludacris - Glamorous איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Katharine McPhee - Over It מה אני צריך לעשות עם חיי? Fergie - Big Girls Don't Cry עצה טובה בשבילי: Sean Paul Feat Rihanna - Break It Off מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Katharine McPhee - Open Toes
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Beyonce - Irreplaceable איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Beyonce Feat Shakira - Beautiful Liar
ובהלוויה שלי? Christina Aguilerailera - Hurt איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? Nelly Furtado - Say It Right איך יהיה לי מחר? Jojo - Anything למה אני כאן? Daughtry - It's Not Over בתור מה אנשים יזכרו אותי? Carrie Underwood - Before He Cheats איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Christina Aguilera - Candyman האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Jennifer Lopez - Que Hiciste איך תהיה השנה הזו? Vanessa Anne Hudgens - Say Ok יצא לי מעפן..לא נורא חח

kobbar

New member
שים לב לירן, המשחק שלי מביא אנשים

אני מצליח להביא דמויות חדשות לפורום דרך המשחק הזה, אנשים מתחילים לכתוב, להתחבר לפורום, ולהתמזג בו. תן לי כבר את האדום באימא שלךךךךךךךךך

kobbar

New member
סליחה חמוד

אם הייתי מקבל את האדום המטומטם הזה שכן מגיע לי לפני 15 חודשים אז לא הייתי צריך להתרפס ככה ולהתחנן בשבילו ולהזכיר את זה כל שנייה.

SuperShiro

New member
אני בטח אשמע ממש טיפשה, אבל מילא

אף פעם לא באמת הבנתי איך אני אמורה לעשות את זה אם יש לי אייטיונס

גם לי יש אייטיונס

אני אסביר לך. תלחצי על שופל באפשרויות,שימי שיר כלשהו,ואז ישר תעבירי לסוף שלו,וזהו,ככה יש לך שופל!

למטה בצד שמאל

יש כזה מין כפתור של שני חצים. אם תשימי את הסמן תראי שכתוב שופל. ובבקשה
אני במצב רוח טוב
נסעתי עם אבא לסופר ושיכנעתי אותו לשים את הדיסק של גרין דיי שלי. אני נהניתי...הוא...פחות

just nimi

New member
אני

איך העולם רואה אותי?shapeshifters-lola theme's האם יהיו לי חיים מאושרים?o zone- numa numa yey מה אנשים באמת חושבים עליי?וואי זה מהזה נכון rhcp-can't stop האם אנשים חושקים בי בסתר?וביניהם- מאיר בנאי
איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?איזה יום יפה- שלישיית גשר הירקון(טובטוב טוב) מה אני צריך לעשות עם חיי?נחמד- כוורת עצה טובה בשבילי:shandi-kiss מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? אלה- דפנה ארמוני מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?הכל בשבילך- דני ליטני איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? וואלה מתאים. עברי לידר- זכיתי לאהוב ובהלוויה שלי?michal jackson- black or white איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת?help-beatles איך יהיה לי מחר?bep- where is the love למה אני כאן? גידי גוב- רוני בתור מה אנשים יזכרו אותי?first time- ofer nisim איזה שיר יתקע לי בראש מחר?source ft. candy staton- you got the love האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?fleetwood mack-go on your way איך תהיה השנה הזו?led zeppline- the rover

X Slider

New member
אני אני אני אני אנייי בוא!! ../images/Emo152.gif

איך העולם רואה אותי? - Franky Ti-Aya Feat. Yardi Don - One Love World Love - בדיוק!!! האם יהיו לי חיים מאושרים? - Beautiful Liar אמשך מה אנשים באמת חושבים עליי? - מאיר טל - לא נלך לישון. דווקא אני ישן הרבה... האם אנשים חושקים בי בסתר? - Lady Sovereign - Those Were the Days - יענו עכשיו לא?!
איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? - VELVET - FIX ME - חחחחחחחחח יש טכנאי פנוי באזור? מה אני צריך לעשות עם חיי? - Famous Last Words עצה טובה בשבילי: - Freemasons - Rain down love - מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? - In God's Hnads מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? - Love Today -
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? - Leonard T & Maia Lee - Go! If Theres No Love ובהלוויה שלי? - Somebody to love - קווין
איזה סוג גברים/נשים אני אוהב/ת? - Kelis Feat. Cee-Lo - Lil Star חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יש פה Lil...
איך יהיה לי מחר? - Christian Walz - Wonderchild למה אני כאן? - DQ - Drama Queen תכלס
בתור מה אנשים יזכרו אותי? - Bob Sinclar - Give a Lil' Love איזה שיר יתקע לי בראש מחר? - akon - dont matter האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? - Booty Luv - Shine איך תהיה השנה הזו? - Ride on Time - יאלה!

למעלה