נוחות לעומת חסינות

../images/Emo41.gif נוחות לעומת חסינות

בעקבות בדילמה שניתנה לשבט מוטו בפרק האחרון (חסינות תמורת מעבר לאי השני) - מה אתם הייתם עושים במקומם? מדיחים את אחד מחברי השבט שלכם (ומביאים את השבטים לשיוויון 7, לאחר שדרדסבא עזב את האי) ושומרים על היתרון העצום שנובע מהאי שלכם, או שמא הייתם בוחרים ללכת על היתרון המספרי (8:6, שהיה יכול להיות מאוד משמעותי בהמשך) ומוותרים על נוחיות האי?

Edge51

New member
הם עשו החלטה נכונה

בהחלט עדיף לשמור על הנוחיות, זה נותן להם יתרון עצום כמו שהזכרת למעלה, וגם בגלל שזה בסה"כ פרק 4 אז אני לא חושב שזה ביג דיל להעיף מישהו-לפעמים אין ברירה(וחבל לי האמת שזאת הייתה ליליאנה,אחד הצעדים היותר מטומטמים שהם עשו במשחק).

הייתי מוותרת על הנוחות.

לאבד חבר שבט ומיד לאחר מכן להסכים מרצון לוותר על חבר שבט נוסף? מצטערת, נראה לי מגוחך. נוחות היא חשובה, אבל לא עד כדי כך. יתרון מספרי הוא שם המשחק פה. כמה פעמים נוכחנו לראות ששבטים שאיבדו את היתרון המספרי הפכו לצאן לטבח בידי השבט השני, ולו רק בשל כמה רצפים ממוזלים ו/או טוויסטים במשחק? בקיצור, אני לא מסכימה עם הטקטיקה, אבל אולי אני טועה. ימים יגידו.

marceloros

New member
מנהל
די מסכים

הישרדות זה משחק של מספרים, ועדיף שהם יהיו לצדך. הבעיה שקשה לדעת - האם ויתור על נוחות הייתה גורמת להם להפסיד חסינויות בהמשך? עכשיו החישוב כבר יותר מסובך, ולעולם לא נדע את התשובה. (שכחתם ספויילר?)

marceloros

New member
מנהל
אופס

עכשיו הבנתי...אני כנראה עייף, זה שודר רשמית בארץ. טוב שלא קלקלתי כלום - עדיין לא נדע את התשובה של מה הייתה ההשפעה.

orit חבצלת

New member
ברור שנוחות

זה שהם נמצאים באי היותר טוב, היותר "מאובזר" ויש להם אוכל ומים, מקום לישון עליו (בין אם זה מיטה או על הרצפה) ומחסה זה נותן להם יותר אנרגיות וכוח לנצח בעוד שראבו באים מסכנים כשבשבט בקושי יש להם מה לאכול והם ישנים על עלים, צריכים לעבוד קשה על מנת להשיג מים חרא תנאים. אין להם כוח כמעט, אלא רק ת'רצון לנצח, מה שיש גם למוטו. אבל עדיין ראבו יותר מגניבים

NamelessGirl

New member
הם עשו טעות לדעתי

וגם לדעת כל השורדים לשעבר שכותבים באתר של התוכנית..כולם פה אחד הסכימו שהם סתם היו חבורה של מפונקים ושהדבר הכי חשוב במשחק הזה זה לשמור על המספרים, ולא לאכול יותר או לישון על משו נוח במקום על הרצפה.

NamelessGirl

New member
הנה ציטוטים בשבילכם..

וזה מצחיק לצטט את עצמי אבל מה אני אעשה זה בהמשך למה שאמרתי חח של ג'ונת'ן מהעונה שעברה... Here’s the thing, it seems so far we all agree, letting one of their own go so they can sleep in a bed for a few more nights was clearly the beginning of the end for this tribe. Absolutely the wrong move… right? I mean –THIS IS SURVIVOR PEOPLE. We all came into the game expecting to sleep in the dirt and then eat whatever we found crawling around there. But these shama lamas get 9 days of ‘comfort’ and they‘re suddenly willing to throw one of their own under the bus to keep themselves in sheets and rice. And a strong woman to boot? Mistake. של ג'נה מורסקה מעונה 6 (הישרדות אמאזון) I can barely contain myself with the anger I have right now! Why in the world would you want to vote out a member of your tribe, make your tribe even up with your enemies, and make each other turn on each other so quickly all for a kings size bed and some RICE!! Are these people crazy. I bet you this is not going to be worth it to them in the end, just like when teams throw a challenge and its blows up in thier face. I personally cant wait to see this decision blow up in thier faces. So silly people so silly. I wouldnt of even chosen food over voting someone out and you all know what I have done for food. ודרך אגב מה שהיא מדברת עליו במשפט האחרון למי שלא זוכר זה שהיא התפשטה בשביל חמאת בוטנים ..

marceloros

New member
מנהל
ג'נה מגוחכת

זה אחד הקטעים הזכורים לי והמגוחכים ביותר בהישרדות. כולם ראו לה ולהיידי כדי לקבל חמאת בוטנים, ובנוסף (תיכף אני אכעס) ויתרו על חסינות אישית בשביל פינטס... הרי תמיד מפתים אותם באוכל גם ככה, ג'ף מביא משהו ואומר משהו כמו "מי שקופץ מקבל" ומתחיל ספירה לאחור. מספיק היה שיגידו שהן יקפצו בשביל זה וג'ף היה מסכים. גג להוריד חלק עליון...אבל הכל?

NamelessGirl

New member
זה לא היה בדיוק ככה..

דבר ראשון, לא כולם ראו לה ולהיידי...רק השורדים, ההפקה של התוכנית וג'ף. ותשמעי יש בחורות שלא נפריע להם שכל העולם יראה להן...כל אחת ומה שנוח לה. ודבר שני, זה לא הלך ככה. אם אני לא טועה, חמאת בוטנים לא הייתה בין ההצעות שלג'ף היה עבור המתחרים, והיא והיידי נוראאא רצו חמאת בוטנים, עכשיו זה לא הספיק לג'ף שהן אמרו שהם יקפצו עבור זה כי הוא היה צריך ללכת במיוחד להשיג את זה (או יותר נוח לשלוח אנשי צוות שישיגו) וכל זה בזמן התחרות עצמה, אז הן אמרו שלא רק שהן יקפצו הן גם יתפשטו קודם...וזה הספיק לג'ף חח אז הוא דאג שישיגו חמאת בוטנים וגם זה לא שהן עמדו שם חצי שעה ערומות...הן הורידו וישר קפצו למים ומה לעשות זאת טלוויזיה טובה..לא סתם זה אחד הקטעים שהכי זכורים לי מכל התוכנית חח

marceloros

New member
מנהל
לא היינו שם כדי לספר

באתגר שנמשך שעות לא נראה לי בעיה לקפוץ למטבח האמריקאי שלהם ולהביא חמאת בוטנים, זה לא שאין. לפחות לפי מה ששודר, הן ישר קפצו על הצעת העירום. מה לעשות אני נגד הפקרות, גם אם להן לא אכפת. כשאמרתי "כולם" באמת התכוונתי לכל מי ששם, ותאמיני לי על הסרט (כולל אלו שלא ראינו עם תקריבים) עברו הרבה, שלא לדבר על המייל שקיבלתי אחרי הסדרה ובו הכולם כולל אותי וראיתי מספיק משתיהן

NamelessGirl

New member
לא אמרתי שהם סירבו

אבל זה גם לא שג'ף אמר אוקיי אני אביא לכן חמאת בוטנים אם תקפצו אז הן אמרו אוקיי אבל בא לנו לקפוץ ערומות! זה היה חלק מהעסקה...זה שהם יקפצו סתם לא הספיק לג'ף... חחחח סוטה קטן...

marceloros

New member
מנהל
אני לא מבין

מאיפה את כל כך בטוחה בזה. בפרק זה נראה חד וחלק: אחת אמרה אני מוכנה להוריד את הכל בשביל חמאת בוטנים, הסתכלו אחת על השנייה והשנייה הצטרפה להצעה. ג'ף החרמן מיד נענה. לא היה איזה משא ומתן כגון "תביא פינט ואנחנו נקפוץ", וג'ף עונה "אני חרמן בלי ציצי ופומפייה אני לא זז" ואז הן אמרו "קבל דובדבן, קבל פומפייה, רק תביא את החמאה"
זה גם היה נראה רע מאוד, ג'ף בתפקיד סרסור משדל משתתפות להתערטל בשביל חמאה. בכל אופן דעתי, ואני מקבל את זה שדעתך עליהן או על מה שהיה שונה.

marceloros

New member
מנהל
גם אני מזמן מזמן ../images/Emo58.gif על הישרדות אמזון

גם אין לי את העונ ההזו מוקלטת לבדיקה, אבל יש תיעוד באתר The Challenge began as the tribe members positioned themselves on their narrow perches. As time passed and legs began buckling, Jenna and Heidi made an offer: they would strip completely naked in exchange for peanut butter and chocolate. As Jeff presented them with the plate of food, Jenna and Heidi removed their clothes, to the amazement of the rest of their tribe. The two soon jumped off their perches, swam over and devoured the food הנה לא זכרתי שהעסקה כללה גם שוקולד

cwn

New member
האמת שכולם ראו לה...

אם את לא מאמינה חפשי "heidi and jenna" בגוגל. תמונה שווה אלף מילים. (או תמונות ליתר דיוק...)

אני לא יודע אם אני מסכים איתם לגמרי

זה נכון, בסופו של דבר השרדות הוא משחק של מספרים - להגיע למיזוג עם ייתרון מספרי על השבט השני. עם זאת, בשלב הזה השבטים עדיין יחסית רחוקים מהמיזוג (אם להסתמך על העונות הקודמות), והנוחות של האי שלהם, בעיקר המזון העדיף, עשוי להקנות להם ייתרון פיזי ומנטלי גדול באתגרים הבאים. מצד שני, לאבד 2 חברי שבט ביומיים ואיתם את כל הייתרון המספרי שצברתם עד עכשיו זה גם מאוד בעייתי (בייחוד בהתחשב בזה שהם העיפו אישה חזקה מאוד). בשורה התחתונה - לא בחירה קלה וקשה לי להגיד במה אני הייתי בוחר בסיטואציה הזו.

NamelessGirl

New member
העניין הוא

שהברית של החמישה בטח לא התלבטה אפילו לשניה בגלל שהם ידעו שהם לא יהיו אלה שיעופו.. אבל ליליאנה, דרימז וקסנדרה היו צריכים קצת יותר להלחם ולהתווכח...לדעתי.

בוחרת בחסינות

הם לא באו לנופש ולא לצאת לספארי. הם באו לשחק משחק, המטרה של המשחק היא לנצח בעזרת מספרים.אם אין לך ריבוי של מספרים, אתה יכול לעוף בקלות. הייתי נשארת ו"סובלת" במחנה השני אבל נשארת במשחק.

למעלה