נו חבר'ה מה קבענו

../images/Emo41.gif נו חבר'ה מה קבענו ../images/Emo35.gif ../images/Emo41.gif

מתי, איפה ומי בא למפגש מעריצים או מפגש פורום (איך שבא לכם)
אי-אפשר להמשיך ככה
אי-אפשר
אנחנו הפורום היחיד שעדיין לא עשה מפגש (מכל הפורומים של הסדרות וכל זה...)
זה מעציב
ותחשבו לבד: זה גם לא קצת מביך
הפורום היחיד שלא עשה מפגש
אם YES לא יעשו עונה שנייה, זה בגלל שאין מפגש
כי הם חושבים שלא איכפת לנו מראש גדול
אי-אפשר- לשלוח מייל ולצפות שהוא יסדר את הכול
צריך לעשות מעשים
והרבה
תחשבו על זה טוב
לי אישית כבר נמאס לראות את כל הפורומים מדברים על מפגשי מעריצים ואיך היה, כשלי אין מה לספר בכלל
כי אני לא הולכת לפורומים אחרים, אני יושבת ומחכה עד שפה יהיה מפגש

צודקת...

אני מלא פעמים שאלתי מה עם מפגש ואמרו לי שזה מסובך לעשות... נכון אז זה מסובך אבל עם זה חשוב לנו(וזה מאוד חשוב) צריך לארגןןן!!!! למה מישהוא אמר שלכל הפורמים האחרים היה קל לעשות?! לא!! אבל הם עשו... אז יאללה!

שפיטל

New member
מממ.....

תגידו את זה קודם לשחקנים כי הם צריכים להגיד שעה מקום ויום לא אנחנו!!...

תראי לגבינו

אנחנו מאוד עסוקים כל אחד בענייניו, וזה לא יהיה קל לקבוע איתנו, כי תהיה לכם בעיה של זמן ויום, אבל אם תיפגשו אתם: השאלה היא רק המקום.

1dana1

New member
מה.. כאילו... אין מצב שתבואו? ../images/Emo10.gif

חרא ..:-\

../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

כן איזה באסההההההההההההה לא נורא לפחות אני יפגוש אתכםםםםםםם אני מתה לראות את כולםםםםםםםםםם

1dana1

New member
התכוונתי אליךךך בובהה !!!

חח. חמודה את.. אז יאללה בואו נתחיל לארגן.. לפסח או משו ..

חחחחחחחח תודה גם את מאמי.!!!!!!!

אממממ פסח??????? פסח זה טוב, אבל נגיד אולי יש כאלו שהולכים להופעות של פלוריסיינטה, אז צריך לארגן ביום שאין הופעה....

liloosh tt

New member
רומניה?!?!?!../images/Emo68.gif

יווו.. כפרות!!! רומניה... יאללה דווקא בפורום הזה בחרת לכתוב?? אני צריכה לחנך אותך
בובה אני אוהבת אותך! (אם יש בעיות משהו|ערסית| תגידי לי אני אטפל הבכל, יש לי פה קשרים בתפוז
רומנים שולטים! אבל צרפתים יותר!

חחחחחחחח לילו'שששששששששששש

חחחח סבא מונטסקייה שולטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט ורומנים הרבה יותר שולטיםםםם!!!!!!!!!!!! (חחח סורי לכל הצרפתים) לילו'שששששששש זה פורום שולטטטטטטט חחחח אוהבת אותך המון המון המון המוןןןןן

1dana1

New member
ואללהההה אני הולכת..

אבל בינתיים אנחנו רק מדברים.. צריך לדבר עם המנהלים ושהם ידברו עם תפוז ותפוז יסדרו לנו פגישת פורום ..

אבל...

אפשר לעשות מפגש חברי פורום! לא מפגש מעריצים!!! יאאאא, כמה אנשיםמכאן אני ממש ממש מתה לפגושששש... תחשבו על זה!

ayeltush1

New member
גורוששששששששששש התגעגעתי

יואי מזמן לא ההיתי פה מה קורההההההההההההההה? יואי התגעגעתי עליך בטרוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אחי היקררררררררר עם אתה זוכר אותי חח מתה עליך איילת

lilo the sexit

New member
תקשיב...

לפני כמה זמן היה מפגש מעריצים עם רוני דואני ממש שתפוז אנשים ארגנו... למה תפוז אנשים לא יכול גם לכם? ואם יש פגישה אני קונה לך מתנה!! י'חתיך אחד!

Ben LeVi 232

New member
כנסי

"אם YES לא יעשו עונה שנייה, זה בגלל שאין מפגש כי הם חושבים שלא איכפת לנו מראש גדול..." שטויות - אנחנו הראנו להם טוב מאד את דעתנו ותסמכי עליהם שהם יודעים בדיוק מה חושבים על הסדרה...מהבחינה הזאת זה בסדר,זו לא תהיה סיבה. הם גם לא ידעו על מפגש כזה אם וכאשר יהיה...

למעלה