נו חבר'ה מה קבענו

כנסו...

תקשיבו.. אני חושבת שזה סתם דפוק שהם צריכים לשאול כל מיני אנשים(לא 'דעת בידיוק מי)כדי לראות אם הם יכולים לבוא למפגש מעריצים!! הם בסה"כ בני אדם כמונו והם יכולים לצאת לאיפה שבא להם.. הם ילדים רגילים והם צרכים לחיות ת'חיים שלהם!! אני חושבת שאנחנו צריכים לעשות מפגש מעריצים ...כי כל הזמן אנחנו אומרים את זה ואף פעם אין..!!! מי שחושב איתי... שיגיב!!!

the blak angel

New member
כן....אבל מה הבעיה פה?!

כל הזמן אתם אומרים שצריך מפגש של הפורום ואפחד לא עושה כלום...אז במקום להתלונן פה ולרשום שאנחנו הפורום היחיד שלא עשה מפגש מעריצים אולי תתחילו להזיז כאן משהו?!

the blak angel

New member
צריך להתארגן על מפגש...

בתאריך ובשעה נוחים לכולם... אני הייתי דוחה את המפגש עד פסח שיש חופש גדול... וצריך למצוא מקום שנוח לרוב הילדים...

שפיטל

New member
נכון!....../images/Emo45.gif

זה יהיה יותר קל להגיע בחופש פסח מרחוק!!.....
ולא חייבים עם השחקנים אם הם לא יכולים!!..

dannyshadow

New member
אנשים

בואו בחופש פסח- אני מת לראות כול אחת ואחת מכן! *KISS*

dannyshadow

New member
הצעה

להציע ימים ושעות בפסח, לראות אם הרוב רוצים. להציע מקום מרכזי כמו עזריאלי, קניון הזהב (במקרה קרוב אלי בראשון
) ולראות אם הרוב יסכימו, וככה לארגן.

כנסו...הדעה החכמה שלי..חחח ../images/Emo6.gif

דעתי... תקשיבו.. זה מאוד קשה לארגן מפגש של כל חברי הפורום במקום אחד!! כי למשל אני גרה בחיפה וזה מאוד קשה לי לבוא לתל אביב לקניון עזריאלי. הכי עדיף לעשות בכמה מקומות...נגיד שלוש.. וכל אחד יבוא לאיפה שהכי מתאים לו..לדעתי 2 המפגשים צריכים להיות בתל אביב ובחיפה והשלישי אני לא יודעת איפה..(תחליטו מה שהכי נוח לכם)!!! כי לדעתי בחיים לא יצליח לנו מפגש רק במקום אחד..ואם יהיה במקום אחד..אז למי שזה יהיה רחוק הוא לא יבוא וזה ממש לא יפה ולא שווה!!!!! אז תחשבו טוב לפני שאתם קובעים משוו!!!!

למעלה