סוף שבוע נעים - נושא היום נוסטלגיה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifסוף שבוע נעים - נושא היום נוסטלגיה../images/Emo41.gif

רגע לפני שהדיווה דנה אינטרנשיונל חוזרת לאור הזרקורים השירים ,ההצלחות ,הכתבות ,השמלות ,ראיון טלויזיוני - מה אהבנו יותר ומה פחות וכול מה שבא לכם ומה לא.. עושים סדר פסח וניזכרים איך זה התחיל עד שהגענו הלום. כול אחד ואחת מוזמן להוציא ולשתף בחוויות האישיות בגיזרה האינטרנשיונלית שניזכר ונרענן שוב את הזיכרון בילוי נעים בפורום והמשך יום נעים ומוקסם עמנואלה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo47.gifדנה אינטרנשיונל האלמונית והפריצה

דנה זכורה לי מתקופת המועדונים סוף שנות ה 80 ותחילת שנות ה 90 זמרת אלמונית כובשת את במות המועדונים הקטנים בקהילת הגאיי לובשת דמויות ופושטת עופרה חזה, ירדנה ארזי ,חווה אלברשטיין ,דמויות מצחיקות השיר סעידה סולטנה - דנה אינטרנשיונל - 1993 מי זאת הזמרת האלמונית ששרה וכובשת את תחנות הרדיו והמועדונים ההצלחה לא מותירה את דנה אינטרנשיונל מאחורי הקלעים וחוספת את הדמות המוצלחת והמצליחה מהמועדונים ... "My Name Is Not Saida..." השיר נכתב ע"י עופר ניסים, כפארודיה על שירה של וויטני יוסטון- My Name Is Not Susan. נכתב ע"י פסטיש בעקבות הצלחת השיר מגיע אלבום ראשון - דנה אינטרנשיונל מוכר מעל 12 אלף עותקים שירים מתוך האלבום : "סעידה סולטנה" "שושו יא שושו" ו "פטה מורגנה" הפכו ללהיטים הזמרת האלמונית מצליחה לסחוף מדינה שלמה עם מוזיקת דאנס ערבית משהו שנראה באותה תקופה משהו עסיסי ורענן עכשיו תורכם להביא ולרען לנו את הזיכרון

עכשיו תורי ../images/Emo13.gif

על דנה אני יכול לספר מיליון ואחד דברים נוסטלגיים. אנסה לפרט לפחות 3 ואשתדל גם שזה יהיה קצר
1.) אני זוכר את התוכנית חלום עליכם עם עוזי חיטמן ושראו שם את דנה שרה ישנן בנות(אז בכלל לא ידעתי שזאת זמרת שקוראים לה דנה), וזה היה ב- 1994. 2.) שנתיים אחרי (1996) אני זוכר שהיו אנשים שמדברים על זה שיש ניתוחים לשינוי מין, ולי היה מאד קשה להאמין לזה, עד ששאלתי את ההורים שלי אם זה נכון והם אמרו לי שכן. הם שאלו אותי: אתה יודע מי זאת דנה אינטרנשיונל? זאת ששרה ישנן בנות? אמרתי כן, שמעתי את הזמרת הזאת אבל לא ידעתי ששמה דנה, ואז הם אמרו לי: היא הייתה פעם בן. אני זוכר שהייתי מאד מאד המום!!! באותה שנה ניסיתי לדעת עליה עוד(דרך הטלוויזיה כמובן כי אז האינטרנט עוד היה לגמרי בחיתוליו ! ! !) ואז שמעתי את השיר מגנונה באיזה אוסף שירים שההורים שלי קנו לי(היה באוסף גם את צ'יקי צ'יקי טה ומקרנה שהיו אז להיטים של קיץ 1996). בהמשך שכבר עבר החופש הגדול והתחלתי כיתה ו' המשכתי לחקור עוד ועוד את הנושא על דנה אינטרנשיונל, בין אם בטלוויזיה ובין עם בעיתון. ובאמצע השנה זה היה עיצומו של האלבום מגנונה(שאותו קניתי בפסח של אותה שנה, תשנ"ז 1997, לפני 13 שנה) שהיו בו הלהיטים מגנונה, לט קיס, דון קיחוטה, וצ'ינקוומילה שאיתם היא הופיעה בכל מיני תכניות, בין השאר גם בערוץ הילדים, שם היא הופיעה הרבה ויש לי עד היום הופעות מוקלטות שלה!!! למעשה זאת הייתה השנה ההכי הכי נוסטלגית בשבילי איתה
3.)והנה עוד רגע שכיום נחשב בהחלט נוסטלגי!!! כמובן, הניצחון והמקום הראשון באירוויזיון עם השיר דיווה לפני כ-12 שנים
וזה רק טיפה בים ממה שיש לי. יש לי עוד המון אוקיינוסים שלמים!!!

philip1123

New member
רגע מרגש וייחודי מאוד

רגע נוסטלגי חשוב ומרגש במיוחד היה ההופעה של "ניצחתי" בפני ראש הממשלה (סליחה שאני לא זוכר איזו שנה זו, אני בחופשת מחלה בבית וקצת מטושטש חחחחה): לדעתי זה היה אחד הרגעים המושלמים ורבי המשמעות בקריירה של דנה אינטרנשיונל. נתחיל בזה ש"ניצחתי" הוא אולי השיר הכי סמלי ואישי שלה (הגם שנכתב ע"י מישהו אחר) ומעבר לזה חשוב ומרגש. וגם מבחינה מוסיקלית הוא מדהים. ההופעה היתה פשוט משהו אחר. רקדני הרקע, התפאורה, התלבושות, זה היה משהו בומבסטי. ודנה בעצמה היתה בעצמה מושלמת מכל בחינה - מהתלבושת עד לביצוע ללא רבב של השיר. היא נראתה צעירה, רעננה והוכיחה שהיא זמרת בחסד עליון והפרפורמרית מספר אחת בארץ. ואני אפילו לא מזכיר את הכבוד הגדול שבלחיצת ידו של רה"מ דאז אריק שרון. היה משהו שובה ומחמם את הלב ועד היום כשאני רואה את ההופעה הזו אני מקבל צמרמורת (עור ברווז), קשה לי להסביר למה.

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifדנה אינטרנשיונל הופעה יום העצמאות

דנה אינטרנשיונל "ניצחתי" - מביאה לוק מרענן וסגנון חדש במוזיקה האינטרנשיונלית - ההופעה הטלויזיונית זכורה לי היטב כמרגשת ומוצלחת,בתוכנית ששודרה בשידור חי דנה מסמנת עוד משבצת ומשאירה חותם של זמרת מין המניין.

DBTK

New member
הערה: הביצוע לשיר ניצחתי, אינו ביצוע חי../images/Emo70.gif

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifועל אותה במה אחד השירים הכי אהובים עלי

ביצוע לוק והופעה והפקה אחת הטובות שניראו בטלויזיה - דנה נראתה מצויין בבגד הלבן - בחירה נכונה ציון מעולה לי אישית זה הזכיר את ההפקה של הזמרת עופה חזה ביום העצמאות בשיר ירושלים של זהב/ מעלה קישור

למעלה