סיכום מפגש פורום

Emiko

New member
אז ככה:

מכיוון שאני תקועה בבית ~_~, ובנוסף לכל אין לי מחשב, כשתחזרו מהמפגש תשרשרו לפה תמונות. בבקשה? ^-^

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifסיכום מפגש פורום../images/Emo41.gif

טוב,פתחתי הודעה כדי שכולם ישרשרו חוויות מהמפגש!
היה הכי כיף ב ע ו ל ם
את החברה מקומונת פרוטס ראיתי ראשונים,אחרי זה סמדר הצטרפה אלינו,אח"כ קיטי - אור* (קשה לי להתרגל להגיד אור!!) ובואו עוד עם הזמן,היינו עם פורום "גאווה צעירה" בגג...אוי...ראיתי את הדבר הכי דוחה בעולם
אפשר להבין.. טוב בקיצור אני וויוי התחלנו לשיר שירים של מיאבי וויוי יודעת לנגן את השירים שלו מעולה!! =] אז היה כיף לשיר איהת ולזייף XD אחרי זה הצטלמנו,ואני כמובן הצקתי לאור עם הרסטות כמו שרציתי
וראיתי את אבי XD שהייתי בטוח שהוא יותר מבוגר,שאלתי לקנות אוכל במקדונלד'ס...פגשתי איזה ילד אחד שאחרי זה ראיתי אותו בגג עם ה"גאווה צעירה"...והוא שאל אותי ואת אבי אם אנחנו מהפורום שלהם XDDDDD אחרי זה אבי קיבל פליקים מהמקלות שמצאנו שם
והיה מגניב =] ולסיכום,בתור מפגש ראשון שהייתי בו (כן זה היה המפגש הראשון שהייתי בו איי פעם) הוא היה מדהים ונהנתי מאוד עם כ ו ל ם
מיכאל

מ א י י ק

New member
*תיקונים*../images/Emo6.gif

איהת - איתה* שאלתי - שהלכתי* כן כן אני באמת צריך לבדוק לפני שאני שולח הודעה

שמחה שנהנתם^_^

אוף, אני מבואסת שלא באתי.. האמתי שאתמול בלילה אחרי שהודעתי לכולם שאני לא באה ממש התחרטתי והתחלתי לבכותT_T בבוקר שקמתי הבנתי שגם אין מי שיקח אותי בכלל לעזריאלי>< הייתי מבואסת כל היום עד ש....*טה דה דה דה* צלצל הטלפון, ומי שיתקשר היא אישה מהחברה "ג'אפאן נוולדס" (או איך שלא קוראים לה><) ורשמו אותי לקורס יפנית!DDD= (זה שינה לי את כל המצב רוחXD) ועכשיו אני שוב די עצובה מצטערת על זה שלא באתי-__-

אוקיי אז ככה~

היה ממש כייף!!!~~~ ^_________^ וסוף סוף זכיתי לדבר עם אנשים שדיברתי איתם רק במסן~~ D: היה ממש ממש מצחיק, הרבה זמן לא צחקתי ככה..! היה כ"כ קורע כשאבי חיקה את הארד גיי XDDDD אני *כמעט* התגלגלתי על הריצפה מרוב צחוק... ובהזדמנות זו אני רוצה לציין~ אני אוהבת את רותם, עינב, אבי, אור, מאיה, חן ולירון~~!! כולם כל כך נחמדים וחמודיםםם~~ ^___^ ובכלל היה כייף להכיר את כל האנשים מהפורום.. היה ממש משעשע עם הדובי רק חבל שהוא נאבד.. ושוב, היה ממש כייף P: עד לפעם הבאה.. ניטו (ניצן)~

akane

New member
אז מה אם אני לא פה בדרך כלל XD

היה כיייייייף~ D: אחד המפגשים היותר כיפיים שיצא לי להיות בו! יצא לי לפגוש הרבה אנשים חדשים~ את ניצן
ואת רותם ועוד המון אנשים נחמדים עד מאוד D: והיה כיף כמובן לפגוש שוב את סמדר, מאיה, אור, לירון ועוד אנשים אהובים 3> זה רק אני או שהיו שם מלא אנשי פרוטס? (שחבל מאוד שהמפגש היה דווקא היום ;;) יש לי מלא תמונות, אבל הביאו לי את המצלמה בלי הכבל USB, אז אני אעלה לכאן את התמונות רק ביום ראשון ;< בסה"כ אני חייבת להגיד דבר אחד- די לרומן של אבי X אור !!! >:O אני לא מוכנה לזה!

מ א י י ק

New member
אהה יבגני,שוב תודה על הסיכה../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif

השארתי אותה על השרוך של הפלא

מ א י י ק

New member
חח כן../images/Emo19.gif

בגללם שאלו אותי ואת אבי אם אנחנו מפורום "גאווה צעירה"

../images/Emo23.gif =^ ^= אהה ובקשר לרומן...

את לא יכולה להגיד שלא נהנת מזה קצת XDDD או שכן??

akane

New member
שיט, עלו עליי ;O

וחכי לתמונות - מטריד מטריד מטריד~ XD מהן כן נהניתי, וגם הפוטושופ יהנה מהן עד מאוד >:}~

חחחח... D:

אני כבר לא יכולה לחכות!! O: מטריד XDDD או לה לה, מה את הולכת לעשות איתם בפוטושופ? להוסיף את הכובע והמשקפיים של הארד גיי? חחח לא לא סתם P: ואני יודעת שנהנת =]] קשה להסתיר את זה ^____^

nadav1232

New member
למה אף אחד לא דיבר על ג'יי פופ?

XD זה פורום מוזיקה יפנית, לא? XD

למעלה