סיכום מפגש פורום

זה באמת פורום מוזיקה יפנית...

אבל הרבה פה מתייחסים לזה בתור פורום ג'יירוקXD *אהמ* *אהמ*... חבל שלא באתי!T_T הו, אבל מחר אני הולכת לאוטאקו!DDD=

Nora Shu

New member
למה שכן נדבר על ג'ייפופ? ../images/Emo3.gif

פפט, אם רצית לדבר על נושא מסויים אני מניחה שיכולת להעלות את זה בשיחה... זה לא כאילו שנקבעו תורות דיבור XD זה שלהקות/זמרי ג'ייפופ לא עלו זה לא מעשה שנעשה בכוונה. XDDD זה פורום מוזיקה יפנית, שזה לאו דווקא שווה ערך לפורום ג'ייפופ XD

oracle

New member
מממ~~~

היה ממש כיף!! באו די הרבה בשביל מפגש ראשון, ועדיין חבל שלא כולם יכלו לבוא.. -_-;; היה נחמד סוף סוף להכיר את הפנים שמאחורי הניקים, למרות שעדיין יש כמה שאני לא משייכת P= (במפגש הבא עושים מעגל הכרות ^^) אני כנראה עייפה עכשיו מכדי לנסח בפירוט איך היה לי, אבל פשוט נהניתי.. :> את התמונות הרנדומליות שצילמתי העליתי לכאן, אז תהנו... ^_^

SuLeRu

New member
וואי אהבתי =]

אהבתי ת'תמונות אוי איזה כייף לכם! לא באתי... אבל כולכם כול כך גדולים... 0.0 טוב העיקר שנהנתם!!!! מחכה לעוד תמונות...!!!!!!!!

Keitarou

New member
וואו.. O_O

זה רק אני או שזה נראה כאילו אני כתבתי את ההודעה הזאת???? כלומר מהשורת נושא עד לסמיילים.. <_< כלומר, תוסיפו עוד כמה טילדות ("~" כן לזה קוראים טילדה) וזאת פחות או יותר ההודעה שלי.. =)

יאייי ^__^ תודה על התמונות~~

ואני הייתי הלא קשורה שלא כתבה אף פעם בפורום לפני... אבל טא-דם~~~ הינה אני =]

Nora Shu

New member
היה כיף! ../images/Emo6.gif

אני מצטערת שלא הייתי מרוכזת במפגש רוב הזמן XD XD אבל זה היה היום המתאים ביותר לעשות את זה שרציתי לעשות >> *שיעול* בכל מקרה, נורא נהניתי לראות אנשים ישנים וכמה חדשים. ^_^

Sakai Shana

New member
|חפירה|היה אחלה [:

הגעתי ב11 וחצי בסביבות, עליתי לגג וחיכיתי עם כמה חברים שלי שהם חצי קשורים לג"צ עד שאני אקלוט אנשים. עדי, קסואי, ים, מאייק, עמי וענת הגיעו ואולי עוד כמה ששכחתי [סליחה ^^;;;]. אח"כ הצטרפו עוד ועוד וגם אורקל. אז המאבטח אמר לנו להכנס החוצה. אז התנחלנו ליד מפג"צ, וזה היה ממש ממש משעשע. הם שרו שירים ממש דפוקים כאלה. ואז ויוי הגיעה והתגברה עליהם, חה. פגשתי עוד הרבה אנשים לא קשורים והיה כיף ^^ קצת אחריה הגיע גם חן וביחד עם ים ואיתו הלכתי לקנות גלידה שלקח לי שנתיים לסיים. והיא גם לא הייתה משו.[למה ד"ר לק למה? ><"] חזרנו, היינו עם כולם, מדי פעם דפקתי צעקות לאנשים הנחמדים ממפג"צ. מתישהו הלכתי עם חן לקנות לו אוכל [רוצח. טפוי.], דחפתי אותו לשתות מיי אפרסק של נביעות [חהחה~! 333>], רצתי לרכבת, ביי ביי לחן, והביתה. ...אה, לא כאן זה נגמר. בטעות עליתי על רכבת לנתב"ג במקום לירושלים. .___. במקום להתקשר להורים ולומר להם שאני תקועה בנתב"ג התחלתי לסמס ולהתקשר לכל העולם ואישתו, "אני תקועה בנתב"ג אומגש1CVT$#$". מתישהו התחלתי להתבכיין לאנשים בטלפון, עד שידיד שלי אמר לי להתקשר להורים. "אה... צודק @@" הודעתי להם, לקחתי מיליון אוטובוסים לכל מיני מקומות עד שהגעתי הביתה, וזהו, הגעתי בסביבות 10 כשאם הייתי לוקחת את הרכבת לירושלים היית מגיעה בשש ורבע. >> על התמונות- אמג אני עקומה. >>

Sezuke

New member
יש לעינב במצלמה

הרבה תמונות מהמפגש XD היא פשוט בצבא עכשיו ותחזור רק מחר =(

למעלה