סיכום שבועי

kepit

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

איזה מושחטת אני
- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם - תמונה:

limors2

Active member
השחיטה כשרה?

- שיר השבוע (של העוגיות):אין מנוס.. - שיר השבוע (כללי):Madcon - Beggin' - אלבום השבוע:אסף אבידן והמוג'וס-דה רקונינג - האדם שעשה לכם את השבוע:ברידג'יט חברתי הפייסבוקית! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):-------- - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)|סדגשלא זכור לי שומדבר. - דבר שהשגתם השבוע:פאזל מכוער ושלם! - מאכל השבוע:דובשניות וקרמבו - משהו שעשה לכם את השבוע:חופש ארוווךך, דרכון!
- משהו שהרס את השבוע:הבלבול של היום. קשה לי לזכור שזה יום חמישי
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:בנקודות תצפית גבוהות מאד יש מלא רוח וקר. התלבשו בהתאם. והביאו מצלמה. השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:חופש! אבל הוא לא אחד כיף. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שיתבטל יום כיפור?
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:? סתם - תמונה:טוב.

kepit

New member
נו משעמם לי ממש ויש לי חופש מחר!

- שיר השבוע (של העוגיות):חי
- שיר השבוע (כללי):3 Doors Down - Here Without You - אלבום השבוע:... - האדם שעשה לכם את השבוע:אביה, אחותי:) - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"i wanna close my eyes and make believe thet i never found you" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):בראנצ'י:"חח מישהי במצב רוח טוב היום! (ואני בכלל לא רומזת שאת מתרוממת!)".
יובל בנדודי בן 5: "בשם כל המלפפונים!" XD
- דבר שהשגתם השבוע:מכנסייםD: ונעלייםD: וכמה קילוגרמים עודפים:) - מאכל השבוע:תפוח בדבשD:
- משהו שעשה לכם את השבוע: אמ.. ראש השנה?:S - משהו שהרס את השבוע:השתי מורות היחידות שלימדו אותי היום:S - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:כואב לי הכל. ותפוח בדבש זה טעים. וגם מייפל
השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:יום כיפור? חח סתם.. שום כלום.. לנסוע לאשל אולי. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: זה כבר מצחיק אותי
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:גם זה.. טום
סתם - תמונה:

"אתה ודאי איבדת את הדרך...."

- שיר השבוע (של העוגיות): קובי בגרסא האנגלית! - שיר השבוע (כללי): "תאמיני" בביצוע רם. - אלבום השבוע: פלסטלינה1 - האדם שעשה לכם את השבוע: נעם, רם, דפנה, תמר, משה, מאשה, נדב, איילת, שרון ועוד הרבה אנשים נפלאים!! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "זרעי קיץ נשאים ברוח..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) הו, זה גבוה... (רם מודד את הגיטרה של דפנה) - דבר שהשגתם השבוע: חתימה מדפנה ותמרז - מאכל השבוע: ביצים קשות, כמובן! - משהו שעשה לכם את השבוע: דארק סרקזם
- משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: תגידו לי אם זה גזר או מקל! השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הסוף של התקופה הזאת... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: מסע סוכות, שמשמש ובא! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: וואו, הרשימה ארוכה מדי.... סתם - תמונה: הודגש באמצעות מדגישומטיק

yula15a

New member
סיכום שבוע ראשון בשנה החדשה!

שיר השבוע (של העוגיות):דפנה פיק - שיר השבוע (כללי):הכל דבש - אלבום השבוע:band on the run - האדם שעשה לכם את השבוע:מורקי - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"דבש הכל דבש..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):" אתה חיי!" - דבר שהשגתם השבוע:חיבוק:) - מאכל השבוע:תפוח בדבש ושאריות מהחג שאני אוכל עד שנה הבאה - משהו שעשה לכם את השבוע:מפגש כייפי! - משהו שהרס את השבוע:תמרי חולה... - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: שנה טובה! השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:חופש! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:ציון טוב באנגלית -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: פול? אתה יכול לחזור לארץ? אני מתגעגעת!

clyps

New member
פרדס חנה כרכור צל עלי בננה

שיר השבוע (של העוגיות): סלמונלה מונאמור. - שיר השבוע (כללי): ערב של יום בהיר- אפרים שמיר - אלבום השבוע: 'פשוט כל כך'- קורין אלאל - האדם שעשה לכם את השבוע: יותר בכיוון של, הצילו לי את השבוע: ירון,נדב,איתמר,מיתר,לילוש,אניל,נועה ... - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"אני שנשבעתי,לשמור לי אמונים, איך לא ידעתי לא ליפול על הפנים.." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)- "בירה?"-"בירה??"-"כן..."-"אז למה לא אמרתם?!" - דבר שהשגתם השבוע: כאב ראש וחולצה של גלעד שליט. (יותר נכון...שלוש חולצות) - מאכל השבוע: תפו"א - משהו שעשה לכם את השבוע: להפגש עם ירון אתמול :) - משהו שהרס את השבוע: שטויות.. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: הזורעים בדמעה ברינה יקצרו. השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הכנה לפולין, ערב פתיחת שנה של מגמת תיאטרון, קריאה ראשונה (!!) - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: קריאה ראשונה
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ירון,חגית,גלעד שליט. סתם - תמונה: קבוצת נפלתי
( תיאטרון )

clyps

New member
**נפתלי XDDDDDDD

למרות ש"נפלתי" , זה לא פחות מדוייק

למעלה