סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

LeRanch

New member
מסכם../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי שבוע יומיות
והבסיס החדש ממש סבבה משהו רע שקרה לך השבוע: הבסיס החדש תקוע בקיבינימט אכזבת השבוע: היינו 4 אנשים בקורס ושמו כל אחד בבסיס אחר שיר שלא הפסקת לשמוע: Circus של בריטני התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: האוס וגוסיפ סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: תחילת חפיפה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: כל האנשים הנחמדים בבסיס החדש
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא צבא צבא ולקוות שאני לא סוגר שבת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה לגמרי

LeRanch

New member
איך יכולתי לשכוח

התחדשות השבוע: נגן iRiver Spinn טאץ' שהגיע אתמול

JAP Noa

New member
באיזהההה בסיס אתה?

איפה הוא? יש שם מאבחנות מד"ה?
סתם סתם חחח סורי על החקירה.. איך היה לך שבוע יומיות?
מקוווה בשבילך שלא תסגור שבת
[יצא לך לסגור כבר?]

LeRanch

New member
אז ככה

אני משרת בבסיס פיקוד העורף בנצרת עילית. עד עכשיו לא סגרתי אפילו שבת אחת (אבל אני סוגר בשבת הקרובה או זאת שאחריה בגלל החפיפה לתפקיד). היה לי שבוע יומיות כי עדיין לא היו לנו שיבוצים לבסיסים החדשים אז הייתי ראשון-שני בצריפין ובשלישי-רביעי נסעתי לבסיס החדש ואמרו לי לחזור רק מחר

Shexy Peanut

New member
:]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

משהו טוב שקרה לך השבוע: מכבי ניצחו את אבלינו P: והלכתי לבקר את טליוש
משהו רע שקרה לך השבוע: אמ... הברזות לא מתוכננות XD אכזבת השבוע: אין כל כך P: שיר שלא הפסקת לשמוע: Lily Allen – The Fear Phantom Planet – Leader Phantom Planet – Big Brat Britney Spears – Circus התחדשות השבוע: אין :O תוכנית השבוע: GG, היפה והמרובע, בנות גילמור. סרט השבוע:בם האב!! מומלץ בחום! סרט כל כך מרגש יואו ;[ וקלולס P: ספר השבוע: משהו עם הומואים שאני קוראת XDDDD מאכל השבוע: הממממבורגר P: יציאת השבוע: אין משהו מיוחד. סתם. HANG OUT עם חברים. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משחק בחמישי עם לה-מאן. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: טלי
אדם שעשה לך את השבוע: בולייס ואלכס גרינוולד למרות שהוא לא יודע את זה XDD ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: יש איזה אלףףףףףף מהסרטונים של פאנטום פלאנט ביוטיוב חחחח תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: נראה.. חחח ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: עבר מצויין. תודה P:

Just Freckles

New member
שבת שלום../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה כל כךךךךך כיף עם החברות
משהו רע שקרה לך השבוע: המורה שלי בהיסטוריה התעצבנה עלינו היום ונתנה לנו 29 שאלות לבוחן ביום ראשון
אכזבת השבוע: לא היה שיר שלא הפסקת לשמוע: לא היה שיר מיוחד. התחדשות השבוע: האייפוד נאנו החדש והיפיוף שלי
תוכנית השבוע: E news
סרט השבוע: אושן 13 ספר השבוע: - מאכל השבוע: פנקייקים
יציאת השבוע: ביום שלישי יצאתי עם שתי חברות לאכול במקדונלדס, ובדיוק כשהלכנו לשם התחיל להתחזק הגשם, ונרטבנו נוראאא. אבל היה כל כך מצחיק
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: דיסקו חנוכה בבצפר
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: אמא שהפתיעה אותי עם האייפוד
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחח אני אף פעם לא זוכרת! תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: מחר אני הולכת מהבוקר עד הערב לעבוד על "צופים בככר"... יהיה כיף
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ממש טוב

JAP Noa

New member
איזה צבע הננו שלך?../images/Emo13.gif

איי ניוז זה כזה התוכנית הכי שוווה בטלוויזיה. זה הכי מאסט. שבוע טוב בוביייי

Just Freckles

New member
ירוק../images/Emo99.gif

שזה נשמע הכי מכוער ביקוםםם, אבל זה כזה יפה. שבוע טוב

Robin Sparkles

New member
חשבתי שרק אותי הגשם לא אוהב...

איחרתי קצת לבצפר כי הייתי בשיעור נהיגה ואיך שהייתי צריכה לצאת מהאוטו הגשם התחזק
תתחדשי על האייפוד

Just Freckles

New member
../images/Emo6.gif הדבר שאני הכי אוהבת

זה ללכת בגשם ולהירטב. אז בשבילי הגשם לא שונא אותי, הוא עושה לי טובה שהוא בכלל יורד
איך בשיעורי נהיגה? ותודה

Robin Sparkles

New member
טוב,תודה../images/Emo13.gif

גם אני מתה על הגשם..לפני כמה דקות ירד (בקושי) והוא הפסיק..באמת הוא עושה טובה שהוא יורד

h e n y

New member
עונההה

משהו טוב שקרה לך השבוע: כל מיני התנקמויות קטנות ומתוקות משהו רע שקרה לך השבוע: שהבנתי שלא יעזרו לי בצבא אכזבת השבוע: התאכזבתי ממישהו שיר שלא הפסקת לשמוע: מאז שהלכת- שמעון בוסקילה התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: ישנן בנות סרט השבוע: מכתב בבקבוק ספר השבוע: אשת חיל מאכל השבוע: פתיתים סלט ושניצל תירס - יאמיי יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לאחותי שחוזרת מחו"ל אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אחותי אדם שעשה לך את השבוע: מישהו שיצאתי איתו ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "כשהנשמה מאירה גם שמים לוטי ערפל מפיקים אור נעים" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: שבת מקסימהה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: יהיה טוב שיהיה סופ"ש כייפי!

JAP Noa

New member
קראתי../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif

מזל טוב לפזמולדת מחר
הלוווואי עליי!!

Robin Sparkles

New member
../images/Emo99.gifפתיתים סלט ושניצל תירס זה ה-דבר!!!

אני אוכלת את זה כמעט כל יום חחח

h e n y

New member
חח גם אני....

זה כל כך מנחם לחזור הביתה ולמצוא ככה את הצלחת עם זה...יאמייי...

Robin Sparkles

New member
אני לא זוכרת שאכלתי משהו חוץ מזה

בשבועות האחרונים...זה לא נמאס בחיים

Robin Sparkles

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה שבוע ממש טוב. והמורה נהיגה אמר שאני נוהגת טוב
ואתמול המדריך שלנו בטיול השנתי היה בבצפר והיה ממש טוב לראות אותו שוב משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע:מסובך קצת.. שיר שלא הפסקת לשמוע:u2-beautiful day התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:גוסיפ גירל ועקרות בית נואשות ואיך פגשתי את אמא סרט השבוע:בית השפנפנות ספר השבוע: מאכל השבוע:טראפלס,מולר אוכמניות,מאק אנד צ'יז יציאת השבוע:אתמול הייתי בעיר האורות בינימינה. ביקרנו את אחותי וחבר שלה.. והיום בערב נוסעים לשתות לאטה! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להגיש את הפרק הראשון של היחידה החמישית בפסיכולוגיה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:חברות ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:בשיעור אנגלית מישהו החליט לשאול את כולם מה הם מעדיפים בסנדויץ'-טונה או חצילים..חח זה היה מצחיק.ויצא 13-6 לטובת הטונה חחחח ~~~~~ חברה:"יש לי כיס בתחתונים" חברה אחרת:"מה בדיוק תעשי עם זה??" אני:"וואי את יכולה להבריח שם סמים!!" חברה:"יאא נכון!! אני נכס חשוב למדינה!"
~~~~~ וביום שלישי ירד מלאמלא גשם ואני וחברה שלי החלטנו לעשות סיבוב קצר בגשם והיא קפצה לשלולית והשפריצה עלי.. אני:"צריך לשים עלייך שלט "שמור מרחק""
~~~~~ המחנך דיבר איתנו על היום הורים..חברה:"גם אנחנו צריכים לבוא?" מחנך:"כן" תלמיד:"את שואלת את זה כל שנה..זה לא משתנה" תמונת השבוע:אולי אח"כ התוכניות שלי לשבוע הבא:יום הורים
למרות שאנחנו יוצאים משם אחרי 5 דקות.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:טוב

למעלה