סיכום שבועי

JAP Noa

New member
חברה שלך היא נכס לאומי../images/Emo6.gif

אני כולה דקה בצבא וכבר נדפקתי
שבוע טוב מותק

JAP Noa

New member
We Are In The Army Now, We're In The Army..

משהו טוב שקרה לך השבוע: יצאתי שבבבבבבבבת!! ובאתי לישון בבית
ואיזה שינה טובה זו הייתה חח
אההה והתגייסתי.
משהו רע שקרה לך השבוע: בגלל החירורים של צה"ל כואבת לי עכשיו היד בטירוף. חוצמזה הכל מושלם
אכזבת השבוע: לא הייתה אחת כזאת, ואם הייתה אז היא נמחקה מהר מאוד
שיר שלא הפסקת לשמוע: כאילו שלמישהו היה זמן לשמוע שירים
סתם מממ בתחילת השבוע חרשתי על מורנינגסייד ועכשיו אני שומעת אותו בלופים
התחדשות השבוע: חבילה מארה"ב
שכללה 2 ספרים של גוסיפ, הדיוידי שלי דה סיסטרהוד 2, הדיסק של מיסי
והדיסק של גוסיפגירל
[ואפילו לא הספקתי לגעת בהם כי הם הגיעו יום לפני שהתגייסתי
] ומדים, חוגר, דיסקית, כומתה, כל החרטא והכי הכי יפה - סמל לכומתה
ותגית של החיייל
[בדר"כ מקבלים את זה אחרי חודש, אנחנו קיבלנו את זה אחרי שעתיים
] וזהו, מחר אני צריכה ללכת לעשות את קניות חייי ולהתארגן על יום ראשון.
תוכנית השבוע: גוסיפגירל שאיכזבו, ותיכף אני אתחיל לטעון פריוולדג'ד.
סרט השבוע: דה סיסטרהוד 2 למרות שעוד לא היה לי זמן לראות אותו
ספר השבוע: "המדריך למתגייס" חחחחחחחחחחחחח
מאכל השבוע: ארוחת בוקר מושלמת ביום רביעי ביום כיף עם אבאמא.
וחוצמזה אוכל צבא מגעיל. [דווקא הקרלו טעים
]
יציאת השבוע: הביתההההההההההההההההההה!!!11
איזה שאלת חיילים זאת חחח.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין לי שמץ של מושג מה הולך איתי שבוע הבא.. לצאת שבת?
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כל הבנות המדהימות שלי!
ואת מי שתהיה המפקדת של הצוות שלי.
ובגלל ששבוע הבא זה גם היום ומחר אז לראות את היפות שלי בסופ"ש. מי היה מאמין ששלושתנו חיילות?
אדם שעשה לך את השבוע: היו מלא כאלה, הבקו"ם מלא באנשים טובים
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: חחחחחחחחחחחח נו מה זה יכול להיות? "קורס מאבחנות מדעי ההתנהגות לקבלת המפקדת 2,3..הקשב!" והיייתה איתנו מישי הכי מצחיקה בעולם בבקו"ם שעושה לאיזה אחד שחש שהוא המפקד שלנו - "אל תתעצבן, זה לא בריא אתה תמות מוקדם.." חחחחחחחח הרגה אותי. והכי יפה "בנות - נשארו רק עוד 728 ימים לשחרור!" אופטימיות משו
תמונת השבוע: המצלמה בהטענה ואיןלי כוח להתחיל להעביר תמונות מהפלא', אבל תמונות מאתמול והיום ומדים וזה.
התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא? לצאת שבת!
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: צבאי משהו, אבל באמת שבוע מושלם.
קראת?
שבוע מושלם לכולם! ותזכרו שכל דבר יכול להיות או טוב או רע, תלוי איך אתה מסתכל על זה.

h e n y

New member
חחחח איזה מורעלת

מה, איפה את? איפה נפלת? לא סיפרת חוויות... בנות - נשארו רק עוד 728 ימים לשחרור!" -
כאב לך היד מהחיסונים?? וואוו כולכן עדינות.... נו ואיך זה להיות חיילת??

JAP Noa

New member
חחחחחחחחחחחח נכון אופטימי?../images/Emo6.gif

אני בבה"ד 11, עד שהגענו לשם יצאה לי הנשמה וכמעט מתתי, היינו מ-9 וחצי עד 8 בערב בבקו"ם. עד שהגענו לבה"ד 11 הבנות שהתגייסו איתי בבוקר כבר השתחררו
בנתיייים ממש מגניב לי להיות חיילת, למרות שלחזור מחר בבוקר לבה"ד 11 מבאס לי ת'חייים. ולא כאב לי בחיסון עצמו אבל עכשיו ממממממממממממש כואב לי, וגם יש לי חום וכאלה. [אוך הטטנוס הטיפשי הזה
] בנתייים הייתי חיילת כולה יום וחצי, ובזמן שהייתי היה נחמד..כולה איזה 3 מסדרים והקפצה, ובעיקר ישנתי בזמן שלי בצבא
אני חושבת שהשבוע אני יותר אבין איך זה צבא
מה שכן, המדים מכוערים, הנעלייים מכוערות, הכומתה מכוערת, החוגר מכוער, ורק הדיסקית מושלמת
את גם היית בבה"ד 11 נכון?

h e n y

New member
בה"ד 11....../images/Emo99.gif

המקום הכי שווה להיות בו...איך התגעגעתי... תקשיבי המקום הזה זה הגן עדן של הטירונות!!! {+ קורס} החיים הכי טוביייםםםם...{ואל תאמיני שאומרים שאם משאירים אוכל בחדר באים חולדות....זה רק כדי להפחיד אותך} את תתגעגעי לשם כל כך!! וגם אני בדיוק כמוך הגעתי ב8 לבה"ד 11...פשש ה' ישמור בדיוק לפני שנה חחחח... לא ידעתי איפה אני כי היה כל כך חשוך!

RayoDeLuz

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: ממ יורד שלג!! וגם סוף סוף בחרתי את הקורסים בקולג' משהו רע שקרה לך השבוע: אין אכזבת השבוע: אין שיר שלא הפסקת לשמוע: כל הדיסק של מאמא מיה ^^ התחדשות השבוע: כמה DVDs והדיסק של בריטני ^^ תוכנית השבוע: חברים וגוסיפ סרט השבוע: no reservation וfour Christmases ספר השבוע: אין מאכל השבוע: פיצה ^^ יציאת השבוע: פגישות עם יועצות
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מפגש עם חברה(ות) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי אדם שעשה לך את השבוע: יש כמה ^^ ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: יש כמה אבל לא זוכרת אותם כולם תמונת השבוע:---- התוכניות שלי לשבוע הבא: לא יודעת חח ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה

JAP Noa

New member
כאילו אפשר לקנא בך יותר?

גם שלג, גם פור כריסמסז [איך הוא? יפה?] וגם קולג'.. אבל האמת, השלג הכי הכי
בצבא יש רק חול, אין שלג. שבוע טוב מותק
ובהזדמנות תספרי לי איזה קורסים לקחת! [הספקת להירשם לאומנות?
]

JAP Noa

New member
אאאא מחר שאני אראה בעיניים אני רוצה לשמוע../images/Emo13.gif

ואני מממממממממש שמחה שהצלחת להירשם לזה, אין זה היעוד שלך

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo8.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:היציאה ביום שלישי בערב , כיף בעבודה , עבר לידר י בא להופיע בראשון יאי משהו רע שקרה לך השבוע:חברה הכי טובה התגייסה והיה לי ממש עצוב , אני חולה כבר מיום רביעי ובגלל זה ביטליתי מלא משמרות השבוע בעבודה אכזבת השבוע:- שיר שלא הפסקת לשמוע:די הרבה Sia - Breathe Me Sia - The girl you lost to cocaine (Stonebridge Radio Edit) Britney Spears - Circus Chris Brown - With You John Mayer - Love Song For No One Jordin Sparks - Broken Wing התחדשות השבוע:- מנסה לחסוך קצת.. תוכנית השבוע:- סרט השבוע: החוב עם גילה אלמגור נטע גרטי ממליצה, והסרט התיעודי של בריטני ממליצה לראות גם יש בויאודי ספר השבוע:- מאכל השבועעוגה שוקלד חמה וגלידה ליד יאמי חח: יציאת השבוע:יום שלישי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להבריא! חח אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:- אדם שעשה לך את השבוע:חברה הכי טובה ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע:- תמונת השבוע\: התוכניות שלי לשבוע הבא:שבוע הבא בכלל לא מתוכנן ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:חצי טוב חצי רע

MeItOsH

New member
Brrrrr...it's cold in here!

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה לי שבוע מדהים..הכל היה טוב! משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:I'm done - pcd that's what you get - paramore when it rains - paramore התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:CSI:NY , Gossip Girl סרט השבוע:
ספר השבוע:Simple Genius - David Baldacci מאכל השבוע:ממולאים של אימא בלי בשר! יציאת השבוע:יום שישי עם הבנות:] משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:הגמר של האח הגדול!
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע: My Humphrey ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:"מה, לא קר לך?!" [כל בנאדם שראה אותי במהלך השבוע..כי ברוב ימות השבוע הייתי עם שורט ומגפיים/גרביון/גרביים עד הירך] תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:ללמוד למבחנים,לעבור אותם. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מ-י-ע-ו-ל-ה.

Keren 104

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

הדגש|משהו טוב שקרה לך השבוע: אני במצב רוח מוזר כרגע.. אני לא מצליחה לחשוב על משהו טוב אבל אני בטוחה שהיה.. משהו רע שקרה לך השבוע: אממ אמא שלי שחכה אותי בבית והלכה לבד ליום הורים שלי.. אכזבת השבוע: מסיבה שהייתי אתמול.. הבנתי שאני לא יכולה להיות מי שאני באמת עם האנשים שאמורים להיות הכי קרובים אליי.. שיר שלא הפסקת לשמוע: KT Tunstall - Suddenly I See התחדשות השבוע: הרבה דברים חדשים לחשוב עליהם.. תוכנית השבוע: גוסיפ סרט השבוע: הדוכסית ספר השבוע: מאכל השבוע: שוקולד יציאת השבוע: אני מניחה שהמסיבה אתמול.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני לא ממש מצפה לזה אבל יש לי מיני קמפ של התנועה.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות שלי אדם שעשה לך את השבוע: שני ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: יש לי מבחן אחרון ביום שני ואז אני חופשייה :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר..

למעלה