סיכום שבועי

svety

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

כמו כל פורום חופר שמכבד את עצמו, בואו נסכם את השבוע החולף
ועל הדרך - עוד כמה שאלות שלא הוזכרו בשרשור ההכרות. משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: + מסקנת/ות השבוע: ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - חנון או יפה? חתולים או כלבים [כולל תמונות]? מצב משפחתי אזור מגורים רבוטה יש? לומדת יש? פרטים בבקשה
תרגישו חופשי להציע עוד שאלות...

In Red

New member
מיאו

משהו טוב שקרה לך השבוע: משחק הD&D שהרצתי היום משהו רע שקרה לך השבוע: בעל הדירה שלי שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: תוכנית השבוע: לקנות לי כמה מכנסיים חדשים מאכל השבוע: סושי! דההה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סופ"ש משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: משהו טוב אני מקווה אדם שעשה לך את השבוע: הידיד שלי אלון=] אדם שהרס לך את השבוע:בעל הדירה שלי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את סבטי =] ציטוט/יציאת/מילת השבוע: the mighty falling oak! התוכניות לשבוע החדש: לעבור אותו בכיף ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:לא רע בכלל, הרגשתי איזו התעלות רוחנית בלתי מוסברת =] + מסקנת/ות השבוע: יש סושי לא טעים...-_- ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת: 24 לפברואר חנון או יפה? חנונית =] חתולים או כלבים [כולל תמונות]? אני עצלנית, תראו בפייסבוק שלי מצב משפחתי: רווקה+2 אזור מגורים: מרכז רבוטה יש? יש!

Thumpers

New member
יאללה - לפני שאני זזה לישון.

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי עם הפסיכומטרי :) משהו רע שקרה לך השבוע: נעשיתי חולה למשך כל השבוע. (נפילת מתח, מישהו?) שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: High and Dry של רדיוהד, בעיקר. התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: המפץ/איך פגשתי. פרקים נהדרים!!! (את של האוס דווקא פחות אהבתי...) סרט השבוע: אממ - לא יצא לי לראות השבוע. ספר השבוע: שוב התחלתי לקרוא את גר בארץ נוכרייה, של היינליין, אני מקווה שהפעם לא יפריעו לי לסיים. :) מאכל השבוע: מרק של סבא :) יציאת השבוע: יצאנו אתמול לפאב בטכניון, היה ממש נחמד. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני חוזרת לעבודה! יאיי! משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אני חוזרת לעבודה. באסה. אדם שעשה לך את השבוע: החבר הכי טוב שלי, שכשעמדתי בגשם, אחרי הפסיכומטרי, מחכה לאוטובוס - הוא שולח לי סמסים מעודדים ומשעשעים :) אדם שהרס לך את השבוע: המרכז הארצי. אז מה אם זה לא אדם אחד! מה זה ה-17 במרץ?! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אמ... לא יודעת. Surprise me! ציטוט/יציאת/מילת השבוע: בנננס. (הכלאה של בננה ואננס - שאני חושבת שיהיה הדבר הכי מגניב בעולם.) התוכניות לשבוע החדש: להיות בריאה, לקרוא קצת דברים על האוניברסיטה העברית, לעבוד ו... Whatever life brings along. ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: היה יכול להיות יותר טוב, אבל היה יכול להיות הרבה יותר גרוע. + מסקנת/ות השבוע: ניין. ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - 27.9 - בת עשרים. חנון או יפה? לא יודעת אם חנונית -אבל לחלוטין לא יפה. חתולים או כלבים [כולל תמונות]? יש לי 6/7 (תלוי איך סופרים) חתולים ושני כלבים - אני לא באמת אעלה תמונות של כולם. מצב משפחתי: מצב מצויין ;) לא, סתם, רווקה. אזור מגורים: גליל מערבי. רבוטה יש? יש! חוזרת עבוד בתור סייעת בגן הילדים בישוב.

IkMfNiY

New member
אוקי

משהו טוב שקרה לך השבוע: 100 במבחן סופר קשה משהו רע שקרה לך השבוע: מבחנים שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: forever young התחדשות השבוע: - תוכנית השבוע: היפה והחנון
\ מגרש ביתי סרט השבוע: גרייס איננה ספר השבוע: הספר של פסיכולוגיה קוגנטיבית מאכל השבוע: שוקולד יציאת השבוע: - משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: נגמרים המבחניםםםם משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: מבחן אחרון אדם שעשה לך את השבוע: - אדם שהרס לך את השבוע: - אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ?? ציטוט/יציאת/מילת השבוע: - תמונת השבוע: - התוכניות לשבוע החדש: להנות מהחופש הקצרצר עד שיתחיל הסמסטר הבא ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: האמת שהיה אחלה שבוע :) + מסקנת/ות השבוע: שאפשר להגיע לציונים שאני צריכה עם הרבה למידה ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - 8.3 \ 23 [מפחידד] חנון או יפה? שילוב של השניים :X חתולים או כלבים [כולל תמונות]? כלבים, למרות שאני מפחדת מהם מצב משפחתי: - אזור מגורים: ב"ש לימודים חיפה זה הבית יעל

עונה. פשוט שבוע מעפן!

משהו טוב שקרה לך השבוע: שני ימי הולדת של אותה חברה קרובה. ביום ראשון מסיבת הפתעה קטנה שארגנתי ואתמול מסיבה. היה אדיר. במיוחד אתמול. משהו רע שקרה לך השבוע: כמה "לא" ממקומות עבודה, והצעות עבודה מעפנים למדי! שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: מחוזקים לעולם- אברהם טל. התחדשות השבוע: מפתיע אבל כלום. תוכנית השבוע: האח הגדול- כן אני רואה... ככה זה שמובטלים. מחפשים חיים ומצאתי את עצמי בתקופה האחרונה מכורה. סרט השבוע: אין ספר השבוע: אוהבת לא אוהבת מאכל השבוע: פסטה ברוטב עגבניות יציאת השבוע: לדנס בר אתמול. היה אדיר. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לתשובה חיובית ממקום עבודה שאני רוצה. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: ראיונות עבודה מייגעות. אדם שעשה לך את השבוע: אותה חברה שחגגה יומולדת. אדם שהרס לך את השבוע: לא חסר לצערי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: וואווו בטוח יש. לא עולה. תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: למצוא את עצמי סוף סוף ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מעפן ביותר. דיי משעמם. אחרי שבוע מחלה שגם לא עשיתי כלום לקבל שבוע דיי דומה רק בלי 40 מעלות חום זה לא נחמד... + מסקנת/ות השבוע: שצריך להתפשר לפעמים ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - 15.12.89 בת 21 חנון או יפה? באמצע. חתולים או כלבים [כולל תמונות]? אין. אבל אוהבת מאוד את שניהם מצב משפחתי רווקה אזור מגורים חיפה רבוטה יש? לומדת יש? רבוטה היה עד לא מזמן והתפטרתי.

stagadish2

New member
טה-דה!

משהו טוב שקרה השבוע: התבטלה לי מעבדה בכימיה. משהו רע שקרה השבוע: נכשלתי בכימיה. שיר שלא הפסקת לשמוע השבוע: the snow goose של camel ספר השבוע: עולמה של סופי סרט השבוע: שום דבר מאכל השבוע: קינדר, מניחה יציאת השבוע: היציאה מהבית ספר. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סופשבוע. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: תחילת השבוע. אדם שעשה לי את השבוע: המורה שלי לכימיה, כשהבריזה מהמעבדה. אדם שהרס לי את השבוע: המורה שלי לכימיה כשהחזירה את המבחנים (כן, היא דו קוטבית שכזאת. והיי, אל תראו אותי ככה, הגברתי גם אמנות) ציטוט השבוע: מורה מטומטמת כלשהי: "נשים מכניסות טעם לחייהם של הגברים." חברתי לשולחן: "הטעם זה מהאוכל שהן מכינות להם. זה תמיד נגמר במטבח בסוף." אדם שאני רוצה לפגוש השבוע: את השומר. כי אם הוא כבר לא עומד ליד השער, סימן שאני מאחרת. גיל - אוטוטו 17 חנונית או יפה: נראית כמו חנונית וחושבת כמו יפה (אם ניסיתי להישמע שנונה, סימן שלא היה לי מושג מה לענות). חתולים או כלבים: כלבים. לגמרי כלבים. במחשבה שנייה, חתולים הם כל כך הרבה יותר יפים. שיהיה בני כלאיים. אזור מגורים: מרכז לימודים: יש גם יש. תיכוניסטית אומללה. לא היה לי כוח לענות על הכל.

ELLAnor Rigby

New member
הנני כאן~

משהו טוב שקרה לך השבוע: ימי שלישי ורביעי המדהימים שעברתי, בואו נגיד שהם היו חנוניים מכרגיל :) משהו רע שקרה לך השבוע: מבחן בספרות ): שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Song For The Painfully Indie של טום מילסום 3> התחדשות השבוע: נעליים חדשות <: תוכנית השבוע: היפה והחנון 2? XD ספר השבוע: קוראת בפעם השנייה את An Abundance Of Katherines של ג'ון גרין המדהים מאכל השבוע: לדעתי זה תמיד יהיה פיצה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: עכשיו כשאני חושבת על זה... כלום ): משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: מבחן בתולדות האומנות מחר ובהיסטוריה ברביעי! S: אדם שעשה לך את השבוע: אלעד לרנר ואיתי גל :) אדם שהרס לך את השבוע: המורה שלי לספרות |: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת P: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "יש בזה משהו" תמונת השבוע: מצורפת התוכניות לשבוע החדש: ללמוד למבחנים ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: טוב מאיך שיעבור עליי השבוע הקרב ובא מסקנת/ות השבוע: אני אוהבת חנונים 3> ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - 31.08.94, תחשבו P: חנון או יפה? חנונית גאה~ חתולים או כלבים? חתולים BY FAR אזור מגורים: קרית אונו המקסימה

elcool

New member
מעגל האושר

בזה שציינת שעשיתי לך את השבוע, עשית לי את היום. תודה רבה!! את לא יודעת כמה כיך היה לבלות איתך ועם איתי

ELLAnor Rigby

New member
עם חיים כמו של י"אניקית כמוני,

דברים כמו לבלות הרבה ביומיים ברצף איתך ועם איתי בהחלט עושה לי את השבוע :)

Thumpers

New member
יוו!

את יותר קטנה מאחותי הקטנה :p זה משום מה נורא מפליא אותי שיש אנשים *יותר* קטנים ממנה, לא יודעת למה. נראה לי שגם הילדון בתמונה יותר קטן ממנה :\ או שהוא בריטי. בריטים תמיד נראים צעירים יותר! :p

ELLAnor Rigby

New member
אוקיי, אני אקבל את זה כמחמאה?.. P:

והילדון בתמונה הוא אכן בריטי, שבאוקטובר חגג יום הולדת 20 :)

Thumpers

New member
חחחח - ידעתי!!!

הוא בגילי ונראה ממש אנדראייג'! => הוא חייב להיות בריטי!

למעלה