סיכום שבועי

Thumpers

New member
גם לי הייתה תקופה כזו.

שבה הייתי מאוהבת בכל דבר Made in the UK. (כולל מוזיקה מזעזעת למדי...) נשאר רק מעט, מהתקופה החשוכה ההיא. :p כשכולם לבשו שחורים ונעשו אימואים, אני נעשיתי "בריטופילית."

Xyphon11

New member
אני אמור לישון לקראת תחילת סמסטר ב' מחר

אז ברור שאין לי דבר יותר טוב לעשות מאשר לענות פה על שאלון, כי אמוּר זה שם של דג. משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי את המבחנים!! משהו רע שקרה לך השבוע: ...עד מועד ב' במבחן של יום חמישי. שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: השיר מ-Ghostbusters התחדשות השבוע: אין ממש. מובארק פרש מהשלטון המצרי, זה חדש.. תוכנית השבוע: היפה ו..משהו, שכחתי את ההמשך. סרט השבוע: יש מבחנים, למי יש זמן לראות סרטים? ספר השבוע: הספרים שלי עדיין לא הגיעו מחו"ל, אז אני נאלץ לקרוא את "אוצר הבדיחה הפוליטית" - ספר בדיחות אנכרוניסטיות (הספר פורסם ב-1970) ולא מצחיקות. T_T מאכל השבוע: מוּסַקַה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יום חמישי. השבוע ייגמר. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: צריך לסיים את הפרוייקט הזה כבר............ארגג אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ביל גייטס, וורן באפט, או כל אדם עם יותר ממיליארד דולר נזילים ומצב רוח נדיב. ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: סביר -. מבחנים != כיף גדול. + מסקנת/ות השבוע: הייתי צריך לבוא לפה מוקדם יותר, יש בי צד חנוני שזקוק לטיפוח (באופן אירוני). ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - 4.5, בן 18.5 (בערך) חנון או יפה? - יותר חנון מיפה (בערך 1/5 יפה לעומת 4/5 חנון) אבל לא חנון לחלוטין, ולא יפה לחלוטין. חתולים או כלבים [כולל תמונות]? - כלבה חמודה ביותר. מצב משפחתי - רווק אזור מגורים - ירושלים (/עיר הקודש/עיר הפינגווינים) רבוטה יש? לומדת יש? פרטים בבקשה

svety

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: פאקינג Grave Digger באים לארץ! זה היה ברור לחלוטין, במיוחד אחרי שישי שוורץ פרסם כל כך הרבה קליפים שלהם בפייסבוק שלו, אבל כשזה אושר - וואו! התחלתי לרקוד במשרד מרוב אושר, באמת שאין דברים כאלו. וגם עשינו שבת אצל ההורים של בן זוגי שיחייה, היה שמן ומהנה למדי. ומצאתי מה ללבוש לחתונה של חברה שלי, אבל עדיין אין לי נעליים. אה ועמית התקשרה, זה היה ממש כיף
ויצאתי להליכה עם מלווינה-כפרה-עלייה, זה גם היה מהנה במיוחד!
משהו רע שקרה לך השבוע: ביום רביעי היה מחריד אצל הפר"ח שלי. אה והייתה לי שיחה לא מהנה במיוחד עם האקס שלי, והיא נורא עצבנה אותי, ואז קלטתי שאני עושה בדיוק אותו דבר לאקס אחר שלי :| גאד, אני נוראית לפעמים.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: מלא בקסטריט בויז, למען האמת. ראיתי את הקליפ שלהם עם New Kids On The Block וכל כך התלהבתי, ואני חורשת עליהם. עליהם ועל כמה שירים של הלווין. דברים שקורים רק בפלייליסט שלי, בחיי.
התחדשות השבוע: כרטיסים לגרייב דיגר, למרות שהם עוד לא פיזית אצלי, אלא אצל היחצ"ן.
תוכנית השבוע: היפה והחנון, כמובן
. וגם - אימפריית הפשע, גליי. וגם ראיתי פרק של Zרוק או משהו כזה, מחריד-מזעזע-מיותר.
סרט השבוע: שום דבר, למען האמת
ספר השבוע: התחלתי לקרוא שוב את האסופית
מרתק לקרוא בגיל 24 ספר שמאוד אהבתי כשהייתי ביסודי.
מאכל השבוע: סושי! הזמנו מגש מסיבה ענק ביום חמישי, ותוך חמש שניות הוא נבלע.
יציאת השבוע: שישי ליום הולדת של סבתא של חבר שלי?
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ממ מה יש מעניין השבוע? שום דבר, אני חושבת.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כנ"ל.
אדם שעשה לך את השבוע: החברות הספונטניות שלי
והאקס, למרות שהוא העלה לי את הפיוז.
אדם שהרס לך את השבוע: אף אחד.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מי שיבוא לבקר?
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: שכחתי, ודווקא היו לי מלא דברים מגניבים לכתוב
תמונת השבוע: אין.
התוכניות לשבוע החדש: עבודה-פר"ח-עבודה-פר"ח-קניות
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: אחלה-בחלה שכזה.
+ מסקנת/ות השבוע: אין. ושאלות הכרות קטנות -
יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - 24/10/86
חנון או יפה? חנונית יפה?
חתולים או כלבים [כולל תמונות]? מיצי, כמובן
מצב משפחתי תפוסה חזק [עוד חודש יהיה לנו שנתיים, הצילו! איך זה קרה?!]
אזור מגורים רמת גן סיטי
רבוטה יש? לומדת יש? פרטים בבקשה רבוטה יש, עובדת משרדה חברת אבטחה.

elcool

New member
סכ"ש

(סיכום שבועי. לא להתבלבל עם שק"ש
) משהו טוב שקרה לך השבוע: הצלחתי לקפוץ ולפספס את האדמה! משהו רע שקרה לך השבוע: יש משהו... אבל לא למסגרת הזאת. שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: White and Nerdy. לפני השידור, בדרך לשידור, בזמן השידור, אחרי השידור, אחרי השידור ואחרי השידור... ועוד כמה פעמים בזמן החופשי
התחדשות השבוע: עשיתי בפעם הראשונה עוד 2 דברים שמעולם לא עשיתי! שידור רדיו ומצנחי רחיפה! תוכנית השבוע: התוכנית היחידה שאני צופה בה בטלוויזיה זה היפה והחנון... למי יש זמן למשהו אחר!? סרט השבוע: לא נראה לי שראיתי השבוע סרט... נראה לי האחרון שראיתי היה בחזרה לעתיד עם חברים
ספר השבוע: אחרי שסיימתי את American Gods לאחר חודש של קריאה, התחלתי וסיימתי כמה קומיקסים מהירים: Star Wars: Clone Wars Adventures Vol. 1-2-3, Fables: Sons of Empire vol 9 ועכשיו אני באמצע של Cerebus: High Society vol 2. מאכל השבוע: טוסט מקבילים. יציאת השבוע: יש לי כל כך הרבה, אני כבר לא זוכר...
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להתחיל את הסמסטר
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: להתחיל את הסמסטר
אדם שעשה לך את השבוע: גלעד ועומר, חברי המעולים. מתנות יום הולדת מאוחרות זה תמיד כיף! אדם שהרס לך את השבוע: הפסיכולוג האדיוט שחי בשנת 1999 מתוכנית הרדיו... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את הכיתה החדשה שלי. ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "אולגה". ואני וחברתי נבין
תמונת השבוע: משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: בצד -> התוכניות לשבוע החדש: ללמודללמודללמודללמוד ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: וווווווווווווווווווווואאאאאווו. + מסקנת/ות השבוע: לעוף זה כיף. אין לי מושג מה אני עושה לכבוד החצי שנה שלנו עוד חודש. מיקרופונים שונאים אותי. אני מתחיל להתרגל לשמוע את הקול שלי... ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - 23.12. גיל 23. חנון או יפה? חנון-חנון. חתולים או כלבים [כולל תמונות]? אררר... מצב משפחתי - תפוס. אזור מגורים - ראשון לציון. רבוטה יש? לומדת יש? פרטים בבקשה - עד לפני שבועיים היה. כעת לימודים.

Thumpers

New member
הנה עוד משהו שאני לא מבינה...

ואני לא מאשימה, פשוט מנסה להבין את המוח האנושי. למה צריך כל חודש מחדש לחגוג את זה שאתם ביחד? בסדר, פעם בשנה/חצי שנה, זה חמוד - ואפילו סבבה לגמרי להזכיר אחד לשני כמה זה מגניב שמצאתם אחד את השני. (גם כל יום זה בסדר, אבל אני מדברת על יציאה מיוחדת - או משהו) אבל כל חודש? למה? *תוהה*

elcool

New member
לדעתי לא נחגוג כל חודש

אבל היום ששנינו יכלנו להתפנות יצא ביום שבת, שבמקרה יצא ב-12 לחודש, שבמקרה יצא בחמישה חודשים. ודרך אגב, לא חגגנו 3 חודשים ביחד... חגגנו פיי חודשים
(שזה יוצא כ-3-4 ימים אחרי יום החודש)

Thumpers

New member
אכן ראוי לציון :)

אבל אני אובססיסית לפיי, אז זה לא באמת רלוונטי, כשזה בא ממני. (אני הולכת לעשות קעקוע של פיי!!)

svety

New member
יש לי ידיד שחוגג תאריכים עגולים-

10 חודש, 20 חודש וכו'. הם רצו להיות מיוחדים - זה דווקא חמוד

ELLAnor Rigby

New member
../images/Emo45.gif

הפסיכולוג באמת הרס לך את השבוע או שפשוט לא היה לך שבוע באמת הרוס? P:

DDN

New member
שבוע מאוד מבלבל

השבוע שהיה לי היה מעייף ומבלבל. לא בא לי להרחיב עליו יום, חודש ושנת לידה - 14.02.1979 חנון חתולים וכלבים. כרגע יש חתולה רווק ומחפש מרכז (תל אביב) מנהל רשת מחשבים, לומד לתואר ראשון בתקשורת באו"פ (בקרוב מסיים)

עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא

משהו טוב שקרה לך השבוע: היו מבחנים שהלכו די סבבה, ושלקראת סופ"ש החלטתי שאני נוסעת לחבר שלי ליומיים, כי סתם התגעגעתי (למרות שהיו תקופות יותר ארוכות שלא התראינו) משהו רע שקרה לך השבוע: שהתחלתי ללמוד למבחן הבא שלי, שלאט לאט מתגלה כמפחיד יותר ממה שחשבתי (למרות שהשקעתי יחסית בסמסטר, אבל כנראה שלא מספיק)- ת-ר-מ-ו-ד-י-נ-מ-י-ק-ה שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: השיר של הליפ-דאב שעשו בעברית (Somebody to love- Glee). התחדשות השבוע: קניתי כרשה ואורז מלא. לא באמת התחדשתי במשהו רציני. תוכנית השבוע: אין לי טלוויזיה, אז אין לי תשובה. סרט השבוע: סרט רע בתרמודינמיקה. ספר השבוע: 'עומדים בטור' של יאיר לפיד. בגלל שאין צורך לקרוא אותו ברצף, אז אני מרשה לעצמי מדי פעם לקרוא לפני השינה, כשאין לי זמן לקרוא ספר ברצף (יש לי בעיה של זכרון, שאני פשוט לא זוכרת מה קראתי בתחילת הספר אם אני לא קוראת הכל ברצף. אפילו אם זה מעניין. את 'עמודי תבל' כמעט סיימתי במהלך כל יום כיפור לפני שנה וחצי, אבל בגלל שלא סיימתי אז בפעם הבאה אני פשוט אתחיל מההתחלה את כל ה-600 ומשהו עמודים). מאכל השבוע: איזה אורז ממש טעים שחברה שלי הכינה לארוחת שישי. יציאת השבוע: לא יצאתי. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יש יום הולדת בסופ"ש. אני מקווה שאני אוכל להגיע לבוביזמר. נראה מה יהיה. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: יום חמישי- מבחן זוועתי בתרמודינמיקה. שעה אח"כ עוד מבחן (לא כזה זוועתי) במיקרוביולוגיה וסניטציה של מזון, וישר אח"כ- מלמדת שעתיים (i need that money). אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי שלמדה איתי למבחן שהיה בחמישי האחרון. היא פשוט דפוקה בשכל יותר ממני, שזה הורג מצחוק. אדם שהרס לך את השבוע: אף אחד לא התאמץ כדי להרוס לי את השבוע. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים מהבובי. אם אפשר שוב פעם את חבר שלי, למרות שלא תכננו את זה. ציטוט/יציאת/מילת השבוע: מוח, את חופרת (החברה המשוגעת שלי, ברגעים של שגעון) תמונת השבוע: השולחן של יום שישי עם מלא סלטים צבעוניים. לצערי לא יכלתי לצלם (משפחה דתית). התוכניות לשבוע החדש: לתת לו לעבור בשלום ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: כבר הספקתי לשכוח. זה היה בשבוע שעבר. תכל'ס, אם חושבים על המבחנים שהיו0 הוא עבר די סביר וסבבה. + מסקנת/ות השבוע: כרגיל- אני צריכה חופש. ושאלות הכרות קטנות - יום וחודש לידה ( לחגיגת היומולדת), גיל - פברואר 1986 (בסופ"ש אני אהיה בת 25. זקנה חירשת וסנילית) חנון או יפה? יפה, אבל בלי להיות אמה טפשה ופוסטמה. חתולים או כלבים [כולל תמונות]? יש לנו הכל. אני מעדיפה חתולים כי הם קטנים יותר, אבל מאוד אוהבת את הכלב שלי (ואת הכלבה של השותף שלי להשעבר, כל עוד אנחנו לא גרות באותה דירה) מצב משפחתי: רווקה אזור מגורים: צפון/דרום (תלוי אם מדובר בישראל או בלבנון) רבוטה יש? לומדת יש? פרטים בבקשה: עובדת בללמד סטודנטים איך ללמוד לכימיות וביולוגות. לומדת תזונה. תרגישו חופשי להציע עוד שאלות...

Thumpers

New member
הו! תרמודינמיקה!

המקצוע שאף אחד לא מבין למה הוא בכימיה, כי הוא אמור להיות בפיזיקה! :p בכל מקרה - את מלמדת פרטי ביולוגיה-כימיה? תזכירי לי, איפה את לומדת?!

דווקא יותר כימיה ומתמטיקה מאשר פיזיקה

בכל מקרה יש לו שם שמרצה את כןלם: כימיה פיזיקלית (לביולוגים). ואני מלמדת גם פרטי, למרות שיותר כיף בקבוצות, כי זה מצחיק רב הפעמים. ואני לומדת בתל חי (ומתכחשת לזה מדי פעם)

Thumpers

New member
זכרתי שבצפון :)

פשוט לא זכרתי אם זה היה בטכניון, או בתל חי. בכל מקרה - כן, כימיה פיזיקלית מרצה אותי. :p כי זה כל כך לא.. כימיה נטו. ניחא,, רוב הדברים בכימיה אינם כימיה נטו :p

למעלה