סיכום שבועי

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif מזל טוב על מד"א ../images/Emo65.gif

הציטוט
ובהצלחה במבחן :)

Adi641

New member
מזל טוב על מד"א!!

אני חושבת שכתבתי את זה בעוד מקום, אבל- אם תצטרכי עזרה עם מד"א אני (ובטח שאר בנות הפורום המתנדבות, ויש הרבה כאלה) נשמח לעזור! חח הציטוט
זה עובר לי בראש בערך 90 פעמים ביום
שמחה שהיה שבוע טוב

Xx Haley xX

New member
../images/Emo241.gifאני כזאת עצלנית אז...

אני מקווה שהסופשבוע עבר לכולם בצורה נהדרת!

Pardon Me

New member
../images/Emo15.gif מסכמ"שת

דבר טוב שקרה השבוע: סופ"ש, הופעה מדהימה D: דבר רע שקרה השבוע: גיחה, כל שאר השבוע שיר השבוע בכללי: Nickelback - Something In Your Mouth שיר השבוע של אול טיים לואו: stella תוכנית השבוע: גלי סרט השבוע: The Rocky Horror Picture Show ספר השבוע: Frostbite מאכל השבוע: על האש התחדשות השבוע: כלום משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חברים משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כלום S: אדם שעשה לך את השבוע: טייכר XDDD אדם שהרס לך את השבוע: כל הכיתה שלי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את חברה שלי שעזבה לקנדה :\ ציטוט/יציאת/מילת השבוע: אוסיף אחר כך, כשההורים שלי לא ישנו. תמונת השבוע: כנ"ל התוכניות לשבוע החדש: לשכוח את השבוע הזה ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: חרא

Adi641

New member
Nickelback!../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שמחה שההופעה הייתה טובה, ומקווה שיהיה שבוע טוב

AdiA12

New member
שבוע של ראש כחול ../images/Emo98.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

דבר טוב שקרה השבוע:
פתרתי את העניינים עם החברה שאכזבה אותי
חשבתי שאני אהיה די בודדה ביום של"ח אבל היה דווקא ממש נחמד
קיבלתי 30 ומשהו לייקים על התמונת פרופיל שלי
חתונה של קרובי משפחה לעתיד שלי הייתה ממש כיפית ולמחרת לא הלכתי לבצפר
דבר רע שקרה השבוע:
חברה שלי ממש עצבנה ואכזבה אותי (כבר לא משנה. סתכלו למעלה)
היו לי קשיי נשימה מאוד מאוד חזקים באחד הימים
בתוך יומיים הצטננתי, נכוויתי, נהייתי צרודה, כאב לי הגוף, הייתי חלשה ונהייתה לי אינפקציה בהליקס
שיר השבוע בכללי:
The Click Five - kidnap my heart
FH - back to go again
FH - alone in this bed
שיר השבוע של אול טיים לואו: coffeeshop soundtrack
תוכנית השבוע: דרייק וג'וש, iCarly, החיים זה לא הכל
סרט השבוע: Searching for David's Heart Storm Cell Bend It Like Beckham Taking 5 (סוף סוף ראיתי את זה!! D:)
ספר השבוע:
מאכל השבוע: בולונז וסושי ^_____^
התחדשות השבוע: סנדלים.. ><
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לקנות עגילים להליקס, אולי להחליף סוף סוף את העגיל, שיעור גיטרה, לצלם one shot
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: לחשוב על רעיון לקולנוע, בוחן בלשון ומבחן בתנ"ך שהנכשל בהם מובטח |:
אדם שעשה לך את השבוע: ידיד שלי, אח שלי וחברות שלי
אדם שהרס לך את השבוע: חברה אחת.. אבל אחרי זה זה הסתדר אז..
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים חברות המורה לגיטרה ואת הפירסר שיגיד לי איך לטפל באינפקציה ><
ציטוט/יציאת/מילת השבוע:
חברה סטלנית ביותר שלי: "כמה שזה נראה קל ככה זה נראה קשה"
חברה: "אני צמאה.. למישהו יש אוכל?"
באיזה סטטוס של חברה שלי היא רשמה משהו על זה שהיא לומדת למבחן בהיסטוריה על אלכסנדר הגדול.. ואז היא רשמה "גדול בתחת שלי" ~ראשכחולראשכחולראשכחול~ וידיד שלי ירד עליה אחרי זה כל כך.. וגם אני
-שיעור קולנוע- ~מדברים על white balance נראה לי~ חברה שלי: "אז לא עדיף לעשות ביד תמיד?" ~היא התכוונה למצב ידני~
-בוחן בפיסיקה- המורה: "תשרטטו עם סרגל. מי שעושה ביד..." ~כולם מתחילים לצחוק והוא לא קולט וממשיך את המשפט שלו עם משפט אפילו יותר קורע:~ "שלא יתפלא שיוצאים לו דברים מוזרים" XDDDDDD (בשלב הזה כולם פשוט התפקעו, גם אני מן הסתם)
אחרי שיעור ביולוגיה בכיתה של ידידים שלי ידיד שלי לקח אותי לכיתה שלו והראה לי ציור שהמורה שלהם ציירה של יצור חד תאי שיש לו בסיס, גבעול וכובע והיא פשוט ציירה את זה ממש כמו.. האמ איבר מין זכרי..
XDDD
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: תל אביב, למצוא רעיון לשוט, לצלם שוט, שיעור גיטרה, אולי להחליף עגיל.
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: אם מתעלמים מהצינון והנזקים הפיזיים והנפשיים שנגרמו לי (
) - היה נחמד מאוד

AdiA12

New member
חחח יש לי ממש ראש כחול >< ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

יש לי כמה חברים גם עם ראש כחול בערך כמו שלי.. וזה פשוט קורע כי מכל דבר קטן אני והם צוחקים
אבל אבל לפעמים זה כבר קצת מביך כי אני צוחקת כבר מדברים ממש מפגרים לפעמים >< תודה שבוע מעולה גם לך

Xx Haley xX

New member
../images/Emo241.gifחחח מבינה אותך. גמאני כזאת.XDDDD

לא יודעת עם ראש כחול רק, אבל גם בחורה מינית!XD זה משעשע, ואיי! זה לא אשמתנו שיש בכל דבר קישור לסקס.XD אחרי הכל, כמו שאומרים. "הכל סביב סקס". יעני שהכל סובב סביב סקס. ועד כמה זה נכוןXD שבוע פצצות. D:

Adi641

New member
חחח הציטוטים!!../images/Emo6.gif

אני מקווה שתרגישי טוב יותר ושהאינפקציה תעבור מהר! שמחה שהתסדרת עם החברה שלך
תתחדשי על הסנדלים
שיהיה שבוע טוב

AdiA12

New member
תודה ../images/Emo13.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

שבוע טוב גם לך

2MayaN2

New member
שבוע טוב../images/Emo13.gif ../images/Emo221.gif

דבר טוב שקרה השבוע:התחיל נובמברD:,דחו את המבחן באזרחות, היה אחלה סופ"שD: דבר רע שקרה השבוע:חוסר שינה ולא הרגשתי טוב >< שיר השבוע בכללי:כל האלבום החדש של מקפליי, כל האלבום החדש של לינקין. blink-182 - I Miss You blink-182 - What's My Age Again? blink-182 - All The Small Things Alter Bridge- Coming Home MCR-NA NA NA שיר השבוע של אול טיים לואו:Lost in stereo תוכנית השבוע:גריק,שנות ה-70,פרייז'ר,לרדת בגדול. סרט השבוע:כל מיני סרטים בהוט..לא זוכרת איזה
ספר השבוע:אני גרועה. מאכל השבוע:פשטידהD: התחדשות השבוע:סנדוויץ בארומה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:שיגמר ויתחיל שבוע הבאD: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא:לימודים,לימודים. אדם שעשה לך את השבוע:אנשים
אדם שהרס לך את השבוע:לא זוכרת... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:כל מיני אנשים טובים:) ציטוט/יציאת/מילת השבוע:נתקלתי במה ההבדל בין חבר לחבר טוב וזה הרג אותיXDD אבל זה ארוך אז אני לא אכתוב את זה עכשיו
תמונת השבוע:XDDDDDD ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:בכאבים ובסבבה

למעלה