ספיישל גאקט

Keitarou

New member
הו, אחלה ספיישל על גאקט~!!

תוספת קטנה היא שגאקט לא היה מגיע לשום מקום אם לא היה לו את מאנה!!!! XOO מאנה סאמה לימד אותו כל מה שהוא יודע!! (אולי חוץ מלשיר? >.> ) .. מאנהסאמה>>>גאקט XO זהו.. פוי.. הייתי חייב להוציא את זה.. ^_^

oracle

New member
XDDD לא,זה מאנה...

הרוקר היפני שה-כ-י נראה כמו בת~~~

Nurmidor

New member
Bou?

דווקא לא לזה התכוונתי. מאנה פשוט כבר לא מנסה להראות כמו בת ^^;

oracle

New member
פפפפפפפפפפפפפטטטט >.>

אתה בטח מתכוון שהוא היה היום ה-ר-ב-ה יותר רחוק אם מאנה לא היה מעכב אותו ומחבל בהתפתחות שלו בימי מאליס ה"עליזים"... ביננו, אתה הרי יודע מי הרוויח יותר - גאקט ממאליס או מאליס מגאקט.. אפילו אתה, משוחד שכמוך, לא תוכל להכחיש את האמת הברורה -_-; וזה לא שאני אומרת שמאליס לא עזרה לגאקט להתפרסם, אבל הוא היה מצליח הרבה יותר (אם זה בכלל אפשרי) אם מאנה היה נותן לו יותר מקום, או אם היה עוזב אותם עוד קודם. גם אתה בטח מסכים איתי ש-Le Ciel זו יצירת מופת, ואתה זוכר מי כתב אותה... =]

Keitarou

New member
XDDDD לא ממש...

גאקט לא ידע כלום על הופעה.. הוא ידע לשיר וזהו.. מאנה לימד אותו איך להעלות שואו כמו שצריך! ולא משנה כמה יכולת לשיר יש לך אם אתה לא יודע להרים שואו אתה לא תצליח... חיבל בהתפתחות שלו?! מאנה ידע לאן הלהקה צריכה ללכת וגאקט היה אגואיסט מדי בכדי פשוט לעשות מה שחכמים וטובים ממנו אומרים לו. P= העובדה היא שמאנה יודע בדיוק איך לנהל להקה.. עובדה שהם הצליחו גם אחרי גאקט ואפילו אחרי קאמי.. (T_T) גאקט קיבל המון הכרה כשהוא היה במאליס והוא סתם רצה עוד (אהם.. כוכב פופ ממוסחר ANYONE? ) ולה שיאל אכן יצירת מופת ומי בדיוק הלחין אותה? בקיצור.. גאקט עם כל הכשרון שלו הפך להיות כוכב פופ שלא מחדש יותר מדי.. (את זוכרת את פאנארט שעשיתי לו? נו תגידי שזה לא נכון!) מאנה לעומת זאת התפתח בכיוון שהוא התחיל והתפשט לכל התחומים בערך.. =) (ביגוד, תכשיטים ,מרצ'נדייס) וכל זה בלי לעשות את זה בצורה ממוסחרת במיוחד... כלומר.. לM10M אין PV.. בכלל.. אף פעם.. כן.. הם עד כדי כך קשוחים.. =)

מ א י י ק

New member
אני לא מסכים איתך../images/Emo19.gif

אם גאקט היה רוצה הוא היה מעלה את מלאיס מייזר להיות סופרסטארים,אבל כמובן מאנה שהוא לא רצה את זה,הוא פשוט רצה לשבת בצד ולחכות למעריצים,היה עובדה שיש המון מעריצים של גאקט בזכות צמו ולא בזכות מאליס, ואם זה היה נכון,ומאנה היה יותר מוכשר הוא היה פורץ החוצה כמו גאקט,ולא נשאר סגור בבועה שלו.

oracle

New member
אהמ...

מי בדיוק הלחין את לה סיאל? הה? <The album is notable for featuring one of only two songs Gackt wrote for Malice Mizer, namely the single "Le ciel". > מוויקיפדיה - http://en.wikipedia.org/wiki/Merveilles ולשאר הטיעונים - עד גאקט מאליס דישדשו במי אפסיים [טוב, זה לא פלא עם סולן כמו טטסו] וכשהוא הגיע הם זכו להצלחה הגדולה ביותר שהיתה להם. אחרי שהוא עזב המוני מעריצים שלו עזבו איתו... נכון שקלאהא היה לגמרי לא רע והלהקה המשיכה להצליח במידה מסויימת, אבל לראיה, מרוויליס היה האלבום המצליח ביותר שלהם וזה האלבום בו לגאקט היתה הכי הרבה נוכחות... איזה כיוונים חדשניים בדיוק מאנה לקח? הוא בסך הכל העמיק את הפן הגותי שלו... אם כבר, קוזי התפתח יותר ממנו, ולטיעונים לגביו הייתי איכשהו מסכימה, אבל מאנה? אגו טריפ אחד גדול... ובקשר לאופנה וכל זה, זה לא עניין בלעדי של מאנה. לא יודעת אם ידעת אבל לגאקט יש קו תכשיטים מצליח ביותר שנקרא H-Darts ויש בו תכשיטי כסף (בעיקר) מהממים ויקרים ברמות מטורפות... ודבר אחרון, בקשר לשואו... לשמחתי הרב גאקט הצליח להתנקות כמעט מכל סודות השואו שמאנה לימד אותו כי ביננו, השואו שלהם היה אחד הדברים הנלעגים ביותר שראיתי (ההופעה של מרוויליס.. WTF) והדבר היחיד שהציל אותם בעיני היה המוזיקה היפהפיה שלהם והתלבושות המרהיבות שלהם. עד היום כואבות לי העיניים כשאני רואה את הריקודים המגוחכים שלהם במרוויליס, או את מאנה ההזוי רוכב על קורקינט בשמלה מתנפנפת... נו באמת.. @_@ השאריות העצובות שנשארו לגאקט ממאליס זה שהוא עדיין מנסה לרקוד בהופעות שלו, ואז אני ממש מתביישת בשבילו... =/ זהו ^^

oracle

New member
עדות נוספת~~~

לזה שגאקט גם הלחין את לה סיאל - <The final straw was when I wrote the music to "Le Ciel." Until then, I was going to be the lyrics writer and either Mana or Kozi was going to write the music. "Le Ciel" was the first time I became a member that handled both the music and the lyrics. > מתוך Jihaku (האוטוביוגרפיה שלו) - http://www.midnightrevolution.org/asrundream/trans/book/jihaku/03mm2.html אלא אם אתה חושב שהוא משקר שם... >.>;

מ א י י ק

New member
../images/Emo45.gifהנה מישהי שיודעת להסביר../images/Emo70.gif../images/Emo19.gif

ראיתי כמה קליפים/הופעות של מאליס ומאנה,וגאקט מופיע בהם,הוא היה עם אותו קישרון,אין בכלל מה להשבות ביניהם כי גאקט הוא ליגה אחרת בשביל מאנה,וזה בכלל לא מראה שמאנה "לימד" אותו כל מה שהוא יודע,הוא פשוט קישרון אחד גדול לבד,ושמים לב לזה,יש לו את במקוריות שלו,את היצירות שלו,הוא בכלל לא היה צריך את מאנה,הוא היה צריך את מאליס רק לדחיפה הקטנה שהוא קיבל שם ואז הוא עזב את הלהקה כי הוא רצה לקדם אותה,אבל מאנה כמובן רצה לשמור על פרופיל נמוך ואז גאקט התחיל את הקריירה שלו לבד והוא הפך להיות כוכב משל עצמו! אז שום מאנה ושום בטיח,גאקט הוא פשוט קישרון ענק ומאנה רצה לקחת אחריות על כוכב כזה.

למעלה