סקר אינטרנטי

../images/Emo26.gif

- יש לך אינטרנט בבית? כן. 2- אינטרנט מהיר? יאפ. 3- של איזה חברה? ברק. 4- חברה טובה? אני מניח... 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? תפוז. 6- איזה אתר אתה הכי שונא? וואלה, לא מאורגן ומלא בפרסומות מעצבנות. 7- איזה אתר הגעיל אותך? וואלה. 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? Ynet. 9- אתה הכנת פעם אתר? המון. 10- אם כן- ספר עליו קצת היה איזה פורטל והיה איזה אתר ללימוד פלאש והיה את הבלוג שלי וכו' וכו'. 12- יש לך בלוג? בלוגJOKE. 13- אתה מנהל פורום?
14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו?
15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום?
16- אתה נכנס לקומונות? לא. 17- אתה מנהל קומונה? לא. 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? כן. 19- יש לך מיקרופון בבית? כן.

PinkWin

New member
../images/Emo9.gif

1- יש לך אינטרנט בבית? (דההה) 2- אינטרנט מהיר? כן 3- של איזה חברה? ספק 012 4- חברה טובה? אין חברה טובה בארץ, כולם חרא. 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? לאתר שלי 6- איזה אתר אתה הכי שונא? אין כרגע... 7- איזה אתר הגעיל אותך? כנ"ל 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? אין אתרים מעניינים, ואם יש לא נתקלתי בהם... 9- אתה הכנת פעם אתר? כן 10- אם כן- ספר עליו קצת, אתר על מצויירים מי שמעוניין 11- אם לא- למה? 12- יש לך בלוג? לא 13- אתה מנהל פורום? לא 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? לא 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? לא 16- אתה נכנס לקומונות? לא 17- אתה מנהל קומונה? לא 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? לא 19- יש לך מיקרופון בבית? כן

EdisonGirl

New member
../images/Emo12.gif

אתר מושקע ומדהים
ויש שם את פיטר-פן! סידרת הילדות האהובה עליי ביותר! ודווקא ניסיתי לחפש פרטים עליה באינטרנט ולא מצאתי.. מאיפה השגת את כל זה??

elians

New member
והנה שלי ../images/Emo27.gif

1- יש לך אינטרנט בבית? (דההה) - ענית במקומי 2- אינטרנט מהיר? כן 3- של איזה חברה? נטוויזן (מהיום הראשון שלהם) 4- חברה טובה? מאווווווווווווווד 5- לאיזה אתר אתה נכנס הכי הרבה? וואלה! 6- איזה אתר אתה הכי שונא? נענע 7- איזה אתר הגעיל אותך? גוש קטיף 8- איזה אתר עניין אותך במיוחד? ogrish.com 9- אתה הכנת פעם אתר? כן 10- אם כן- ספר עליו קצת: פורטל , פורומים, צילום וכו' 11- אם לא- למה? ^^^ 12- יש לך בלוג? כן 13- אתה מנהל פורום? כרגע לא בעבר כן 14- אם כן- לבד או עם עוד מישהו? לבד 15- אם לא- אתה רוצה לנהל פורום? אולי מתישהו 16- אתה נכנס לקומונות? כן 17- אתה מנהל קומונה? כן 18- יש לך מצלמת אינטרנט בבית? כן אבל לא מחוברת 19- יש לך מיקרופון בבית? כן

למעלה