סקר חדש עלה

goldyboy

New member
מאיר אריאל

אני מאד אוהב את כל השאר וכולם מוכשרים וגאונים והיה לי מאד קשה לבחור, אבל אני בוחר במאיר אריאל. ובדיוק בעודי יושב וכותב מתנגן לו ברקע השיר הנפלא והעצוב "ארול". מאיר אריאל היה אחד הכותבים המוכשרים ביותר במוסיקה העברית והשירים הנפלאים שהוא כתב ילוו אותנו עוד לשנים שיבואו. יש לנו מזל שהתברכנו ביוצר מוכשר, מרדן ואנטי ממסדי כמוהו. חוצמזה בחתימה האישית שלי יש שורות מאחד השירים הגדולים שלו, "שיר כאב". "אני רוצה לפגוש אותה לגמרי במקרה, אחרי שכבר אשכח אותה כליל..." ועוד הערה: לא לבחור ביוצר מסוים בגלל דעותיו זה לא פייר. זה סקר העוסק ביצירות של אנשים ולא באישיותם. אני יכול למצוא סיבות לא לבחור בג´ים מוריסון למרות שהיה יוצר ענק (בגלל שהיה שתיין מסומם ואידיוט שהתעלל בכל הסובבים אותו) כך שזו לא חוכמה לפסול יוצר אחר בגלל התבטאיותיו (שאף פעם לא לקחתי אותן ברצינות, ולו רק משום שנאמרו ע"י בנאדם לא יציב נפשית שהיה מעשן כמויות ענקיות של גראס). אז תהיו הוגנים ותבחרו לפי הכישורים ולא לפי האישיות.

sceptic

New member
בחרתי במאיר אריאל

אבל הזוכה שלי הוא ניל יאנג. דווקא בגלל הפשטות, לא כל דבר צריך להיות מתוחכם ושנון וציני.

goldyboy

New member
ניל יאנג ../images/Emo45.gif

האנפלאגד שלו הוא אחד הטובים שנעשו. ביצועים אדירים, פסקול חורף אדיר, אבל לא רק. מעולה לנסיעות בלילה.

ganooov

New member
>>לוּ ריד<< ../images/Emo13.gif

האם אני היחיד שחושב שחבל מאוד שהמוזיקה שלו גרועה? המילים - 100, המוזיקה - 35 בקושי
.

כן

אתה היחיד שחושב ככה, ריד עשה המון דברים מופלאים גם מבחינת מוסיקה, משום מה נראה לי שיותר קל לשמור על רמה גבוהה של כתיבת מילים מאשר של יצירת מוסיקה...

למעלה