סקר על הבוקר..

כמה ארוך...

שם: חיפוו פירסינג: עגילים באזנים נחשב? קעקועים: אין גובה: 1.62 מידת נעליים: 37.5 צבע שיער: חום בהיר שיער ארוך/קצר: ארוך אחים/אחיות:
בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 20 ומשהו משקפיים? כן גשר? אין עבר פלילי? אין שפות? עברית, אנגלית וסנסקריט
שפות שהיית רוצה ללמוד? צרפתית, איטלקית, סינית הדברים האחרונים שעשית? עברתי על הפורומים סרט מושכר שראית: לא זוכרת סרט בקולנוע: לא זוכרת שיר ששמעת: cryin' של איירוסמית' הדיסק שקנית: החדש של היהודים הדיסק ששמעת: דיסק שעשו למעני האיש שהתקשרת אליו: שרוני
האיש שהתקשר אליך: אמא שלי
תוכנית טלוויזיה שראית: משו ב"הופ" איש שחשבת עליו: אלה שיקרים לליבי איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: המיילדת שהייתה לי האם... את/ה דלוקה על מישהו: כן נמצא בקשר עם מישהו: כן את/ה רוצה לגור במקום אחר: אולי את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: כן את/ה רוצה עוד פירסינג: לא את/ה אוהבת רכבות הרים: לאאאא
בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: תלוי הוצאה להורג: תלוי
סירוס אנסים : בעד עישון אצל בני עשרה: נגד נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: בעד מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: בעד מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: בעד שקרים לבנים : כורח המציאות האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: כן אי פעם בכית על בן: כן אי פעם שיקרת: כן אי פעם נעצרת: לא אי פעם התעלפת:לא אי פעם הקאת בפומבי:כן אי פעם השתכרת עד אובדן חושים:לא אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו:לא אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו:לא כמה פעמים... היית מאוהבת: המון נשבר לך הלב: פעמים ספורות שברת לבבות: היו פה ושם השם שלך הופיע בעיתון: המון התחרטת על דברים שעשית:לעתים אמרת מחר דיאטה:המון
הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך:המון אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך:מעריכה אותם תמיד דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: זיון ממתק: שוקולד כהההה המון אחוזי קקאו סרט מצויר: סאות'פארק קורנפלקס: קלוגס רגיל מסטיק: מנטה חריפה צבע: שחור יום בשבוע: שישי היום הכי לא מועדף: ראשון ג'לי: תות תכשיט: זהב ויהלומים
חורף\קיץ: חורף בחדר: ? האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אני חיבק אותך : בעלי נישק אותך נשיקה על הלחי : לא זוכרת נישק אותך נשיקה צרפתית : ראה אותך בוכה: בעלי הלכת איתו לסרט: בעלי צעק עליך: בעלי שלח לך אימייל: הנהלת הפורומים
ניסה להתחיל איתך : מישו מהפורומים הציק לך : מישו מהפורומים (לא אותו אחד
) הצחיק אותך : חברה האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? כן היית על במה? כן חשבת שאת\ה הולך למות? כן נכשלת במקצוע? כן הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה? לא רצית להיות המין השני? לא רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? לא דברים אהובים: שיר אהוב: supreme אוכל אהוב: שוקולד תוכנית אהובה: לא צופה בטלויזיה בדרך כלל ספורט אהוב: סקס תחביב: סקס זמר/זמרת/להקה אהובים: אין העדפה עיתון אהוב: הארץ וסתם: מה השעה עכשיו? קצת אחרי שתיים וחצי תפוח או בננה? תפוח כחול או אדום? [URL='http://']כחול[/URL] סתיו או אביב? אביב מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר רולזזז מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? פורומים... איזה ארוחה אחרונה אכלת? ארוחת בוקר חבלזית מכללה או אוניברסיטה? אוניברסיטה אתה משועמם/ת? לא ממש רעש אחרון ששמעת? הבת שלי זורקת טושים ריח האחרון שהרחת? הבושם שלי מה הצילצול שלך בפלאפון? קישקשתא

קאריני21

New member
../images/Emo141.gif שאלון ארוך ביותר ../images/Emo3.gif

שם: קארין פירסינג: לא קעקועים: אחד
גובה: 1.60 <פיצית> מידת נעליים: 38 צבע שיער: <טבעי בלונד כהה> אבל כרגע חום עם גוונים. שיער ארוך/קצר: בינוני <נוטה לקצרצר> אחים/אחיות: אח <בן 26> בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 17
משקפיים? מידי פעם <טלויזיה, קולנוע....> גשר? לא עבר פלילי? לא שפות? עברית, רומנית, אנגלית שפות שהיית רוצה ללמוד? איטלקית הדברים האחרונים שעשית? אכלתי ארוחת צהריים. סרט מושכר שראית: לא יכול בלי סרט בקולנוע: לא ראיתי מזמן סרט בקולנוע שיר ששמעת: Be faithful הדיסק שקנית: לא קונה דיסקים הדיסק ששמעת: האיש שהתקשרת אליו: חברה האיש שהתקשר אליך: אמא <חחחח> תוכנית טלוויזיה שראית: בקושי רואה תוכניות. אין לי סבלנות. איש שחשבת עליו: <חשבתי על הרבה האמת> איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: אין ממש כזה האם... את/ה דלוקה על מישהו: כן
נמצא בקשר עם מישהו: לא את/ה רוצה לגור במקום אחר: כן את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: לא ממש. את/ה רוצה עוד פירסינג: לא. את/ה אוהבת רכבות הרים: נשמע אחלה. אחלה אדרנלין בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: אני לא נגד. הוצאה להורג: בעד <תלוי מה עשה> סירוס אנסים : חופשי עישון אצל בני עשרה: שיעשו מה שבא להם. אני לא אמא שלהם. נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: לא שופטת אותם. מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: אין לי דיעה ספציפית. לא מסתדר לי בראש בחור בן 20 עם אישה בת 35 נגיד. מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: גם נראה לי מוזר. תלוי מה הפרש הגילאים. שקרים לבנים : נגד שקרים. האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: חברה שאיכזבה אותי קשות. <בת זנונים>
אי פעם בכית על בן: כן <אכזבות, דיכאון...מה לא?>
אי פעם שיקרת: מודה באשמה. כן.
אי פעם נעצרת: לא. אי פעם התעלפת: 4 פעמים + איבוד הכרה של 24 שעות כל פעם.
אי פעם הקאת בפומבי: לא. אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: כן. זה היה במרץ, מסיבה של חברה בשפיים. מאז אמרתי לעצמי, לא שותה יותר בכמות כזו. אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: לא. אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: כן. לא זוכרת מה אבל בטוח שעשיתי דברים מביישים. כמה פעמים... היית מאוהבת: 1 נשבר לך הלב: 1 שברת לבבות: 1 השם שלך הופיע בעיתון: פעם אחת. התחרטת על דברים שעשית: הרבה פעמים. אמרת מחר דיאטה: אני המצאתי את זה
הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: ברור. אבל עצלנית. אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: אמרתי אמרתי. דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: כבוד ממתק: סוכריות גומי סרט מצויר: לא עולה לי כלום כרגע. קורנפלקס: זה עם הנמר מסטיק: MUST צבע: שחור/כחול יום בשבוע: שישי היום הכי לא מועדף: ראשון ג'לי: תכשיט: טבעת או שרשרת. חורף\קיץ: חורף. בחדר: דובים חמודים, ספרי הלימוד שלי, ניירות מכתבים. האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אף אחד. חחח. חיבק אותך :לא זוכרת נישק אותך נשיקה על הלחי :לא זוכרת נישק אותך נשיקה צרפתית :לפני 3 שבועות אולי. באוטו. ראה אותך בוכה: לפני הרבה זמן ראו אותי בוכה. הלכת איתו לסרט: לא הלכתי לראות סרט שנים. צעק עליך: מי יצעק עליי? יקבל כאפה. שלח לך אימייל: טל <ידיד שלי> ניסה להתחיל איתך : השומר בכניסה לסינמה סיטי הציק לך : אנשים במסנג'ר נחשב? הצחיק אותך : אף אחד. אולי אמא .... משוגעת שלי האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן. הופעת בציבור בפיג'מה? לא. בכית בסרט? כן. היית על במה? כן. חשבת שאת\ה הולך למות? לא. נכשלת במקצוע? ברור. הורידו אותך כיתה? לא. הקפיצו אותך כיתה? לא. רצית להיות המין השני? לא. רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? כן. דברים אהובים: שיר אהוב: יש הרבה. אוכל אהוב: סיני תוכנית אהובה: מכושפות <שירדה כרגע> ספורט אהוב: שחייה תחביב: כותבת שירים זמר/זמרת/להקה אהובים: אין משהו ספציפי עיתון אהוב: וסתם: מה השעה עכשיו? 15:31 תפוח או בננה? תפוח כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? אביב מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? אנאערף. אולי אראה טלויזיה. איזה ארוחה אחרונה אכלת? צהריים. צ'יפס וכנפיים מכללה או אוניברסיטה? למדתי 3 שנים במכללה. אתה משועמם/ת? חופשי רעש אחרון ששמעת? של הניאגרה חחחחח ריח האחרון שהרחת? של הצ'יפס מה הצילצול שלך בפלאפון? "אלה" של היהודים.

מותר לי

New member
קדימה... לעבודה ולמאלכה!

שם: גלי פירסינג: בנתיים אין קעקועים: בנתיים אין גובה: 168, נראה לי... מידת נעליים: 40-41 צבע שיער: חום כהה שיער ארוך/קצר: לא ארוך, אבל גם לא קצר... אחים/אחיות: אח ושלש אחיות, וגם זה יותר מידי... בן כמה אומרים לך שאתה נראה: מגיל 8- שנתיים פחות ממה שאני באמת משקפיים? מכתה ה' גשר? היו היה פעם עבר פלילי? לא שפות? עברית לעם שפות שהיית רוצה ללמוד? C++
עכשיו ברצינות- אנגלית, ערבית, ועוד שפות מעניינות... הדברים האחרונים שעשית? הלכתי למרכז שרות אורנג' לטפל בבעיה ושמה מוטורולה... על הדרך עידכנתי את המספרים החדשים, חזרתי, קראתי ספר, אכלתי... סרט מושכר שראית: את מטורפת אתה חתיך. (צ'טערת, זה מה שעלה לי עכשיו בראש...) סרט בקולנוע: איך להיפטר מבחור ב10 ימים שיר ששמעת: במקום לפרט- תפתחו את ערוץ 24. זה מה שמעתי... הדיסק שקנית: לא קניתי, אין דיסקמן
הדיסק ששמעת: שירי להקות צבאיות, (זה מה שמו באוטו...) האיש שהתקשרת אליו: פעם אחרונה התקשרתי לזה שהביא אותי למרכז שירות אורנג' האיש שהתקשר אליך: הבן שלו תוכנית טלוויזיה שראית: כולבוטק (למה בנים מכורים לתוכנית הזאת? למה?) איש שחשבת עליו: חשבתי על המון
איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: מישהו מהכפר שלי, מטרידן בעל שם עולמי האם... את/ה דלוקה על מישהו: המממ... הממממ... נמצא בקשר עם מישהו: קשר טלפוני את/ה רוצה לגור במקום אחר: בטח!!! את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: ממש לא! את/ה רוצה עוד פירסינג: קודם שיהיה, אח"כ נחשוב על "עוד" פירסינג... את/ה אוהבת רכבות הרים: מאדדדד! בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: אם נפגשים גם- אז למה לא? הוצאה להורג: נגד. זה פרס לפושעים סירוס אנסים : בעד עישון אצל בני עשרה: נגד עישון בכלל, ואצל בני עשרה בפרט נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד נגד נגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: בעד. מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: בעד מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: בעד שקרים לבנים : נגד!!!!! האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: לא אי פעם בכית על בן: לא ממש. רק הצטערתי אי פעם שיקרת: איך לא? אי פעם נעצרת: לא ע"י משטרה. סתם ככה נעצרתי, רכסתי את שרוכי נעלי, והמשכתי בדרכי
אי פעם התעלפת: לא אי פעם הקאת בפומבי: לא אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: לא. אבל מסטולה הצלחתי להיות... אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: לא אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: לא. אני כלל וכלל לא מתביישת במה שאני עושה. כמה פעמים... היית מאוהבת: פעם או פעמיים, אבל לא יצא מזה שום דבר... נשבר לך הלב: כמספר הפעמים שנפגשתי מקרוב בילדים חסרי אונים שסובלים שברת לבבות: לפחות 4 פעמים השם שלך הופיע בעיתון: כמספר הפרסומות של נעלי גלי
התחרטת על דברים שעשית: אף פעם! הדברים כבר נעשו, ואין טעם לבכות עליהם. במקום זה- כדאי להשקיע מאמץ לתקנם אמרת מחר דיאטה: מאיפה? מהעצמות? טוב, בשנה האחרונה השמנתי קצת, (צבא, וכו') אבל אני מאמינה שאחרי הצבא המצב יחזור לקדמותו. הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: אף פעם. אני שונאת חדרים נוצצים אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: אף פעם. תמיד הערכתי אותם, ואני מקווה שבצורה הנכונה דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות:
ממתק: איכסה! זה לא בריא לשיניים! אבל אם אני עצבנית במיוחד, או לחוצה- אז שוקולד חלבי של עלית. (עם או בלי אגוזים) סרט מצויר: כל הסרטים של דיסני קורנפלקס: כריות. בקרטון הכחול, הרגיל. מסטיק: בזוקה. מתפוצץ טוב. (יש לכם המלצה למסטיק יותר טוב?) צבע: תלוי למה... לקירות- צבעי גלידה. לבגדים- צבעים קצת יותר חזקים. רהיטים זה חום כהה, ילדים זה צבעים חיים, פרחים בצבעים חמים, נוף בצבעים קרים... יום בשבוע: חמישי-שישי-שבת היום הכי לא מועדף: שלישי (השבוע לא זז...) ג'לי: לא מתה על ג'לי... תכשיט: שרשרת חורף\קיץ: חורף בחדר: אין לי חדר קבוע...
האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אין לי מיטה קבועה...
חיבק אותך : הבן של ההוא מלמעלה. סיים קק"צ! נישק אותך נשיקה על הלחי : חבר שלו. בן אדם הכי מעצבן שניתקלתי מיום היוולדי... נישק אותך נשיקה צרפתית : סודי ביותר- שו"ס ראה אותך בוכה: הקצין החמוד שהיה לי. (למה השתחררת?????) הלכת איתו לסרט: בת דודה שניה שלי צעק עליך: המפקד שלי. (חדש לך שהחלפתי טלפון? בעייתך!!!) שלח לך אימייל: שניה, אני אבדוק... היי! זה הקצין החמוד שהיה לי!!! וזה מה שהוא שלח לי... ניסה להתחיל איתך : שני חיילים מהבסיס שלי... הציק לך : אתמול. החבר שלו המניאק המוזכר לעייל הצחיק אותך : המ.ע. שלי האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן. פעם אחת הופעת בציבור בפיג'מה? לא בציבור, אבל ברחוב, בקניון, במרכז מיסחרי... בקטנה! בכית בסרט? לא. היה סרט אחד כזה שכמעט... ושניה לפני שבכיתי, קראו לי לעזור במשהו...
היית על במה? במה? רצף של שולחנות באותו גובה, זה נחשב? חשבת שאת\ה הולך למות? לא נכשלת במקצוע? אנגלית, הסטוריה, וכל מקצועות היהדות למיניהם... הורידו אותך כיתה? לא כיתה, אבל הקבצה הקפיצו אותך כיתה? לא כיתה, אבל הקבצה. (לא היתה להם ברירה... זה או להעלות אותי חזרה להקבצה הגבוהה, או להסתכן בירידה דרסטית של איכות החיים שלהם...
) רצית להיות המין השני? תיאורטית- כן. מעשית- ממש לא. כיף להיות בת! רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? ועדיין רוצה... דברים אהובים: שיר אהוב: בקומה שניה בבני ברק/ משפחה של חרדים... אוכל אהוב: פירות, ירקות... תוכנית אהובה: בוב ומרגרט, אבל תמיד אני מצליחה לפספס. אהה... וגם פיספוסים, אבל גם את זה אני מפספסת ברוב המיקרים...
ספורט אהוב: אני אוהבת ללכת, אבל אם אני צופה בTV- אז ביליארד. (זה נחשב ספורט?) תחביב: לקרוא, לכתוב, ולעצבן אנשים. (אבל במידה!) זמר/זמרת/להקה אהובים: זמר- מושיק עפיה. זמרת- רינת גבאי. להקה- סאבלימינל עיתון אהוב: ידיעות אחרונות, ועיתון "במחנה" של צה"ל וסתם: מה השעה עכשיו? קצת אחרי 15:00 תפוח או בננה? תפוח כחול או אדום? שניהם סתיו או אביב? אביב מסנג'ר או אייסיקיו? איסיקיו מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? וואלה, אין לי מושג איזה ארוחה אחרונה אכלת? צהריים מכללה או אוניברסיטה? אוניברסיטה אתה משועמם/ת? מאד... רעש אחרון ששמעת? דלת ניטרקת, קרטון נופל, מאוורר של המחשב, עשבים נרמסים מגרפה בפעולה... ריח האחרון שהרחת? הבשר של ארוחת הצהריים מה הצילצול שלך בפלאפון? ריקוד הונגרי, כי הוא הכי נורמלי בין האפשרויות המעטות... מישהו יקרא את זה, בכלל?

מותר לי

New member
היי, אתה!

אני לא בב"ש עכשיו, ומחר אני לא אהיה כאן...
יש לך פחות מ-12 שעות לאתר אותי, ושלא תעז להתקשר, כי הטלפון שלי בהטענה בחדר שישנים בו, ואין לי דרך להוציא אותו משם...
אגב- היום הייתי במרכז שירות אורנג'! אז... נראה אותך מצליח לגלות איפה אני בארץ!!! 03937... להמשיך?

יאללה.... רק בגלל שזה קצת מקורי...

שם: מי שצריך לדעת יודע... פירסינג: אין. קעקועים: אין. אבל יהיה. גובה: 177 מידת נעליים: 43-44 צבע שיער: שחור. שיער ארוך/קצר: ארוך. אחים/אחיות: 2 גדולות שעזבו את הבית (בשעה טובה) בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 24-25 משקפיים? אין (יש על האוזניים וזה יותר מידי!) גשר? אין. עבר פלילי? אין. שפות? עברית, אנגלית שפות שהיית רוצה ללמוד? ספרדית. הדברים האחרונים שעשית? השתכרתי, ישנתי, קמתי. סרט מושכר שראית: סרט שהורדתי - באהבה אין חוקים. עם ניקולסון. סרט בקולנוע: סטארסקי והאץ'. שיר ששמעת: לא זוכר הדיסק שקנית: לא קונה. הדיסק ששמעת: רק בגלל שצרבתי לאחותי דיסק אז של חווה אלברשטיין. האיש שהתקשרת אליו: חבר טוב שלי. האיש שהתקשר אליך: ידידה שלי. תוכנית טלוויזיה שראית: אהבה מעבר לפינה. איש שחשבת עליו: ידידה שלי. איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: הבחורה שאהבתי. האם... את/ה דלוקה על מישהו: לא. נמצא בקשר עם מישהו: לא. את/ה רוצה לגור במקום אחר: בארץ לא. אם כבר אז בחו"ל. את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: כן. את/ה רוצה עוד פירסינג: אין. את/ה אוהבת רכבות הרים: חולה על זה! בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: נגד. זה לא הולך. מניסיון. הוצאה להורג: תלוי על מה. סירוס אנסים : תלוי. עישון אצל בני עשרה: לדעתי צריך למנוע עישון עד גיל 16. נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד. אבל אני מודה שיצא לי. מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: זה מגעיל לדעתי. אבל כל אחד והחיים שלו מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: כל אחד והחיים שלו מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: כנ"ל שקרים לבנים : לפעמים אין ברירה. האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: כן. אי פעם בכית על בן: לא. אי פעם שיקרת: כן. אי פעם נעצרת: בערך... אי פעם התעלפת: כן. אי פעם הקאת בפומבי: בגן, לנגד עיני כולם במעגל
אני לא מאמין שאני זוכר את זה. אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: כן. אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: אממ... לא. אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: כן. כמה פעמים... היית מאוהבת: פעם אחת. נשבר לך הלב: פעם אחת. שברת לבבות: אם שברתי אני לא יודע... השם שלך הופיע בעיתון: פעם אחת. התחרטת על דברים שעשית: לא זוכר אמרת מחר דיאטה: אם כבר אני רוצה לגדול יותר... הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: אני מקפיד תמיד. אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: אומרים לי מספיק דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: פעם זה היה אהבה. היום זה - מזרח (רחוק)
ממתק: מנטוס סרט מצויר: מוצאים את נימו קורנפלקס: לא זוכר את שמו מסטיק: MUST צבע: כחול ים יום בשבוע: חמישי היום הכי לא מועדף: אין ג'לי: קרם לחות של פרוטאין אי תכשיט: אין חורף\קיץ: קיץ בחדר: מחשב, TV, וידאו, מיטה וחצי, ארון, מדפסת+סורק, מזגן, מנורה עומדת האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אני. חיבק אותך : אמממ... מישהי מאתמול בערב. נישק אותך נשיקה על הלחי : כנ"ל נישק אותך נשיקה צרפתית : כנ"ל ראה אותך בוכה: כל המשפחה בלוויה של סבתי ז"ל. הלכת איתו לסרט: שני חברים וידידה. צעק עליך: אבא שלי. שלח לך אימייל: ידידה שלי. הציק לך : לא זוכר הצחיק אותך : חבר שלי האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן. הופעת בציבור בפיג'מה? לא. בכית בסרט? כן. היית על במה? כן. חשבת שאת\ה הולך למות? לא. נכשלת במקצוע? בוודאי. הורידו אותך כיתה? לא. הקפיצו אותך כיתה? לא. רצית להיות המין השני? ממש לא! רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? לא. דברים אהובים: שיר אהוב: אין אוכל אהוב: צ'יפס עם סטייק ויש עוד מלא מאכלים של אמא קשה להצביע על אחד. תוכנית אהובה: אהבה מעבר לפינה, פיספוסים, משחקים של מכבי. ספורט אהוב: כדורגל וכדורסל תחביב: מכון כושר, כדורגל , כדורסל זמר/זמרת/להקה אהובים: אין. עיתון אהוב: בלייזר. וסתם: מה השעה עכשיו? תסתכלו בשעון ותדעו.. תפוח או בננה? שניהם לא כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? אביב מסנג'ר או אייסיקיו? שניהם... מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? ללכת למכון כושר. איזה ארוחה אחרונה אכלת? בורקסים שאמא הכינה.. יאמי... מכללה או אוניברסיטה? מה שמתאים לכל אחד. אתה משועמם/ת? משתדל שלא. רעש אחרון ששמעת? אמא הפילה סיר... מזל שהוא היה ריק.. ריח האחרון שהרחת? של הבורקסים מה הצילצול שלך בפלאפון? רגיל...

גם אני..

שם: רץ נגד הרוח פירסינג: אין קעקועים: על הגב, נשר שתופס נחש גובה: 1.87 מידת נעליים: 45 צבע שיער: חום שיער ארוך/קצר: קצוץ אחים/אחיות: אח ואחות בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 20 משקפיים? ראייה גשר? אין עבר פלילי? אין שפות? עברית, אנגלית ושטויות שפות שהיית רוצה ללמוד? צרפתית הדברים האחרונים שעשית? אכלתי והתקלחתי סרט מושכר שראית: ממנטו, לפני חצי שנה בערך סרט בקולנוע: מטריקס רבולושן (מאכזב) שיר ששמעת: זאת אהבה - הפיקיות הדיסק שקנית: nine inch nails - the fragile הדיסק ששמעת: pixies - surfer rosa האיש שהתקשרת אליו: אנאבל 1 האיש שהתקשר אליך: אחותי תוכנית טלוויזיה שראית: המון זמן לא ראיתי טלוויזיה.. איש שחשבת עליו:
איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: לא מצליח לחשוב על כזה.. (אז הצלחתי..
) האם... את/ה דלוקה על מישהו: כן
נמצא בקשר עם מישהו: טלפוני את/ה רוצה לגור במקום אחר: במרכז את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: כן את/ה רוצה עוד פירסינג: לא את/ה אוהבת רכבות הרים: לא מת עליהן בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: אפשרי הוצאה להורג: תלוי על איזה פשע סירוס אנסים : כן עישון אצל בני עשרה: לא בעד עישון אצל אף אחד נסיעה במכונית אחר שתייה: קרה כבר שעשיתי את זה.. זה תלוי בכמה שתייה מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: כל אחד והעדפותיו מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: כן מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: כן שקרים לבנים : לא אוהב שקרים האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: כן אי פעם בכית על בן: לא אי פעם שיקרת: לא אוהב לשקר.. ישר רואים עלי אם אני מסתיר משהו אי פעם נעצרת: לא אי פעם התעלפת: לא אי פעם הקאת בפומבי: מטר לפני שהגעתי לשרותים נחשב? אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: אף פעם לא אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: לא אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: לא כמה פעמים... היית מאוהבת: הרבה..
נשבר לך הלב: קרה.. שברת לבבות: לא השם שלך הופיע בעיתון: לא התחרטת על דברים שעשית: לא הרבה, אבל קרה.. אמרת מחר דיאטה: אף פעם הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: קורה.. אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: המון.. דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: אהבה ממתק: שוקולד סרט מצויר: הרבה יש, רק אחד לבחור?? קורנפלקס: קלוגס רגיל מסטיק: ווינטרפרש צבע: כחול יום בשבוע: שבת היום הכי לא מועדף: ראשון ג'לי: עבור.. תכשיט: אין לי חורף\קיץ: חורף בענק בחדר: המיטה שלי.. האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך:
חיבק אותך : אבא שלי נישק אותך נשיקה על הלחי : אחותי נישק אותך נשיקה צרפתית :
ראה אותך בוכה: אנאבל 1 הלכת איתו לסרט: דודים שלי צעק עליך: אבא שלי שלח לך אימייל: חוץ מוירוסים?
ניסה להתחיל איתך : לא זכור לי.. הציק לך : אחי הצחיק אותך : אנאבל 1 האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן.. כמעט כל יום.. :-} הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא היית על במה? כן, בהגשת פרוייקט לפני חודש חשבת שאת\ה הולך למות? לא נכשלת במקצוע? כן הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה? לא רצית להיות המין השני? לא רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? בוודאי דברים אהובים: שיר אהוב: pixies - dig for fire אוכל אהוב: כל מה שזז חוץ מאבוקדו תוכנית אהובה: בקושי רואה טלויזיה ספורט אהוב: מכון, ריצה תחביב: שיטוט ברשת נחשב? זמר/זמרת/להקה אהובים: pixies, nine inch nails עיתון אהוב: ידיעות וסתם: מה השעה עכשיו? 18:18 תפוח או בננה? תפוח כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? סתיו מסנג'ר או אייסיקיו? שניהם, אוהב יותר מסנג'ר מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? לדבר בטלפון איזה ארוחה אחרונה אכלת? מרק תירס, נקניקיות ואורז מכללה או אוניברסיטה? מכללה אתה משועמם/ת? לפעמים רעש אחרון ששמעת? החתולים למטה מיילים ריח האחרון שהרחת? השמפו שלי מה הצילצול שלך בפלאפון? william tell תם ונשלם.. לשנה הבאה בירושלים הבנויה..

s h i r k u s h

New member
הבטחתי ולכן אקיים ../images/Emo9.gif

שם: שירי פירסינג: לא קעקועים: לא גובה: 163 מידת נעליים: 38 צבע שיער: שחור חום שיער ארוך/קצר: בינוני אחים/אחיות: 2 אחים ו-
בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 16 למרות שאני בת 20... משקפיים? לצערי כן גשר? לא עבר פלילי?פכככ לא ממש שפות? עברית ואנגלית שפות שהיית רוצה ללמוד? צרפתית הדברים האחרונים שעשית? כתבתי את הסיכומים השבועיים פה בפורום ובפורום אחר ואכלתי ארוחת ערב. סרט מושכר שראית: "ממבו איטליאנו"- סרט על
ואיך משפחה איטלקית מקבלת את העובדה שהבן שלה הומו- סרט ממש חמוד ומצחיק. סרט בקולנוע: "סטרסקי והאץ"- ההמלצה שלי מעידה כמה אהבתי את הסרט. שיר ששמעת: "להאמין" של דוד ד'אור כי זה מה שמשמיעים בכל מקום. הדיסק שקנית: מלא זמן לא קניתי דיסקים- אין לי זמן הדיסק ששמעת: דיסק מעורב של כל מיני שירים אהובים עליי. האיש שהתקשרת אליו: חברה טובה שלי האיש שהתקשר אליך: חברה אחרת תוכנית טלוויזיה שראית: "מיכאלה" - הפרקים החוזרים איש שחשבת עליו: הממ... לא בדיוק איש, אבל חשבתי לפני שנייה על החתול שלי שנראה לי מתגעגע לפינוקים שלי כי השבוע בקושי ראיתי אותו... איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: היטלר האם... את/ה דלוקה על מישהו: לא נמצא בקשר עם מישהו: בערך- משהו בהתחלה, קצת מרגישה בלבול אבל זורמת ונראה מה יהיה. את/ה רוצה לגור במקום אחר: לא, זאת ארצי ולמרות שיש פיגועים, לא רוצה לעבור מהארץ הנפלאה הזאת. את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: מאמינה שבד"כ כשנפגשים זה קצת פוגם בקשר כי אנחנו בונים לעצמו דמות מסויימת שנהרסת בד"כ כשנפגשים אבל מאמינה שיש סיכוי שתצא אהבה. את/ה רוצה עוד פירסינג: אין ולא רוצה את/ה אוהבת רכבות הרים: פככככככככ רק אני... לא ממש! יש לי פחד גבהים. בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: בעד אם שומרים אמונים הוצאה להורג: נגד - אני בעד לתת צ'אנס נוסף לאנשים כי מאמינה שאפשר להשתנות. סירוס אנסים: נמנעת עישון אצל בני עשרה: נגד נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: כל עוד זה עושה להם טוב - בכיף! מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: נגד מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: נגד שקרים לבנים : תלוי בסיטואציה ובכמות השקרים הלבנים. האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: אי פעם בכית על בן:כן, כל פעם כשמערכות יחסים שלי הסתיימו. אי פעם שיקרת: אם אגיד שלא, אשקר לעצמי ולכם אז מוטב שאומר את האמת: שכן, יצא לי לשקר אבל בד"כ זה שקרים לבנים. אי פעם נעצרת: לא אי פעם התעלפת: כן אי פעם הקאת בפומבי: אולי כשהייתי קטנה לא זוכרת אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: לא, אני אדם די אחראי וגם אם אני שותה זה עד מידה מסויימת. אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: לא אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: קורה לפעמים ואז ישר מתנצלת בפני האנשים הרלוונטיים שאולי פגעתי בהם. כמה פעמים... היית מאוהבת: פעם אחת נשבר לך הלב: הפסקתי לספור שברת לבבות: מקווה שלא שברתי לאף אחד את הלב... השם שלך הופיע בעיתון: מקווה שאף פעם התחרטת על דברים שעשית: לא סופרת... אמרת מחר דיאטה: בחיים לא... הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: חחח הפסקתי לספור- תשאלו את אמא שלי... אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: כל יום דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: אהבה ממתק: סוכריה על מקל סרט מצויר: לא אוהבת קורנפלקס: קלוגס מסטיק: אורביט קינמון צבע: כחול יום בשבוע:שישי היום הכי לא מועדף:יום ראשון- ממש שבוזה ג'לי: לא אוהבת תכשיט: טבעת עדינה או צמיד חורף\קיץ: קיץ בחדר: לא אוהבת הרבה רהיטים ודברים, אוהבת שהחדר גדול ומרווח. האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: החתול נחשב? אם כן, אז אתמול. חיבק אותך : לא מגלה
נישק אותך נשיקה על הלחי : גם לא מגלה
נישק אותך נשיקה צרפתית : הבחור שיצאתי איתו בעבר ששבר לי את הלב למרות שהיינו רק חודש ביחד. ראה אותך בוכה: לצערי הסגן- לפני כמה ימים כשהתייאשתי מהצבא ומכולם. הלכת איתו לסרט: חברה שלי שלומית צעק עליך: לא זוכרת שלח לך אימייל: ידיד שלי ניסה להתחיל איתך: לפני כמה שבועות, באוטובוס בדרך הבייתה. הציק לך: הרס"ר וכל מילה נוספת מיותרת הצחיק אותך: הילדים המקסימים מהגנים באירוע שהיה בבסיס שלי האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? עוד לא יצא לי לומר אבל אם אני אומרת משהו אני מתכוונת לזה. הופעת בציבור בפיג'מה? ממש לא בכית בסרט? כן היית על במה? כן ומחר תהיה הפעם השלישית חשבת שאת\ה הולך למות? לא נכשלת במקצוע? כן, במתמטיקה הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה? לא רצית להיות המין השני?לא רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? לא דברים אהובים: שיר אהוב: יש מלא אוכל אהוב: אוכל חלבי תוכנית אהובה: חברים ספורט אהוב: באולינג תחביב: לשיר זמר/זמרת/להקה אהובים: אין משהו ספציפי עיתון אהוב: רייטינג וסתם: מה השעה עכשיו? 19:55 תפוח או בננה? בננה כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? סתו מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? להמשיך לקרוא בפורומים איזה ארוחה אחרונה אכלת? ארוחת ערב מכללה או אוניברסיטה? אוניברסיטה אתה משועמם/ת? קצת רעש אחרון ששמעת? הצעקות של אמא שלי... ריח האחרון שהרחת? הריח של המאפה פיצה שאמא שלי חיממה... מה הצילצול שלך בפלאפון? לא זוכרת אבל אין לי אפשרות להוריד צלצולים אז זה אחד מהרגילים הבסיסיים. זהו סיימתי נראה אותכם קוראים הכל.....

ז י ג ז ג

New member
אני לא מאמין שאני עושה את זה...

שם: שלומי פירסינג: חור בכל אוזן.. אבל מזמן הורדתי ת'עגילים קעקועים: בחיים לא גובה: 1.73 מידת נעליים: 43 צבע שיער: שטני, כרגע עם גוונים בלונד
שיער ארוך/קצר: מקריח
אחים/אחיות: אחות גדולה, אח קטן בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 24-25 משקפיים? היו כשהייתי ילד גשר? לא עבר פלילי? רק צבאי.. שפות? עברית, אנגלית וצרפתית.. ומבין קצת ספרדית שפות שהיית רוצה ללמוד? ספרדית. הדברים האחרונים שעשית? קראתי את התשובות של אנאבל סרט מושכר שראית: ראיתי המון! סרט בקולנוע: האחרון שראיתי - סטארסקי והאץ' שיר ששמעת: שוב שמעתי המון.. האחרון? המממ... את אותי שופטת של שראל והצל.. שיר ענק!
הדיסק שקנית: כבר 3 שנים שלא קניתי דיסקים.. יש קאזה.. אבל שששששש
הדיסק ששמעת: כנ"ל. האיש שהתקשרת אליו: ארז מופיע בשיחה האחרונה שחייגתי, הוא לא עונה לי
האיש שהתקשר אליך: מישהי מאד מיוחדת...
תוכנית טלוויזיה שראית: המממ... לא זוכר, לא רואה הרבה טלויזיה אלא אם כן יש משחק. איש שחשבת עליו: אנאבל, כי היא איתי במסנג'ר... איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: המממ.. לא יודע, סביר להניח שאם אני לא רוצה אני ממילא לא אחשוב! האם... את/ה דלוקה על מישהו: על מישהו לא, על מישהי.. כן! נמצא בקשר עם מישהו: לא את/ה רוצה לגור במקום אחר: לא, טוב לי באשדוד את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: מאד! את החברה האחרונה שלי הכרתי ברשת, האהבה הכי גדולה שלי. את/ה רוצה עוד פירסינג: לא תודה.. את/ה אוהבת רכבות הרים: כן בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: אם יש כוונה להשקיע.. בעד הוצאה להורג: בעד! אבל רק במקרים חריגים... סירוס אנסים: בעד! עישון אצל בני עשרה: מצטער, אבל בעד.. אני מאמין שכל אחד צריך לחיות לפי הדרך בה הוא בחר וזה לא משנה מאיזה גיל. נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד! מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: נגד! מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: מממ... אני מנוע מלענות
מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: לא רואה בזה רע, אלא אם כן הפער הוא ממש משמעותי... שקרים לבנים: נגד כל סוג של שקר! האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: כן, יותר מפעם! אי פעם בכית על בן: לא שזכור לי.. אי פעם שיקרת: כן אי פעם נעצרת: כן, בצבא אבל... אי פעם התעלפת: לא אי פעם הקאת בפומבי: לא אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: פעם?!? אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: כן, בארה"ב בשירותים של דיסקוטק.. הסתבר אח"כ שקראו לה ג'ינג'ר
אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: כן.. יותר מדבר אחד... כמה פעמים... היית מאוהבת: היו לי המון חברות, אהבתי הרבה.. אבל מאוהב? פעמיים! נשבר לך הלב: כן
שברת לבבות: לצערי... השם שלך הופיע בעיתון: כן, לפני חודש בערך עשו עליי כתבה במקומון אשדודי. התחרטת על דברים שעשית: נדיר שאני מצטער על דברים שאני עושה, לא משנה מה התוצאות, אבל אני מאמין שהייתי משנה דבר או שניים מהעבר. אמרת מחר דיאטה: לא, איפה? אני צריך להשמין.. הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: אני מנקה אותו בלי קשר.. לא צריך הבטחות. אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: יצא לי לחשוב על זה כן... דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: "אהבה" (חחחח זה רק כדי להיות נדוש, סביר שחצי פורום יגיד את זה) ממתק: סוכריות גומי סרט מצויר: טום וג'רי קורנפלקס: עם סוכר מסטיק: בזוקה צבע: כחול יום בשבוע: שבת מנוחה היום הכי לא מועדף: שביזות יום א' ג'לי: שו?!?!
תכשיט: שעון בלבד חורף\קיץ: קיץ בחדר: כל החדר! עיצוב מדהים... האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אילנה, האקסית חיבק אותך: ידידה שפגשתי היום ברחוב אחרי הרבה זמן... נישק אותך נשיקה על הלחי: אותה ידידה. נישק אותך נשיקה צרפתית: אתם לא מכירים... ראה אותך בוכה: האקסית. הלכת איתו לסרט: איזו סתומה שלקחתי לבליינד דייט לפני כמה שבועות.. אכזבה! צעק עליך: אבא שלי היום, כי לא שיחררתי לו את המודם
שלח לך אימייל: שניה נכנס למייל.... דנה, ידידה טובה. ניסה להתחיל איתך: אותה אכזבה מהדייט... הציק לך: אותה אחת.. חחחח הצחיק אותך: ארז.. תמיד קורע אותי... האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן! הופעת בציבור בפיג'מה? לא שזכור לי... בכית בסרט? כן
היית על במה? מלא פעמים. חשבת שאת\ה הולך למות? לא בדיוק... אבל הייתי מחסור הכרה 3 ימים אחרי תאונת דרכים.. ודי הרגשתי ממילא כמו מת! (נראה לי) נכשלת במקצוע? מקצוע בבית ספר או בחיים?.. בבית ספר כן... הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה? לא רצית להיות המין השני? ממש לא רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? לא תודה, יש לי מספיק.. ורובם איכותיים! דברים אהובים: שיר אהוב: Vivo per lei של אנדראה בוצ'לי והלן סגרה. אוכל אהוב: כל מה שאמא מבשלת תוכנית אהובה: חברים ספורט אהוב: כדורגל תחביב: ספורט, ים, סקס ולאסוף טלכרדים
זמר/זמרת/להקה אהובים: מייק ברנט עיתון אהוב: לא חשוב, העיקר שיהיה מוסף ספורט
וסתם: מה השעה עכשיו? 20:38 תפוח או בננה?
כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? אביב מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר.. למרות שיש גם וגם מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? לנוח, התיש אותי! סתם.. לאכול
איזה ארוחה אחרונה אכלת? סנדוויץ' בצהריים. מכללה או אוניברסיטה? תלוי מה הכיוון בחיים... אתה משועמם/ת? חופשיייייייייייי רעש אחרון ששמעת? את אמא שלי מקללת במרוקאית
ריח האחרון שהרחת? המטבוחה של אמא.. עוד מעט אוכללללל
מה הצילצול שלך בפלאפון? שיר צרפתי, אתם לא מכירים...

כאשר עבדנו אבדנו...

שם: חלומות של אתמול פירסינג: לא תודה קעקועים: כנ"ל גובה: 162
(כואב) מידת נעליים: 40 צבע שיער: שחור שיער ארוך/קצר: מה שיותר קצר יותר טוב אחים/אחיות: אח ואחות בן כמה אומרים לך שאתה נראה: זה שנוי במחלוקת .יש דיעות לכאן לכאן. משקפיים?
גשר?
עבר פלילי?
שפות?עברית , אנגלית שפות שהיית רוצה ללמוד? אידיש (סבתא קוראת לי "גוי" כי אני לא יודע) הדברים האחרונים שעשית? קראתי בפורום סרט מושכר שראית: לא זוכר סרט בקולנוע:כנ"ל שיר ששמעת:מי שחלם (להקת גייסות השריון) הדיסק שקנית:אוסף שירי הלהקות הצבאיות הדיסק ששמעת:דיסק מספר 4 מהאוסף האיש שהתקשרת אליו: לקוח שלי האיש שהתקשר אליך:חבר תוכנית טלוויזיה שראית: (ועדיין רואה) - שישי בגאון איש שחשבת עליו:
איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם:מישהי שפגעה בי האם... את/ה דלוקה על מישהו:
נמצא בקשר עם מישהו:
את/ה רוצה לגור במקום אחר:לעולם לא
את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית:
והתנסיתי בכזו..
את/ה רוצה עוד פירסינג:אין לי, לא היה לי ולא יהיה לי. את/ה אוהבת רכבות הרים:
מאוד
בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: זה עניין אינדיוידואלי. לי זה קשה. הוצאה להורג::
סירוס אנסים : הוצאה להורג עדיף, אבל סירוס זו גם אופציה (אפשר קודם לסרס אותם ואז להוציא להורג?) עישון אצל בני עשרה:נגד עישון בכלל. נסיעה במכונית אחר שתייה:
מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים:
מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת:מי שמתאים לו שיהיה בריא, לי זה לא מתאים. מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: בכיף. כל הקשרים שלי היו כאלה. שקרים לבנים :קורה האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: בוודאי , מי לא? אי פעם בכית על בן: לא אי פעם שיקרת:
אי פעם נעצרת:
אי פעם התעלפת:
אי פעם הקאת בפומבי:
אי פעם השתכרת עד אובדן חושים:
אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו:
אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו:
כמה פעמים... היית מאוהב/ת: פעמיים נשבר לך הלב:פעמיים השם שלך הופיע בעיתון: 0 התחרטת על דברים שעשית: הרבה , יותר מדי, בדר"כ אני קודם עושה ואח"כ חושב. אמרת מחר דיאטה:אם אני אוריד במשקל לא יראו אותי הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך:אף פעם. בשביל מה יש אמא? אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך:כל יום דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: אהבה ממתק: סוכריה על מקל סרט מצויר: סאות' פארק קורנפלקס:קלוגס מסטיק:לא מתלהב צבע:כחול יום בשבוע:שבת היום הכי לא מועדף: ראשון ג'לי: תכשיט: חורף\קיץ:קיץ בחדר: האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אני חיבק אותך : לא זוכר נישק אותך נשיקה על הלחי :ידידה נישק אותך נשיקה צרפתית :האקסית ראה אותך בוכה: כל המשפחה בהלוויה של סבא לפני 12 שנה, מאז לא בכיתי בפומבי. הלכת איתו לסרט: ידידה וחבר צעק עליך:אבא שלח לך אימייל: חבר ניסה להתחיל איתך :
הציק לך :אחי הקטן הצחיק אותך : מותר לי האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת?
הופעת בציבור בפיג'מה? לא לובש פיג'מה. ישן בתחתונים וגופיה-בחורף ובעירום-בקיץ בכית בסרט? מודה באשמה היית על במה?
חשבת שאת\ה הולך למות?
נכשלת במקצוע?
הורידו אותך כיתה?
הקפיצו אותך כיתה?
רצית להיות המין השני?
רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך?
תמיד דברים אהובים: שיר אהוב: יש הרבה אוכל אהוב: צ'יפס תוכנית אהובה: THE WEST WING ספורט אהוב:כדורסל תחביב:קריאה/מחשבים זמר אהוב : יהורם גאון/אריק אינשטיין זמרת אהובה : ריטה להקה אהובה : חוץ מהלהקות הצבאיות? שלישיית גשר הירקון . עיתון אהוב: כולם אותו זבל. וסתם: מה השעה עכשיו?22:00 תפוח או בננה?תפוח כחול או אדום?כחול סתיו או אביב? אביב (לא גפן
) מסנג'ר או אייסיקיו? אייסיקיו מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? לא ברור עדיין, אולי אצא ואולי אלך לישון... איזה ארוחה אחרונה אכלת? מרק של אמא מכללה או אוניברסיטה? לא בתקופה הקרובה אתה משועמם/ת? כן רעש אחרון ששמעת?יזהר כהן שר "אלוהים נתן לך במתנה" בדואט עם יהורם גאון בטלוויזיה. ריח האחרון שהרחת?המרק של אמא מה הצילצול שלך בפלאפון? I CANT HELP FALLING IN LOVE WITH U

התשובות שלי...

למרות שלא ביקרתי פה הרבה זמן, אז לאלו שזוכרי אותי
שם:כוכב פירסינג: בטבור קעקועים: ברגל ובבטן תחתונה גובה: 1.67 מידת נעליים: 39 צבע שיער: חום שיער ארוך/קצר: ארוך אחים/אחיות: 2 בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 23 משקפיים? אין גשר? לא היה עבר פלילי? אין שפות? עברית ואנגלית שפות שהיית רוצה ללמוד? ספרדית הדברים האחרונים שעשית? ישנתי.. סרט מושכר שראית: לא זוכרת, סרט בקולנוע: האיש שהתקשרת אליו: החבר האיש שהתקשר אליך: חברה איש שחשבת עליו: החבר איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: אחת שפעם הייתה חברה. האם... את/ה דלוקה על מישהו: חחחחחחחח... מה אנחנו בכיתה ג'? נמצא בקשר עם מישהו: כן את/ה רוצה לגור במקום אחר: יכול להיות נחמד, את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: לא ממש את/ה רוצה עוד פירסינג: לא את/ה אוהבת רכבות הרים: כן בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: לא מאמינה הוצאה להורג: כל מקרה לגופו, סירוס אנסים : בהחלט בעד עישון אצל בני עשרה: דבר רגיל היום, נסיעה במכונית אחר שתייה: נגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: מקבלת, אבל אני לא בקטע מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: אם זה עושה להם טוב מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: דוחה שקרים לבנים : תלוי בנסיבות, האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: לא אי פעם בכית על בן: כן אי פעם שיקרת: כן אי פעם נעצרת: לא אי פעם התעלפת:לא אי פעם הקאת בפומבי: לא אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: לא אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: ממש לא אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו:כן כמה פעמים... היית מאוהבת: פעמיים נשבר לך הלב: כן שברת לבבות: כן השם שלך הופיע בעיתון: עדיין לא
התחרטת על דברים שעשית:כן, אמרת מחר דיאטה: לא בדיוק הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: כן אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: לפעמים דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: א-ה-ב-ה ממתק: פסק זמן סרט מצויר: שרק קורנפלקס: כריות, מסטיק: אורביט ירוק בהיר צבע:כחול יום בשבוע: שישי היום הכי לא מועדף: שני ג'לי: - תכשיט: טבעת חורף\קיץ: אביב בחדר: המיטה האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: בעצם כרגע ישן, החבר. חיבק אותך :כנ"ל נישק אותך נשיקה על הלחי : כנ"ל נישק אותך נשיקה צרפתית :כנ"ל ראה אותך בוכה: כנ"ל הלכת איתו לסרט: כנ"ל צעק עליך: אחי שלח לך אימייל: חברה ניסה להתחיל איתך : מישהו מהעבודה, הציק לך : - הצחיק אותך : אתמול בערב האקדמיה לצחוק האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? תמיד הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? הרבה פעמים היית על במה? כן חשבת שאת\ה הולך למות? עוד לא
נכשלת במקצוע? הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה?לא רצית להיות המין השני? לא רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? לא דברים אהובים: שיר אהוב: אהבה קצרה- מאיר בנאי וארכדי דוכין אוכל אהוב: עוף תוכנית אהובה: ספורט אהוב: ספינינג תחביב: זמר/זמרת/להקה אהובים: ברי סחרוף, ארכדי דוכין עיתון אהוב: ידיעות אחרונות וסתם: מה השעה עכשיו? 11:13 בבוקר יום שבת, תפוח או בננה? תפוח ירוק כחול או אדום? כחול סתיו או אביב?אביב מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? להעיר את החבר איזה ארוחה אחרונה אכלת? ארוחת ערב שישי מכללה או אוניברסיטה? מכללה אתה משועמם/ת? לא ממש רעש אחרון ששמעת? צלצול בטל' ריח האחרון שהרחת? אוכל של אמא בתנור מה הצילצול שלך בפלאפון? סטנדרטי

עכשיו אני..../images/Emo9.gif

שם: ארז פירסינג: לא..אין לי שום צמידים עגילים ושרשראות.לא אוהב.. קעקועים: לא בדיוק קעקוע..אבל משהו דומה..
גובה: 1.83 מידת נעליים: 43 צבע שיער: שחור שיער ארוך/קצר: קצר אחים/אחיות: אחות גדולה אחת,ועוד שני אחים קטנים.אני הגבר בבית
בן כמה אומרים לך שאתה נראה: 22 משקפיים? אין גשר? אין עבר פלילי? יש
שפות? אנגלית שפות שהיית רוצה ללמוד? הדברים האחרונים שעשית? טסט לאוטו נחשב ? סרט מושכר שראית: הרוזן ממונטה כריסטו סרט בקולנוע: שר הטבעות 3 שיר ששמעת: רמי קליינשטיין-הניחי לי..
הדיסק שקנית: לא קניתי דיסקים כבר הרבה זמן. הדיסק ששמעת: האיש שהתקשרת אליו: המנהל שלי,הודעתי לו שאני חולה מחר
האיש שהתקשר אליך: שכחתי את הפלאפון במרכז שירות
תוכנית טלוויזיה שראית: האקדמיה לצחוק..אני מכור לזה..
איש שחשבת עליו: מישהי שלא יוצאת מהראש.. איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: אותה מישהי שלא יוצאת מהראש. האם... את/ה דלוקה על מישהו: לא נמצא בקשר עם מישהו: לא את/ה רוצה לגור במקום אחר: לא את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: כן..אבל לא אצלי.. את/ה רוצה עוד פירסינג: לא את/ה אוהבת רכבות הרים:מחבב..
בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: הייתי..אם זאת אהבה אז למה לא ? הוצאה להורג: תלוי סירוס אנסים : בעד עישון אצל בני עשרה: בעד.. נסיעה במכונית אחר שתייה: איזו שאלה מפגרת..
מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים:שכל אחד יעשה מה טוב לו.. מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: אם שניהם בעד אז מה איכפת לי אני..?! מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: פדופיל מזויין !! שקרים לבנים : בעד.. האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: כן..פעמיים..
אי פעם בכית על בן: חחח..לא אי פעם שיקרת: כן..הרבה פעמים אי פעם נעצרת: כן אי פעם התעלפת:כן..אבל זה היה בשביל להשתחרר מעבודה..
אי פעם הקאת בפומבי: ליד חברים נחשב ?? אי פעם השתכרת עד אובדן חושים:כן. אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו:לא..לא צריך להגזים.. אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו:כן..יותר מפעם אחת כמה פעמים... היית מאוהבת: פעם אחת נשבר לך הלב: פעמיים שברת לבבות: לא יודע.. השם שלך הופיע בעיתון: אף פעם.. התחרטת על דברים שעשית: פעם אחת אמרת מחר דיאטה:אני לא צריך דיאטה הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך:חחחח...כל יום אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך:אני בחיים לא מדבר לעצמי ככה..
דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: ממתק: חולה על הגומיות האלה.. סרט מצויר: משפחת סימפסון קורנפלקס: קוקו
מסטיק: צבע: צהוב יום בשבוע: חמישי היום הכי לא מועדף: ראשון ג'לי: תכשיט: חורף\קיץ: קיץ בחדר: פלייסטשיין האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך:
חיבק אותך :
נישק אותך נשיקה על הלחי : נישק אותך נשיקה צרפתית :
ראה אותך בוכה:
הלכת איתו לסרט:
צעק עליך: הבוס שלי..אבל צעקתי עליו חזרה..
שלח לך אימייל: אני לא נכנס למייל אף פעם.. ניסה להתחיל איתך : הציק לך : אחי הקטן..אבל אני מת עליו זה בסדר..
הצחיק אותך : קשה ממש להצחיק אותי..אבל כן..היא "מישהו" שהיה ממש קורע אותי.. האם אי פעם... אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? ברור הופעת בציבור בפיג'מה:: אין לי פיג'מה..
בכית בסרט? אף פעם היית על במה? פעם אחת.. חשבת שאת\ה הולך למות? שעשיתי תאונה לפני בערך 3 שנים. נכשלת במקצוע? בבית ספר..לא היה לי עובר אחד אפילו..
הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה? חחח...ממש לא.. רצית להיות המין השני? תמיד..בשביל להיות לסבית..
רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? אף פעם. דברים אהובים: שיר אהוב:תלוי במצב רוח אוכל אהוב: אורז ועוף של אמא שלי תוכנית אהובה:"חברים"..ובזמן האחרון גם "כולם אוהבים את ריימונד" ספורט אהוב:כדורגל תחביב: לעצבן אנשים זמר/זמרת/להקה אהובים:אין עיתון אהוב:ספורט
לא משנה איזה.. וסתם: מה השעה עכשיו? לא יודע.. תפוח או בננה? מנגו כחול או אדום? ירוק סתיו או אביב? קיץ מסנג'ר או אייסיקיו? שאלה מטומטמת מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? לקרוא את זה..
איזה ארוחה אחרונה אכלת? אורז ועוף של אמא שלי
מכללה או אוניברסיטה?
אתה משועמם/ת? כרגע לא.. רעש אחרון ששמעת? איזה שאלות מוזרות..

Veruna

New member
ועכשיו תורי ../images/Emo13.gif

שם: אמיר פירסינג: אין קעקועים: אין גובה: 175, בערך מידת נעליים: 43 צבע שיער: ג'ינג'י שיער ארוך/קצר: מגולח
אחים/אחיות: 3 אחים בן כמה אומרים לך שאתה נראה: אף פעם לא אמרו לי משהו מיוחד על זה משקפיים? אין גשר? אין עבר פלילי? אין שפות? עברית ואנגלית שפות שהיית רוצה ללמוד? אולי יפנית הדברים האחרונים שעשית? הייתי בטיול עם חברים סרט מושכר שראית: האמת, לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה סרט בקולנוע: שר הטבעות, החלק השלישי שיר ששמעת: משהו של אלאניס מוריסט שאחד החברים השמיע במכונית הדיסק שקנית: לא זוכר מתי קניתי את הדיסק האחרון הדיסק ששמעת: דיסק אוספים האיש שהתקשרת אליו: ובכן...
האיש שהתקשר אליך: כנ"ל...
תוכנית טלוויזיה שראית: לא זוכר כרגע איש שחשבת עליו:
איש שאתה לא רוצה לחשוב עליו לעולם: אקסית האם... את/ה דלוקה על מישהו: כן...אבל מפחד מאוד להפגע נמצא בקשר עם מישהו: בהחלט מקווה, אבל אי אפשר לדעת באמת
את/ה רוצה לגור במקום אחר: לא יפריע לי היכן אני אגור, כל עוד האנשים הקרובים אלי ואני נהיה מאושרים באותו מקום את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: יש אהבה בכל מקום, פשוט צריך הרבה מזל את/ה רוצה עוד פירסינג: לעולם לא את/ה אוהבת רכבות הרים: כן, מאוד! בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: בעד, זה לא אמור להפריע הוצאה להורג: כמה שלא נעים, בעד, אבל רק במקרים הקשים ביותר סירוס אנסים : בהחלט כן. ודברים גרועים יותר
עישון אצל בני עשרה: ממש נגד נסיעה במכונית אחר שתייה: כמובן שנגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: שיעשו ככל העולה על רוחם מערכת יחסים בין בחור צעיר לאישה מבוגרת: נגד, אם כי לא אפריע להם מערכת יחסים בין בחורה צעירה לגבר מבוגר: תלוי עד כמה. לדעתי, בן 30 ובת 24 זה בסדר, בן 50 ובת 19 זה לא. שקרים לבנים : כן, לעיתים רחוקות. משתדל מאוד שלא האם את\ה... (הסבר/נמק) אי פעם בכית על בת: כן אי פעם בכית על בן: לא אי פעם שיקרת: כן, ומשתדל להמנע מזה ככל האפשר, אלא אם האמת עלולה ממש לפגוע אי פעם נעצרת: לא אי פעם התעלפת: לא אי פעם הקאת בפומבי: לא, עד כמה שזכור לי אי פעם השתכרת עד אובדן חושים: ממש לא אי פעם שכבת עם מישהו ולא ידעת את שמו: לא אי פעם עשית משהו שאתה מתבייש בו: הרבה שטויות בילדות שלי שאני כרגע לא לגמרי זוכר כמה פעמים... היית מאוהב: פעם אחת נשבר לך הלב: פעם אחת שברת לבבות: אני חושב שפעם, אבל זה לא בטוח, וזה נושא בעייתי
השם שלך הופיע בעיתון: אף פעם התחרטת על דברים שעשית: קרה לפעמים אמרת מחר דיאטה: אף פעם הבטחת לעצמך להקפיד לנקות יותר את החדר/בית שלך: אף פעם אמרת לעצמך שאתה צריך להתחיל להעריך יותר את החיים שלך: המון פעמים דברים מועדפים... מילה בת 4 אותיות: נדוש, אבל אהבה בלי לחשוב פעמיים ממתק: תפוצ'יפס סרט מצויר: אלאדין קורנפלקס: בעיקר רגיל, עם מים...(אל תשאלו
) מסטיק: כל מסטיק, כל עוד הוא לא חריף מדי צבע: כחול יום בשבוע: אין יום מעודף במיוחד היום הכי לא מועדף: כנ"ל ג'לי: לא ממש תכשיט: אין תכשיטים מועדפים במיוחד חורף\קיץ: חורף. להסתובב בגשם ובקור זה לא כיף, אבל לשכב במיטה עם שמיכת פוך כשיורד מבול בחוץ זאת הנאה אמיתית
בחדר: חדר נוח ככל האפשר האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך: אף אחד. רק הכלבה שלי אוהבת לישון על המיטה שלי חיבק אותך : אותה אחת שאני מקווה שיצא משהו מזה
נישק אותך נשיקה על הלחי: כנ"ל
נישק אותך נשיקה צרפתית: אקסית ראה אותך בוכה: ההורים שלי, אחרי הפרידה המגעילה הלכת איתו לסרט: חברים שלי, לפני די הרבה זמן צעק עליך: חברים או בוס, אני לא לגמרי בטוח מי האחרון שלח לך אימייל: ידיד מבוגר עם תמונות של התינוקת החדשה שלו ניסה להתחיל איתך : לפני כמה ימים, אני חושב. אבל אני לא לגמרי יודע להבחין מתי מתחילים איתי ומתי לא, ככה שאני לא לגמרי בטוח
הציק לך : מישהו מציק שהגיע לטיול שחזרתי ממנו רק לפני שעה הצחיק אותך : חברים האם אי פעם... אמרת "אני אוהב אותך" והתכוונת? כן, הו, כן...
הופעת בציבור בפיג'מה? לא ממש בכית בסרט? כן, המון פעמים (אבל זה רק אבק בעיניים, אני אומר לכם! והמסך רחוק מדי, התאורה מפריעה לי לראיה, ואני בכלל עייף, אז זה בגלל זה!
) היית על במה? כן, בכמה מופעי בית ספר ובטח בעוד כמה דברים שאני לא זוכר כרגע חשבת שאת\ה הולך למות? אני חושב שכן נכשלת במקצוע? כן, בכמה כאלה
הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה? לא רצית להיות המין השני? לפעמים, בהחלט כן. קצת מעייף להיות בן, לפעמים רצית מעגל חברים גדול יותר ממה שיש לך? לא ממש דברים אהובים: שיר אהוב: יש המון, אבל לאחרונה השיר שהכי אהוב עלי הוא Kiss From a Rose של Seal אוכל אהוב: בעיקר טבעולים תוכנית אהובה: בבילון 5, למרות שהיא כבר המון זמן לא משודרת ספורט אהוב: לא מחבב ספורט תחביב: לשחק במחשב זמר/זמרת/להקה אהובים: לא אוהב מישהו מסויים עיתון אהוב: לא משתגע כל כך על עיתונים. לא עיתונים מסויימים, בכל אופן וסתם: מה השעה עכשיו? 19:35 תפוח או בננה? בננה כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? סתיו מסנג'ר או אייסיקיו? בזמן האחרון דווקא מסנג'ר מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? כנראה לבדוק מה יש בטלויזיה איזה ארוחה אחרונה אכלת? חומוס ושאר סלטים מוזרים בפיתה בטיול מכללה או אוניברסיטה? מכללה אתה משועמם/ת? כן רעש אחרון ששמעת? הרעש שבוקע מהמחשב שלי ריח האחרון שהרחת? הדאודורנט שלי מה הצילצול שלך בפלאפון? Don't Worry, Be happy. לפני זה הוא היה מארש ההלוויה. חתיכת שינוי...

champ

New member
אני..

קראתי רק את התשובות של מי שעניין אותי..
ג'ורג' הדפיס לעצמו ושמר את כל השאר..

למעלה