סקר

פפו

New member
סליחה .....מותר להכנס?

הגעתי בעקבות הפירסום עברתי על התגובות וכולן נשים.....יש מקום גם לאיזה גבר? יש הגבלת גיל? או שהכל מקרי....

anat30g

New member
בטח

דווקא נורא מעניין אותי לשמוע את הזוית הגברית של עבודה מהבית, האם גם גברים מרגישים את המחוייבות לבית, שלפעמים (לרוב) מתנגשת עם המחוייבות של העבודה. איפה אתם שם את הגבול? מה אתה לובש לעבודה? אני מניחה שאתה לא לובש את הסמרטוטים של אשתך (כי רבות לובשות את הסמרטוטים של הבעל).

lady_anne

New member
איזה פורום יפה. תתחדשו.../images/Emo39.gif

טוב לדעת שיש עוד אנשים שמנסים להרים קריירה מהבית. אני עורכת לשונית מזה שנה, עם תעודה בלימודי עריכה בבית ברל ותואר ראשון בספרות אנגלית ומדע המדינה. 10 שנים עסקתי בתיירות ועם "התייבשות" הענף שיניתי כיוון, אך כהובי אני מנהלת פה את פורום טיולים בחו"ל. מאוד קשה, היום אף יותר מתמיד, לפתח קריירה, במיוחד כשביד אחת מנסים לעבוד והיד השנייה עסוקה בלטגן שניצלים... בהצלחה לפורום,

פפו

New member
אז ככה

לא חשוב מה הייתי (בתחום המיחשוב) זה לא חשוב כי זה היה ולא יחזור. יצאתי לפרישה מוקדמת מרצון ותוך מחשבה מעמיקה על "מה אני עומד לעשות עם האני שלי במחצית הבאה של חיי" אומנם בעבודתי "יצרתי" ווירטואליות אך תמיד כמהתי ליצור דברים "אמיתיים" מוחשיים שכל עיין תוכל להבחין בהם וכל יד תחוש אותם...... נסיתי כל מני תחומים וההחלטה נפלה על נגרות או יותר נכון עבודות אומנות בעץ. הקמתי בית מלאכה בביתי ואני שמח לבשר שאין מאושר ממני והייצירות הם ילדיי הנוספים אני אוהב אותם מתגאה בהם ומסרב להפרד מהם ,ממש ילדיי. בנוסף גיליתי "חולשה " נוספת בנטיותי אני פשוט אוהב לבשל ומאז אני מכין את ארוחות סוף השבוע וכולם מאושרים ובכללם אישתי הנהנית מהסרת ה"נטל" הזה מעל כתפיה... זהו רבותי עם כל הכבוד להשכלה שרכשתי בכל שנותי הרי שזוג ידי מאשירות אותי והרי ידוע שהאושר הוא העושר האמיתי

Kalla

New member
סקר

המקצוע: מתרגמת. השכלה: תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית וצרפתית (שפת אם רוסית), תואר שני בתרגום (שכולל שנתיים של לימודים מעשיים אינטנסיביים ועוד שנה של השלמת סמינריונים לתואר שני) כרגע בשלבי כתיבת התזה, קורס בניהול משאבי אנוש לאקדמאים. מהבית: עובדת בתרגום. משתמשת בידע ובהשכלה שלי כל הזמן, גם בתחום ידיעת השפות וגם בתרגום.

ליMור

New member
איזה כיף לכם,,,,

גם אני הייתי רוצה לעבוד מהבית, אני עוסקת בתחום הביטוח מה שלא מאפשר להנות מהפריוויליגיה הזאת,,,, אהה,, ואמא של מאי ורואי,,,, חביב לא?

איזה כיף, פורום בשבילי!!!../images/Emo45.gif

אני גלית, מאיירת ומעצבת גרפית במקצועי ובהשכלתי האקדמאית. עד לידת תאומיי, לפני חצי שנה, עבדתי בחברת מולטימדיה אבל מהבית (כל היתרונות של שכירה עם כל היתרונות והחסרונות של להיות בבית...). כעת מחכה בקוצר רוח למעבר דירה כדי שאוכל לחזור לעבוד, עצמאית הפעם. (כרגע פשוט השתלטו לי על חדר העבודה...). התקוה היא להגיע לאיור ספרי ילדים בעיקר, וגם לכתוב ולאייר בעצמי. מנצלת את השרשור לשתף אתכם בהתלבטויותי בקשר לשנת הלימודים הבאה: יש לי בן בן שנתיים שיהיה בטוח במסגרת אבל ההתלבטות היא אם להכניס גם את הקטנים או לנסות לעבוד מהבית יחד איתם (לא ישאיר לי הרבה זמן עבודה אבל בינתיים אני גם לא יכולה להיות בטוחה כמה עבודה תהיה לי). אשמח לשמוע דעות מבעלות ניסיון ובכלל... וברכות על פתיחת הפורום!!!

anati31

New member
גם אני עונה....

המקצוע שלי.. גרפיקאית מוסמכת (לא עובדת בזה) השכלה.. שנתיים בסמינר. עושה בבית.. אמא גאה לקורל ואלון (אם חד הורית!) כרגע לצערי לא עובדת הרבה, פעם , פעמיים בשבוע מדריכה בחוגים לטבע.

גם אני עונה ../images/Emo13.gif

מה המקצוע שלי ? סוכנת נסיעות מה השכלה שלך ? מממ...אז ככה השכלה תיכונית במגמה חברתית , קורס לסוכני נסיעות , מינהל ומשאבי אנוש (במכללה למינהל) ומה אני עושה בבית ? בעיקר מתפקדת כאמא... ולאחרונה מנהלת את הפורום הזה... כרגע אני לא עובדת ...אבל זה מבחירה , רק מקווה כשאחפש , עדיין ירצו אותי

ריביקי

New member
../images/Emo26.gifאז גם אני עונה../images/Emo36.gif

המקצוע שלי כרגע הוא הנהלת חשבונות. ההשכלה שלי היא תיכונית גם כן במגמה חברתית כלכלית, קורס לגרפיקה ממוחשבת וקורס בהנהלת חשבונות סוג 1+2 . לבסוף החלטתי ללכת יותר על ההנהלת חשבונות מהסיבה הפשוטה שהעבודה הייתה יותר זמינה...בגרפיקה ממוחשבת צריך המון נסיון בשביל להתחיל. אם שמתם לב שני המקצועות שבחרתי לי הם עם אפשרות לעבוד גם מהבית תמיד חשבתי על האופציה הזו שאולי אני ארצה לעבוד מהבית..... בבית אני יותר מתאמנת להנהתי בגרפיקה כדיי שגם זה ישאר כאופציה. נ.ב. שרוני את מתפקדת כרגע כלא סתם אמא אלא כאמא נהדרת...

למעלה