סקר

Nimst

New member
../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gif

מה המקום שאתם הכי אוהבים באנגליה (יכולה להיות עיר, יכול להיות מקום יותר ספציפי, מה שבא)?

sigalit33

New member
מממ... קשה לבחור../images/Emo4.gif

כ"כ הרבה מקומות מעניינים ויפים.... אבל אם חייבים אז: מוזיאון הטבע - הייתי שם ממש מזמן אבל זכור לי כחוויה מרתקת. טירת ווריק, בערך שעתיים מחוץ ללונדון, טירה מדהימה ביופיה ובגניה, שבחדרים השונים עשו שיחזורים של החיים שפעם היו שם. ואחרון חביב, הבית של פרויד בצפון לונדון ולידו חנות הספרים של הוצאת קארנאק שמתמחה בספרי פסיכולוגיה, פשוט כי זה ההובי וקרוב לתחום הלימודים שלי והביקור בשני המקומות האלה היו חוויה רגשית ואינטלקטואלית שלעולם לא אשכח. בטוח יש עוד, אבל זה מספיק לעכשיו, לא?

אויי כל כל כך שקוף מבחינתי...

האצטדיון של קבוצת הכדורגל של ארסנל בלונדון מדהים !!!! האוירה,האנשים,הכדורגל. השכונה של הייבורי דיי פשוטה שכונה של מעמד הפועלים פחות או יותר . מה שנקרא באנגליה "שכונת עובדי רכבת"(ביטוי). קיצר יש עוד הרבה מקומות שאהבתי שם. מרכז טיוורי במנצ'סטר. והתיאטרונים שם,אני אהבתי נורא..

sarah

New member
את הבית של שרלוק הולמס

ואיזה מקום כזה עם מלא אורות מהבהבים, אני לא זוכרת איפה זה, סתם מקום כזה מגניב. אז...הבית שלו, זה נהדר לכל מי שאוהב את שרלוק הולמס כי זה נותן תחושה כאילו הוא קיים באמת, והבית נורא יפה. (בחוץ יש חנות מזכרות עם כל חפץ אפשרי בעולם שאפשר להדפיס עליו משהו שקשור להולמס היקר. כן. גם קונדומים
)

ketty the sheep

New member
כאחת שעוד לא ראתה הרבה

(אם כי היא עוד תזכה, ביום מן הימים), אני חייבת לציין את הסניף הנפלא של Virgin Megastore, וגם את חנויות המוסיקה הקטנות עם הדיסקים הנדירים שמפוזרות להן ברחבי לונדון. בכלל, לונדון היא גן עדן לכל חובב מוסיקה באשר הוא

TheSegal

New member
הייתי רק פעם אחת אבל הכי הוקסמתי

מה - TUBE
Mind The Gap !!!

הייתי בעיקר בלונדון

וגם אני התפעלתי מהרכבת התחתית. כיכר פיקאדילי מגניבה. אני מתה על המוזיאון הבריטי. אוהבת גם את מוזיאון המדע ומוזיאון הטבע. אהבתי מאד את תאטרון הגלוב (מעריצת שייקספיר שכמותי), את הפארקים ובגיחה מחוץ ללונדון אהבתי גם את קיימברידג' וגם את אוקספורד מאד. הלוואי שיכלתי ללמוד שם.

TheSegal

New member
הייתי במוזיאון המדע יום וחצי

ונדהמתי שלא הספקתי לראות שמינית ממנו !!! פשוט מקום מדהים !!! גם ממהצגה נהניתי...ראיתי את "עלובי החיים" היה פשוט מדהים !!

Nimst

New member
גמני

הכי אהבתי את קיו גארדנס, ב"קיו" (מפתיע, נכון?) מחוץ ללונדון. גן כ"כ יפה, היה פשוט מקסים. וגם העיירונת (?) הייתה חמודה. אה, כן, וגם בגריניץ' היה יפהפה. וממש הייתי רוצה לבקר באוקספורד וקיימברידג'.

blixgirl

New member
הממ...

המקום האהוב עלי הם ההיילנדס הסקוטיים...מקום מופלא ומדהים...האוירה שם,האנשים,הנופים ובכלל הכל...מצרפת תמונה של עיירת דיגים קטנה באמצע שומקום...

stevie1

New member
מסכימה איתך ../images/Emo8.gif

אני אוהבת גם את יורק ואזור האגמים

אני לא חושב שראיתי מספיק

מבריטניה, אנגליה או אפילו לונדון אבל אני אנקוב בשני מקומות שהותירו בי זיכרון בלתי נשכח: גרינץ' וגרינץ' פארק, איזשהו פרבר מקסים וגם הנסיעה אליו בסירה...מהמם פשוט. Land's End - מקום בדרום אנגליה, על שפת התעלה, שהקלטים הקדמונים האמינו ששם מסתיים העולם. נוף יפהפיה ועוצר נשימה

Nimst

New member
היי נמרודי, ברוך הבא לפורום

Land's End? אף פעם לא סיפרת לי על המקום הזה.. או שכן?

Nimst

New member
כן../images/Emo8.gif

אבל עכשיו הוא משפץ את השולחן, כך שהמחשב לא יפעל בימים הקרובים. אחרי זה יכול להיות שהוא עוד יחזור לפה..

aniviel

New member
Leicester Square

בלונדון.. יש לי יותר מדי זכרונות מהמקום

Nimst

New member
מזכיר לי..

יום אחד אני הולכת שם לתומי, ופתאום מי עובר מולי? עומר ברנע. איזה קטע

bushi tooshi

New member
אינברנס

יש לי ממש רומן עם המקום הזה...
אי שם בצפון צפון בריטניה... הייתי בlend's end לא כזה התלהבתי... הייתי גם בקורנוול (אני לא בטוחה שככה קוראים לזה אבל כמעט בטוחה) איפה שכביכול ארתור היה וכל זה...התלהבתי לנסוע לשם (כמעריצת סיפורי ארתור מושבעת) ודי התאכזבתי האמת...

Nimst

New member
הממ..

מותר לי לתקן לך משהו קטן בחתימה? grosser, ולא growser.

למעלה