עגלות זה כאן

ילדוש

New member
לי יש את הפג מילנו והיא כ"כ כבדה

שאין מצב לנווט איתה עם יד אחת , למרות שיש לה ידית אחת.(המילאנו מאוד דומה לפג ונציה, ידית אחת, מתהפכת וכו') כמוכן יש לי את הסלקל של אונפלו וגם את הבסיס ולא משתמשת בבסיס בכלל. (מצד שני יש לי חברה שיש לה את הבסיס ומרוצה מאוד). אני חושבת שהאינגליזינה עדיפה על הפג ובכל מקרה בסוף קונים טיולון קליל אחרי כמה חודשים. (אז אולי כדאי לחסוך???)

אינגליזינה, ללא ספק. מסתובבת במקום

לי יש אינגליזינה עם האמבטיה ושכנה/חברה שלי קנתה את הבראבו של אינגליזינה אחרי לבטים ארוכים כמוך (בינה לבין פג ונציה). לכי בעצמך לשילב, תראי איך את מסובבת את העגלה במקום עם ידית אחת כשאת יכולה להחזיק את התינוק ביד השניה. הסלקל הוא אמנם קצת קטן אז מומלץ ללכת על המקסי קוזי שהוא רחב וגם "מתלבש" על האינגליזינה. למרות שאנחנו הסתדרנו גם עם הסלקל של אינגליזינה. שיהיה בהצלחה והכי חשוב, תבדקי בעצמך, גם את פג ונציה וגם אינגילזינה זיפי בראבו. רק ככה תוכלי לדעת מה יותר נוח לך לשימוש. אמא של אסף

טאש

New member
הי

לנו יש איוונפלו, שהיא עם ידית אחת ארוכה והעגלה עצמה ענקית ולא משאירה הרבה מקום בתא המטען, ובכל זאת, אנחנו מאוד מרוצים. אני אעלה יותר שאלות מפתרונות, אבל: דבר ראשון, אני מציעה שתנסי להכניס לאוטו את שני דגמי העגלות בינהן אתם מתלבטים. תראו אם הגדולה בכלל נכנסת אצלכם בתא המטען. נסי לשים תיק כבד במקום תינוק ועוד תיק כבד על הידיות של העגלה ולנווט את העגלה כך. האם ניתן לתלות בנוחות תיק על העגלה עם 2 הידיות הנפרדות? מנסיון, מאוד נח כשהסלקל מתיישב בנוחות בעגלה, אבל זו חייבת להיות התאמה שמעגנת את הסלקל בצורה בטיחותית לעגלה. בהצלחה

אין לי ניסיון אבל...

אנחנו החלטנו ללכת על האינגליזינה זיפי בראבו. לדעתי חשוב שהעגלה תתאים לצרכים שלך שלא תתפוס מקום שתיהיה קומפקטית. אני אם כבר התלבטתי בין האינגליזינה לפג פראמנט. שהיא מאוד דומה לאינגליזינה בתכונות שלה אבל היא מאוד יקרה. בקשר לסלקל: החלטנו להשאיל סלקל מהמשפחה ולקנות אח"כ כיסא לאוטו שיוכל לשמש למשקל כבד יותר. כי סלקל בדר"כ עד משקל 9 קילו ולרוב תינוקות מגיעים למשקל זה עוד לפני שמולאים להם שנה. אז לדעתי כדאי להשקיע בכיסא טוב.

נעמולה

New member
מעדיפה ידית אחת רחבה

מנסיון קל יותר לנווט עגלה עם ידית רחבה, אז אומנם היא תופסת יותר מקום בקיפול אבל לא חייבים להניח כל הזמן שתי ידיים על העגלה. כשיש שתי ידיות אי אפשר לדבר בפלאפון או להחזיק משהו כי חייבים להחזיק בשתי הידיות. אני בחנתי את העגלות בחנות, פשוט צעדתי איתן בחנות עם משהו ביד ובדקתי מה מגיב טוב יותר ואין ספק שידית רחבה "לקחה" בגדול אצלי. לגבי הסלקל - אני העדפתי את הסלקל עם הבסיס של אוונפלו, ולא סלקל תואם עגלה כי נראה לי לא בריא להסתובב עם התינוק כשהוא בסלקל שמורכב על העגלה, אם במילא מסתובבים עם עגלה אז למה שהתינוק לא ישכב בה בנוחות?

shirlav1

New member
אני אמנם חסרת נסיון

אבל אנחנו החלטנו אחרי דוקטורט (די מאוס) בתחום העגלות, על זיפי בראבו. לא יודעת מה באמת יותר נוח, אבל היא מוצאת חן בעיני ונראה לי שהיא טובה ונוחה ושכמו כל דבר, זה עניין של הרגל. בעניין הסלקל, אנחנו הזמנו כבר מזמן את אוונפלו המאד מומלץ, ובטיחותי, ועם בסיס לאוטו. בכל מקרה, אני מאחלת לשתינו שאילו יהיו הצרות שלנו בחיים. בהצלחה.

Rplus1

New member
שוב שואלת, איזה דגם של אוונפלו

כמה עלה ואיפה קניתם? תודה (אנחנו גוד בדוקטורט על סלקלים, לא רוצה לחשוב מה יקרה כשנגיע לעגלות...)

simoneta

New member
../images/Emo6.gifמוצא חן בעיני הדוקטורט שלכם.עד

שיגיע תורנו, כבר תסיקו בשבילנו את כל המסקנות, יתרונות וחסרונות...

Rplus1

New member
זה בדיוק מה שחשבתי בעצמי....

וכמו שאת מכירה אותי, הכל גם מתועד במסמכי וורד מסודרים.... אגב, אם מישהו אצלכם נוסע לארה"ב תכנני להפיל עליו כמה משימות.

ס נ ד ו

New member
ישנו עוד היבט

השתי ידיות של האינגליזינה והקיפול שלה כמטרייה זה בגלל שאין לה משטח פלאטה בגב....מה שהפוך בונציה ובעיני יתרון, כי משטח שטוח לגמרי הוא יותר בריא ואורטופדי לתינוק. וזה יותר חשוב מהמקום בתא המטען. אנחנו בדיוק באותה דילמה כמו שלכם ועוד לא החלטנו אבל לדעתי זו עוד נקודה למחשבה.

נטע 123

New member
../images/Emo41.gif מניסיוני הקצר...

גם אנחנו התלבטנו בעניין העגלות ובסוף קנינו את הפג ונציה. ובדיעבד לא הייתי קונה אותה. אמנם זה כיף שיש ידית מתהפכת (זו היתה הסיבה העיקרית לקניה) אבל העבירות, אוי העבירות של הפג איומה. בכל טיול קטן מחוץ לבית היא "לא לוקחת". אם הייתי צריכה לקנות כיום עגלה הייתי הולכת על האוונפלו - עבירות מצויינת, סל נח.

למעלה