עדכונים 23.5

Bright Unicorn

New member
סיארה בהפקת אופנה ל-Vogue Paris

נראית מצויין יש לציין. הפקה משובחת..

Bright Unicorn

New member
חברות בנות להקת הפוסיקאט דולז החדשות נחשפות

פרט לניקול שרזינגר הסולנית התווספו 4 בנות חדשות העונות לשמות- קרינגטון, ונסה, ג'יימס לי, ורינו

tali44

New member
../images/Emo67.gifאפעם לא הבנתי מה הקטע בהרכב הזה?

כל הפוקוס על ניקול, אז מה הקטע? שניקול תצא בקרייקת סולו ויהיו לה זמרות מלוות ורקדניות קבועות.

theone24

New member
זהו,שהיא ניסתה...

וזה לא הלך לה...בלשון המעטה. אנשים מוכנים לקבל אותה בתור ניקול מהפוסיקט דולז,לא כזמרת סולו.

YugiBoy

New member
זה היה עניין של זמן..

אני מסכים שהבנות בלהקה הקודמת לא קיבלו במה, אבל אני מניח שהן ידעו לאן הן נכנסות כי זה היה ככה מההתחלה. בכל מקרה כל עוד המוזיקה טובה אני לא מתלונן
למרות שיהיה מוזר לראות בנות חדשות בלהקה

theone24

New member
אז החליפו את כולן בסוף?

לא שזה ממש משנה...מידי פעם מישהי אחרת חוץ מניקול הייתה אומרת מילה (בלחץ) אבל עדיין,הפרצופים שלהן היו שם מההתחלה. כבר התרגלנו.

candyheart

New member
למה החליפו אותן?../images/Emo12.gif

לא שכל-כך ידעתי מי זו מי מהישנות,אבל עדיין,זו בכל זאת להקה.זו היתה החלטה של הבנות או החלטה של ההפקה?

YugiBoy

New member
אני לא חושב שיודעים בשלב הזה,

אבל אני יודע שהיו בעיות ושאחת מהן אפילו אמרה פעם באמצע הופעה משהו כמו 'תודה למשפחה שלי שתמכתם בי, אפילו שאני לא ממש משתתפת בכלום'.

theone24

New member
יודעים יודעים...לא קשה לנחש שניקול ../images/Emo107.gif

היו הרבה שמועות של וויכוחים בין בנות הלהקה לניקול. היא תפסה על כולן תחת משום שמראש הלהקה נבנתה סביבה על מנת לקדם אותה ורק אותה. אמרו שהיא קבעה כמה זמן מסך כל האחרות יקבלו ואם הן ישירו או לא. קיצר,כלבה.

YugiBoy

New member
אז מה אם אמרו,

יכול להיות שככה ההנהלה החליטה וסתם עושים לה שם רע. אי אפשר לדעת.. ואני יודע בקשר לשמועות על הוויכוחים, אבל לא אמרו אם זה הבנות החליטו או ההפקה

Bright Unicorn

New member
שריל קול מפציעה נוכחות בפסטיבל קאן

נראית יפייפיה מתמיד בשמלת ורסאצ'ה לבנה...

למעלה