עידכונים מהבית (מלון
) -יום61- 6.2

../images/Emo27.gif העדכון האחרון מהבית:

העדכון האחרון: במטבח, בר משוחחת עם הדיירים, נופר שואלת את בר למה היא הגיעה לבית האח הגדול ואם היא לא מעדיפה לבלות עם אמא שלה אחרי שחזרה מחו"ל. בר אומרת כי זה חוויה והחברים שלה לא היו מוותרים לה אם היתה מחליטה לא להיכנס. הדיירים מקבלים מעטפה מהאח הגדול שם כתוב כי צלמי פפראצי מתכננים להגיע לבית המלון במטרה לצלם את אורחי המלון. עליהם לנסות ולסכל את כוונות צלמי הפאפרצי לצלם את אורחי המלון, לכן עליהם להסתובב עם משטחים אשר יסתירו את האורחים מפני המצלמות. על כל תצלום של צלמי הפאפרצי בו מופיע אורח, הדיירים יקבלו פסילה. בינתיים בחצר, אלעד ובר משוחחים, בר אומרת לאלעד כי היא מקבלת הודעות מאנשים שמבקשים למסור לו דרישת שלום. בר שואלת את אלעד איך הוא מרגיש בבית, אלעד עונה כי לפעמים משעמם אבל נחמד לו פה, אלעד אומר לבר שהוא מאוד ישיר ויודע לבטא את עצמו. באמצע שיחתם, צלם פפראצי מופיע ומנסה לצלם את בר, אלעד מסתיר את בר עם המשטחים וקורא לנופר שתעזור לו. אלעד מספר לבר על האקסית שלו, אלעד מספר שהם היו חמש שנים ביחד וכי ההורים שלה לא רצו שהם יהיו ביחד. צלם הפפראצי מגיח שוב ומנסה לצלם את בר, אלעד מסתיר אותה בעזרת המשטח ומתנצל על אי הנוחות. בר אומרת לעמיר שהיא רוצה מאפרת ומעצבת שיער לקראת ארוחת הערב, עמיר אומר לבר כי ליהיא ונופר יודעות לאפר ולעצב את השיער עם פאן או בייביליס. בר ואלעד נשארים בחצר ומשוחחים, אלעד מספר לבר על פרידה, על מה שעברה בחייה ועל כך שלא מוותרת על הרצונות שלה. צלם הפפראצי מגיח שוב, אלעד ושאר הדיירים מסתירים את בר, הצלם עוזב את הקום ושיר הסלסלה מתנגן שוב, הדיירים רצים למטבח ומתחילים לרקוד. בלובי המלון, ג'קי ובר משוחחים, ג'קי נותן לבר את מספר הטלפון שלו ונופר בטוחה ששלומי שבת יכנס למלון. שיר הסלסה מתנגן שוב והדיירים רוקדים לצליליו, בר מצטרפת אליהם ורוקדת עימם.

juspan

New member
חחחח, הרגה אותי עכשיו בר

אלעד בשיר הלל על עתי: (מספר כמה הוא יצור נשגב) "אם זה באופי, אם זה בחכמה, אם זה ברגש, אם זה במראה..." בר קוטעת אותו בנונשלנט: ויצא... (מלווה צקצוק שיניים ושפתיים כזה)

הנה חבורת הזבל על הספסל מטנפת על פרידה.

להם מותרררררררררררררררררררררררררר

נוי710

New member
נופר מספיק לבלבל תמוח על פרידה היחידה

שיכולה לדבר עליה זאת דנה הכול אצלך זה איטרסנטיות אוי וי מה זה הנשימות האלה של פרידה מה זה?!!!!!

רוננת 88

New member
אמאאאא..איזה נשימות מעצבנות של פרידה..

אין לי מושג מה קרה במטבח אבל אני מאמינה שפרידה הטריפה את דנה. אין לי ספק שהיא השתלטה על המטבח ולא נתנה לדנה לעשות כלום באופן עצמאי. ומרב? פחחח...צבועה.

כל הכבוד לנופר שציינה את הארס של שרליהי

בעזרת השם שרליהי תעלה במדרגות בשבת הקרובה.

צדקה נופר בכל מילה!!! אסור לתת לבהמה

במה לדבר ולשפוך את "משנתה" כמו תקליט מקולקל...

רוננת 88

New member
../images/Emo45.gif נופר אכן צודקת. נופר מתוסכלת מעצבים

על פרידה. כעס ועצבים שהצטברו. אני מבינה את התסכול הזה כי אפילו לי פרידה גורמת להרגשה כזאת.

למעלה