עידכונים מהבית (מלון
) -יום61- 6.2

N o a m V

New member
מה היא רוצה מתומר ????

מה היא דפוקה ??? היא לא ראתה את נופר העצבנית צורחת ???? זה מפחיד !!!! סתם מוציאה אותו רע.....

didush100

New member
מירב את אפס מיהרת לשפוט את תומר ולעשות לו

רצח אופי כלומניקית מגעילה הלוואי שתעופי כמה שיותר מהר

didush100

New member
מירב מניפולטיבית וכלבה רצינית לא מאמינה לאף

מילה שלה

eli copter

New member
מירב צודקת!כל מלה בסלע!

תומר המיותר-יש כבר ערס אחד בבבית קוראים לו עמיר! ויש ערסית קוראים לה נופר פתיל קצר מי צריך עוד ערס עם פתיל קצר תומר למדרגות-אינשאללה בשבת!!

N o a m V

New member
כן בסדר

פתאום כל אחד שמתעצבן הוא ערס ??? גם רם התעצבן על תומר והרים את הקול, אז גם ערס נכון ???

אלעד הביתה, ליהיא הביתה, דנה הביתה,נופר הביתה

אלעד ירד מהפסים כמה שטויות אפשר להוציא מהפה?התחרפן טוטאלי הבחור,, כמה קללות יוצאות לו מהפה?זה שיש לו פה מטונף מזמן אמרתי,, אבל לנבל את הפה ליד בר?עבר את הגבולותתתת מזמן. אלעד צריך לסיים את השתתפותו בתוכנית לדעתי. זהו מספיק הבנתי את הפואנטה איתו לכל דבר יש גבול והיום אלעד לטעמי עבר לא רק גבול אלא כמה גבולות. ליהיא חצתה גבולות עם הרכילות,,, העבירה דיווח מלא ל-בר במקום לכסות קצת, להסתיר קצת,, ליהיא הרגישה חברה קרובה של בר חברה מהגן,,,, דנה נו האגו מדבר,, מלחמת פסיכיות,,, האגו לא מניח לה...היא חייבת לתפוס את תשומת הלב ואת הבמה המרכזית,, לא יעזור לפרידה יש מסעדה לא סתם בחרו אותה למשימה,, יש לה יותר מיומנויות אז שתשתף פעולה לא ירד מהכבוד שלה,, שתבשל מחר ופרידה תעזור לה מה קרה? המלחמה הבאה בדרך,,,,, ונופר?היא בכלל,, כבר אין לי מה להגיד את שהיה לי אמרתי לא פעם.

didush100

New member
למירב יש פיצול אישיות אני לא קונה אותה בשיט

עוד פעם היא בוכה בסצנה יאללה

SG12

New member
והיא לא שכחה להסתכל על המצלמה כל כמה שניות

למעלה