עידכונים מהבית (מלון
) -יום61- 6.2

אז איך אפשר להסביר את זה שהיא עדיין בתוך הבית

????????????? זה בלתי נתפס הדבר הזה.. לפי סטטיסטיקה לא מדויקת על כל 1000 אנשים ששונאים אותה(לא שלא מתחברים שונאים!) יש 10 שאולי אוהבים.. אז איפה ההגיון פה?אני מחפש אותו אני לא מוצא...

ברוניקה

New member
אין פה שום היגיון אלא ההיגיון של קופרמן

ליהיא עדיין בבית כי היא נחוצה לגרסת הכיסוי החדשה לקליפ : 'ים של דמעות': *********************** ים של דמעות בשתי עיני ליבי זועק שובה אלי ים של דמעות בשתי עיני ליבי זועק שובה אלי ארוכים הלילות מיום שעזבת האביב כמו הסתיו כל כך אפור ובלב זכרונות מן הסתם כבר שכחת ותפילה תפילה כנה שתחזור מה שומם הוא חדרי מיום שעזבת השעון שעל הקיר ליבו נדם ובודד בפינה הכסא שאהבת בלעדיך העולם כה מיותר ים של דמעות בשתי עיני ליבי זועק שובה אלי קולי שובר את הדממה התשמע התשמע עוד אשוב ילדתי אתה כה הבטחת רק חכי ושלי הישארי עם הזמן רק מכתב יחידי לי שלחת הדפים דהו מזמן גם שערי ים של דמעות בשתי עיני ליבי זועק שובה אלי קולי שובר את הדממה התשמע התשמע ********************** להפקה נשאר רק להכניס למלון את נינט טייב שתזמרר על הבר וליהיא תענטז ותבכה. אחר כך אפשר לשחרר את ליהיא. וכדאי שכמה שיותר מהר. עתי לא יוכל לחכות לה הרבה אחרי שהתרגל לבקר בקן הקוקייה כמה פעמים ביום, ואם היא לא תצא דחוף הרבה בנות מאורסות צפויות להטרדה קשה ממנו.

קיי 2007

New member
../images/Emo88.gif כן מיקמיק - חובה לאהוב את דנה!

שנאמר: "ואהבת את דנה רון בכל לבבך ובכל נפשך ובכל מאודך" [תקנון בית האח הגדול - סעיף 1א, תקנון הפורום (נוסח מתוקן) - חלק ג'] (חצי שעה לקח לי עד שמצאתי איפוא החבאת את הפטיש שלך
)

מיק101

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גדוללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

רוננת 88

New member
אני פשוט מזועזעת מהשקרים של ליהיא הכלבה

על דנה. אויש מסכנה שלי, כמה כולם סבלו במסיבה בבית ורק דנה הייתה מאושרת שכולם סבלו בחוץ. יאללה ליהיא, תסתמי כבר את הג'ורה שלך!! יש מצב שעכשו נשמע את הסיפורים של כולם שוב ושוב כל פעם שיכנס סלב אחר?

דנה מקסימה ../images/Emo23.gif וליהיא החולירה מלכלכת עליה

סתם. במיוחד שדנה תמכה בליהיא ברגעיה הקשים.

Sימה2

New member
מעניין את הסבתא של בר הסיפורים של ליהיא,

יש לה מזל שישנה כאן נסיכה שמקשיבה לסיפורי הזבל שלה.

כולם עושים כבוד רק ליהיא נשארה שרליהיא.

איזה בושה מגיע להפקה שהיא נשארה. בטח בר רוצה להקיא. הליהיא הזאת נישארה כלבה.

ליהי114

New member
ליהיא לא סותמת את הפה.טוחנת לרפאלי

את המוח.בחורה הזויה ורעה! ממש מעניין את רפאלי...

למעלה