עידכונים מהבית - 30.09 - יום ה-30

../images/Emo41.gifעידכונים מהבית - 30.09 - יום ה-30../images/Emo41.gif

ראש השנה בבית האח הגדול
- כל העידכונים מהבית לפה
|סלינק|

IDAN30

New member
../images/Emo197.gif אשר ואיתי מחכים

שיפתחו להם את בית הכנסת, בשעה שבע בבוקר. חבל שלא מראים את התפילה עצמה. כבר התכוונתי לפצוח במניפסט על זה שסוף סוף משהו טוב יוצא מהתוכנית, שהנוער נחשף לקצת יידישקייט: תפילה, קריאה בתורה, שופר. אבל לא... פספוס גדול לדעתי

אני בספק../images/Emo118.gif

הרי היתה מצלמה בתוך בית הכנסת, אז כן מצלמים. זה פשוט יכנס לפרקים עצמם כנראה. אני לא חושב שאשכרה יבנו בית כנסת ולא ינצלו את זה עד הסוף. החילול במילא כבר נעשה - מצלמים את הקידוש עצמו ביום שישי.. ובכלל, אשר מוקלט דרך מיקרופון בשבת [או ששומעים אותו דרך מיקרופונים של אחרים, אני לא יודע - הוא במילא מצולם.] אז אין פה "לא מקובל", זה די טפשי. ><

טלטוש

New member
עד כמה שאני שונאת את שי ההפקה לא תעיף אותו

זה די ברור. שי הוא גורם מעניין בדירה, גם אם אוהבים אותו וגם אם לא. הוא השתלט על כל עניין ה"חישובים" הקשורים לכמויות האוכל שנקנה. הוא האיש המפחיד / מאיים בדירה. מי שלא בצד של שי ימצא את עצמו בחוץ מהר מאוד, אם בהדחה ואם מתוך רצון עצמי. כולם יודעים בדירה שצריך להיות בצד הטוב של שי והוא הוכיח להם את זה בסיפור עם נעמה. אם לא היה שי, לא היה ריב עם נעמה אם לא היה שי, לא היו צעקות ואקשן בדירה אם לא היה שי לא היה כל האקשן הזה. אם לא היה שי, השבוע האחרון היה עובר עם מעט מאוד ריבים ודברים מעניינים (חוץ אולי, מהשאלה, מה איתי וונסה עשו מתחת לשמיכה?). ג'ני עפה מהבית לא בגלל שהצופים לא בחרו בה, אלא בגלל שההפקה הבינה שהבחורה אנמית. היא לא מייצרת "חדשות", היא מסתתרת מהמצלמות ומכל דבר שיבליט אותה. שי בדיוק הפוך. הסיכויים שהוא יודח בפעם הבאה שבה תהיה הדחה נמוכים כי ההפקה עצמה לא תתן לזה לקרות.

droriko

New member
שי מוכרח לעוף

הוא חושב שהוא חכם גדול בזה שהוא משחק הישרדות בוילה, הקטע הוא שזה לא חכמה כשאתה היחיד שמשחק בזה (בהישרדות האמיתי הוא היה עף אחרי 2 תכוניות לדעתי) . אמנם אין לי בעיה איתו בקטע האישי , אבל בתור שחקן הוא הרס לגמרי את המשחק(שאמור ליהות מבוסס על תחרות פופולריות+משימות) . מבחינתי הוא מיותר בדיוק כמו שיפרע ורנין (שאותן אני שונא מסיבות אישיות).

droriko

New member
אני רציני, הוא באמת היה עף אחרי 2 תוכניות

אני רואה את שי בהישרדות כסוג של עומר , בריון מגודל ומלא בעצמו שבטוח שהוא הולך להנהיג את האי ואז יבוא בן אדם יותר כריזמתי ממנו כמו דן ויעיף אותו משם קיבינימט

cookies10

New member
התוכנית תהיה משעממת בלי שי

בטעות נלחץ לי על המלץ, אבל ההמלץ שלי זה לא לוותר על שי, הוא נותן טעם לתוכנית אם הוא לא היה מעניין אותך לא היית מדברת עליו... ולמה את כותבת את שונאת - לא צריך לשנוא... בכל אופן שינאה זה גם סוג של רגש... אני חושב ששי גבר גבר ויודע מתי לשתוק בזמן כשצריך הרגשתי אתמול שהבית ממש התרוקן ניהייה פחות מעניין יש פחות אקשיין יש באויר עצבות כל פעם מחדש כוולם מתוסכלים ומי ששומר על הגחלת זה שי, יוסי, לאון, אשר וקצת צבר, גם הוא מיוחד אבל אצלו זה בא בהתקפות ארוכות... כדי שהתעורר מהר בלעדיהם היה משעמם ואם יוציאו את שי אז לא יהייה אקשיין. לגבי איתי ניבלע רק במטבח ובסירים, כל פעם שאני מדליק T.V אני רואה אותו במטבח...כמה טיפש הוא יכול להיות מפיל את עצמו בקלות..מהשיעמום שלו.... ולראות אותו בלי חולצה, חושב שיש לו גוף כמו של צבר... קודם שיוריד את השערות המיותרות מהגוף ואז אולי יהייה נחמד להסתכל עליו ... אם צבר היה בלי חולצה כל הבנות היו שמחות ומצד של הבנות רק עינב מגוונת אמיתית מעניינת טיבעית ונשמה טובה וונסה מנסה לקבל סטייל ישראלי מחכה ישראליות ללא הצלחה, וזה נראה לא טיבעי היא צריכה להיות יותר מעודנת והיא מתנהגת בברוטליות, כדי לבלוט במצלמה, מאיתי היא עושה שיהייה העבד שלה, אומנם איתי קצת מיתן אותה. אבל היא אוהבת את צבר וצבר לא מתייחס אליה בכלל... בקיצוק.... כוולן שחקניות שיפרה - שחקנית בכאילו כאילו הכל אצלה כאילו ובכאלו מתנאשת, חולה על צבר, בהתחלה צבר קצת התלהב ממנה כנראה שאחרי שראה את הכאילו שלה כל כך הרבה פעמים, הוא הבין שהכל מזוייף.... היא לא משתתפת עם הבנות תמיד אוווט-סייידר לא נאה לשבת איתן הן לא לרמה שלה... עם הקסדה שמכסה לה תפנים.... וכשיש לה הזדמנות להיצמד לרנין היא עושה את זה בלהט של סטייה של לסבית, רנין גם היא שחקנית וגם בקצת בכאילו ענק... קרן קצת השתפרה אבל גם משעממת אין לה הרבה מה לספר אולי חתיכה אבל הבלהה כזאת...צפונפונית... בקיצור הבית התחיל לשעמם.... אם יש למישהו לספר עוד על בעלי הבית אשמח לשמוע...

פלדי1

New member
מה זה מעניין?

האם ריב ותככים , הם מעניינים? מבחינתי אפשר היה ליהנות מהיופי והעדינות של ג'ני שלא עניינה בעצם, ולוותר על הבריונות. גם התרומה של שי לחשבונות, אפשר לחשוב, יש שם אנשים שהיו מסוגלים להשתלט על הענין המסובך הזה... בקלי קלות. חוץ מזה , זו הדוגמה לילדים והנוער? כל דאלים גבר , ואינו מודח רק בגלל פחדים של האחרים?

דורוN

New member
איזה שטיות. בלי שי היה הרבה יותר אקשן

שי משתיק של את כולם, מסרס אותם לחלוטין. זוכרים איך הוא צרח על יוסי כי לקח את הקוד של הכספת? ללא שי יוסי עדיין היה ממשיך בשטיות שלו וזה היה משפיע על כולם. אבל שי דאג שזה יפסק לפני שזה התחיל. כל עוד שי בבית האווירה בבית מסורסת,אנשים לא מפתחים אישיות,מפחדים לבלוט מדי. שי גם דואג להגיד לכולם במי לבחור,גם שהוא לא אומר את השמות עצמם אנשים מבינים למי הוא מתכוון. כל עוד שי במשחק תמיד נדע מי יהיו הבאים להדחה.

למעלה