עידכונים מהבית - 30.09 - יום ה-30

יNOT

New member
במידה וזה יהיה משהו מעניין את לא תראי את זה

את יכולה לקרוא כמה תגובות למעלה שנאמר למשתתפים שאסור להם לדון בווילה על המתרחש בבית הכנסת, כלומר אסור להם לספר בווילה על השיחות שלהם עם האנשים מבחוץ/ניצבי ההפקה. ומעכשיו גם ההתרחשויות בתוך בית הכנסת וכנראה גם בגבולותיה לא ישודרו בשידור החי, יערכו את זה ויישדרו לך את זה מסונן. אז אם זה אומר שיכניסו דיירים חדשים והם יספרו לדיירים הנוכחיים הכל, את לא תראי את זה, את רק תראי אותם פתאום כועסים או מתלהבים בלי להבין למה. (אוליי את תביני אבל הצופה הממוצע לא.)

bubbleboi

New member
דווקא נחמד בעיניי שאשר

לא דופק יותר מידי חשבון של מה יגידו. בכלל, בנים בבית מתמסרים לא אחת למיזמוזים של לאון (שמשחק אתמול לשי המרושע בשיער.שי אומר די שכולו עוד עוד תמשיך נעים לי). אדון צבר דופק חיבוקים לאשר (וגם לערן הנחש שזה דוחה עד מאוד) ומקבל מסג' מאיתי. בעיניי זה דווקא סבבה. לא צריך להבהל מכל הבעת חיבה בין גברים.

metrosexual

New member
זה רק מראה עד

כמה הם בטוחים בנטיה שלהם ולא נרתעים נרתע מי שמפחד שיגלו...

ביזיון לפורמט המקורי

תמיד חייבים לשנות ולעשות מניפולציות ההפקה פה לא שונה מההפקה של השרדות אותו חרא צפוי וידוע מראש.

מת הפורמט הישן , יחי הפורמט החדש !

מתרבות כאן התגובות בנוסח " הפורמט המקורי נהרס " . עכשיו לא רק שזה מציף את הפורום ( שלל ההודעות על שלל המגיבים ) זה גם דיי מיותר ואני אסביר : עוד מתחילת העונה דיווח ארז טל שבמהלך העונה יצטרפו מתמודדים מהבית לעונה הנוכחית . עצם זה לבדו ולכשעצמו סותר את הפורמט המקורי של האח הגדול ופוגם בבידוד שבו שוהים המתמודדים במהלך 100 הימים של ההתמודדות . הפורמט המקורי על כללי הבידוד שבו לא התקיים ולו לרגע אחד בתוכנית בשל הכוונה של ההפקה להכניס מתמודדים חדשים מהבית . גם אם יאסרו על המתמודדים החדשים לדבר על מה שמתחולל בחוץ אי אפשר באמת למנוע מהם לדבר או לפחות לרמוז רמיזות עוקפות כללים וזה לא חייב להיות רק בדיבורים זה יכול להיות גם במעשים ( אם המתמודדים מבחוץ יתקרבו לאחד הדיירים הותיקים זה אומר שהדיעה בחוץ היא חיובית עליו וכי הוא אהוד ואם הם יכנסו באחד התמודדים האחרים זה אומר שהוא פחות פופולארי ) . אז הבידוד ממה שמתרחש בחוץ לא נהרס בגלל שהכניסו בית כנסת ומניין לתוך הוילה . הוא נהרס בשניה שהתקבלה ההחלטה הראשונה להכניס מתמודדים חדשים באמצע העונה . מהרגע הזה , הכללים השתנו . אבל לא בהכרח שהכללים גם השתנו לרעה . הוספת מתמודדים חדשים באמצע העונה יכול להתגלות גם כצעד מרתק . הכל יהיה תלוי בליהוק המתמודדים . כמות האינטריגות שיכולה לצמוח מכזה צעד מכפילה את כמות האינטריגות שקיימות כבר . וצעד זה יכול להוסיף עניין רב לאלה שצופים בתוכנית בבית . אז לבוא ולהאשים את אשר ( שזו כבר ממש שטות , אם כבר להאשים את ההפקה ) שבגלל בית הכנסת והמניין הפורמט נהרס זאת טעות בעיניי . וגם אף אחד לא טרח להשלות אתכם בכך . ההפקה הודיעה על כך מראש בתוכנית הראשונה ( עניין המתמודדים שיצטרפו מהבית ). אז להתעורר פתאום עכשיו ולפרסם מודעות אבל על מות הפורמט זה דיי הזוי בעיניי . לתלות את האשמה במתמודדים או בניצבים שמשמשים למניין או ברב זה עוד יותר הזוי . רוצים להמשיך לקטר על ההפקה ? רוצים להמשיך ולטעון את הטענה המתנשאת של " הישראלים האלה הורסים כל דבר טוב ! " והצהרות כמו " ארץ הקומבינה " . אז אתם בסך הכל מצדיקים את היותכם ישראלים ומיישרים עם ההפקה קו בכל הקיטורים הללו . בגדול אתם יכולים לבחור רק אחת מ2 הבחירות ( שהן אפקטיביות ) או לצפות בתוכנית ( ואז לתמוך במעשיי ההפקה ) או להתנזר מהתוכנית ( ואז למחות כנגד ההפקה ) . אלה הדברים שבאמת יעבירו את המסר להפקה . זה לא ממש ישנה להם אם אתם תמשיכו לצפות על מנת להמשיך ולקטר . זה בכלל לא משנה להם למה אתם צופים . בשורה התחתונה רק מספר אחד חשוב וזה המספר שמתורגם לשקלים . זאת כמובן זכותכם להמשיך במחאה הציבורית ובפירסום מודעות האבל ( אל תקבלו את הרושם שאני מנסה ליסתום למישהו את הפה ) אבל אל תצפו שזה יהיה אפקטיבי . אני כבר מצפה בקוצר רוח לאותו האדם שיפרסם " אסטרטגית הצבעה " על מנת להדיח את ההפקה . זה יילך בערך כך : * ( זהירות סאטירה מתקרבת ) תקשיבו אנשים ! אנחנו הצלחנו פעמיים רצוף להדיח את המתמודדים שרצינו ( מיקי וערן ) ועוד חצי פעם כי גם נעמה עזבה . אנחנו ניסינו להדיח גם את שי אבל כרגע יש דברים חשובים יותר . עלינו להדיח את ההפקה ! אני מאמין שההפקה לא תקבל הרבה קולות משאר המגזרים שלא קשורים להפקת תוכניות ריאליטי ולכן יש לפנינו 2 אופציות : או לא לשלוח אס אמ אסים כלל או לשלוח אס אמ אסים רק למתמודד איתי כי אם איתי יזכה בסוף במיליון אז זה יהיה כזה כישלון של ההפקה שיצטרכו לפטר שם את כולם . ולכן אני אומר " סמוך עליי , הצבע איתי " . משיחות שקיימתי בנושא עם אנשים מביני עניין ( שלא צופים כלל בתוכנית ) הסקתי שמידת ההשפעה של הפורום היא גדולה . אז נא לא לזלזל , עתיד התוכנית תלוי על כתפינו ! אז לסיכום : העשירים לא יצביעו כלל לאף מתמודד והעשירים יותר יצביעו לאיתי . וכל זה על מנת שההפקה תעוף .

יNOT

New member
חחחחחחחח

קודם כל לא ברור על סמך מה הגעת למסקנה שאיתי הוא בעל הסיכויים הכי נמוכים לזכות, אני לא מאמין שזה מידע שמבוסס על מעבר לאיזה גחמה רגעית. ונראה שאתה בוחר לצטט אותי(עד כמה שזה קרוב למציאות ) עם כוונות סאטיריות
, היות ואני היחיד שכתב בפורום בנוסח שמתקרב לנוסח שלך,שדיברתי עם אנשים מחוץ לפורום (שלא צופים בתוכנית כלל , או מעט מאוד ) והמסקנה הייתה לא להדיח את ההפקה, אלא שזה פשוט כי אין מה לראות בטלוויזיה. לכן הציבור ייראה הכל וייקבל את זה. אם כבר הבנת את הכל (ובהכל אני מתכוון גם לתוכנית וגם לאנשים בפורום ) , ולא ממש איכפת לך מהכיוון של התוכנית לכאן או לכאן, איזה עוד עניין יש לך בפורום?! אני שואל פשוט כי אני נמצא במצב דומה, והעניין שלי בתוכנית ירד ממזמן(למרות שאני עדיין מקווה שיוכיחו אותי טועה ותהיה איזשהיא עלייה מטאורית באיכות ), ועיקר העניין שלי הוא בפורום, זה סוג של פרדוקס למען האמת , אבל הפורום יותר מעניין מהתוכנית, וגם אני באופן אישי לומד יותר על אנשים בפרט וככלל.

הסאטירה היא לא אישית .

סאטירה היא סאטירה ובמקרה הזה היא לא מכוונת כלפי אדם ספציפי אלא לעבר תופעה ומקצינה אותה על מנת לשעשע . ואני מקווה שהיא תתקבל ברוח טובה . אבל אציין שאתה לא היחידי ( למרות מה שאתה חושב ) שדיבר עם אנשים מחוץ לפורום שלא צופים בתוכנית כלל ושטרחו לפרסם את זה כאן . אני דווקא נהנה לצפות בתוכנית כאשר יוצא לי . לדוגמא כעת אני צופה בהם והם משחקים משחק משעשע סביב השולחן ( משהו שקשור בטפיחות ידיים על השולחן , מי שרואה מבין על מה אני מדבר ) . אבל אני צופה בתוכנית בגלל שההתנהלות וההתנהגות האנושית והיחסים הבין אישיים מסקרנים אותי . לדוגמא לבחון איך אנשים יתפתחו בתור אנשים בתוך התוכנית מאוד מסקרנת אותי . אם הוילה אמורה לייצג את הישראליות על כל גווניה ורבדיה אז הפורום מיישם את זה הלכה למעשה . ומיכאן גם העניין שלי בפורום . הוא פחות ופחות בא לידי ביטוי בעיניי במובן של ניתוחי המשחק . אלא מאפשר מבט אמיתי לעבר החברה הישראלית על כל יתרונותיה או חסרונותיה . על התופעות היפות שיש בא וגם על התופעות המכוערות . זה חבל שהעניין שלך בתוכנית ירד . לפי דעתי העניין רק התחיל . עד כה זה היה שלב התוודעות למתמודדים ומעתה מתחיל העניין האמיתי ( בעיניי ) העניין שבו באים לידי ביטוי אסטרטגיות אישיות ויכולת שליטה עצמית . יכולת חשיבה קדימה ויחסי אנוש ( עד כה צבר הוא המצטיין בכל אלה בעיניי . הוא עושה שם מלאכת מחשבת שחייבים להעריך ) . אני חושב שכל אלה שמחפשים את הצביעות והתככנות ובאופן כללי התהגויות אנושיות בזויות על מנת להשתמש בכך פלטפורמה לדברי השנאה שהם מעוניינים להשמיע איבדו מעט את העניין בתוכנית ( וגם זה לא מכוון אליך אישית אלא בהכללה רחבה יותר מה גם שאתה באופן ספציפי לא נוהג כך ) אבל אל דאגה עם כניסת המתמודדים החדשים גם זה יתחדש וביתר שאת להערכתי .

למעלה