עידכונים מהוילה - יום 11, ה- 11.9

ShukyD

New member
תכלס אי אפשר רק להשמיע את עצמך

היא אומרת דברים שתקבל את זה שאחרים לא יסכימו איתה ושזו לא דעתם היא מצפה שכולם יסכימו איתה ואם מישהו לא מסכים איתה היא נעלבת והולכת מהשיחה אז מה הקטע? כל הקטע הוא לשמוע את הצד השני ולהגיב הרי לשכנע את כולם לאהוב את כל הערבים היא לא תצליח אבל אם היא תהיה סבלנית ותבין את האחר, לאט לאט גם האחר יבין אותה ועדיין, לא חייבים להסכים היא בהחלט יכולה לפתוח כמה עיניים, אבל היא מפספסת את הדרך לעשות את זה..

rand10

New member
שמתם לב לחסרונו של

בוריס??? או שאתם מרגישים כמוני שכאילו עדיין אף אחד לא הודח?

idanoosh17

New member
מתי הוא הודח?! ../images/Emo2.gif

הייתה הדחה?!?!?! סתם...לפני זה זה פשוט נראה פסל ליידם אז לא מרגישים בחסרונו.....

aשרון

New member
כן, מאוד מרגיש בחסרונו של בוריס.....

פשוט איבדו לעצמם קלף פונטציאלי להמשך.

idanoosh17

New member
סגרו את החצר....

כל המתמודדים בפנים, והמצלמה של הגינה פסולה לשידור.... מה עושים שם? האם מרכיבים להם ג'קוזי?.....

u r a n i a

New member
בואו נדבר קצת טובות על מישהו לשם שינוי:../images/Emo39.gif

איתי - מתחזק אצלי הרושם שהוא אחלה. עזבו רגע את השערות וכל זה.. שמעתי אותו עכשיו בכמה שיחות - והוא נראה ממש כיפי וחברותי. ואם הוא הומו - אז הוא ולאון - יכולים להיות זוג שחבל"ז....

BBB13

New member
על שיערות בכתפיים אין לעבור בשתיקה

מבחינתי הוא שרוף

idanoosh17

New member
אני בדיוק תוהה על מהות הקשר שלו עם עינב......

שהוא בדיוק מעשה אותה עכשיו מזה שעה כבר בערך

סאמוואן

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך

איתי מתוקקקק אני ממש אוהבת אותו
אבל לא נראה לי שהוא הומו..

יניבל1

New member
הוא הומו

אבל יש שם חבר'ה הרבה יותרמעצבנים ממנו , אני משער שהוא יודח בשלבי הביניים.

סאמוואן

New member
וואי אתה ממש מעצבן אותי...

מאיפה לך שהוא הומו?? איזה הוכחה כבר יש??? והוא בכלל לא מעצבן!!

יניבל1

New member
הבנת הנקרא שלך לא משהו

כתבתי "הוא הומו" ומדי אחרי זה כתבתי "אבל יש כאלה שיותר מעצבנים" מפה את אמורה להסיק שכתבתי "הומו" בהקשר של התנהגות אין לי מושג על חיי המין שלו , אבל אני די סבור שהם הומוסקסואלים

סאמוואן

New member
אז זה שאתה חושב שהוא הומו

רק לפי התנהגות זה רק מראה שאתה לא מבין כלום בבני אדם....זה שאתה שופט אותו לפי ההתנהגות שלו ממש לא אומר שהוא הומו...וזה שהוא לא מתנהג כמו איזה חרא מניאק מניפולטיבי שחושב שהוא גבר גבר כמו שי זה ממש לא אומר שהוא הומו...אבל אני ממש לא מתכוונת להתווכח איתך על זה...

יניבל1

New member
למה את מתגוננת, לא תקפתי אותך

ואפילו לא תקפתי את איתי , כי כתבתי שהוא אולי לא כוס התה שלי אבל הוא לא גרוע כמו רבים שם (כולל שי) לדתע ההבחנה שלך במקרה הספציפי הזה היא שטחית , כי מבחינתך או שהבן אדם הוא "גבר-גבר" עם ריבועים בבטן או שהוא נחמד ורגיש כמו איתי,ואותו אחד תמיד יתפס כהומו , כאילו אין שום דבר באמצע, יש רק שני טיפוסים ושניהם קריקטורות . זה ממש לא כך! יש כל כך הרבה סוגים שהם באמצע . קחי את צבר למשל , תסכימי איתי שהוא לא איזה קלאבר שמנסה לשחק אותה כל הזמן . אותו למשל לא הייתי מגדיר כהומו . זה שבן אדם לא וולגרי ובהמי לא עושה אותו אוטומטית לנשי.

סאמוואן

New member
זה ממש עצוב שככה אתה חושב...

ואני לא מתגוננת פשוט ממש מעצבן אותי לראות אנשים שופטים בן אדם על דברים מטומטמים...

למעלה