עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

lizush

New member
עושים סמים בוילה...

קרן ונעמה דופקות שאכטות, קולטים?

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9 ../images/Emo41.gif

לשרשר לכאן את כל העדכונים והחדשות מה קורה מה קרה מה יקרה מנשמע? הכל טוב <מי שלא ישרשר, כרגיל, מות יומת! <או שפשוט ישורשר>>

לנעמה - הוראות למחר:

תקומי בבוקר, תעשי פן, תכיני לכולם משהו לאכול.. לקראת הערב כשההפקה תביא לך את המזוודה תארזי אותה- תשאירי לדיירי הבית שמפואים וכדומה.. , תלבשי משהו חם (כי בכל זאת את נמצאת בירושלים ובחוץ קר!! ואת עוד על רמפה כשיוצאים מהבית) ואז תיפרדי מכולם ותצאי אל אסי שמחכה לך בסוף גרם המדרגות.. תנפנפי לכולם ותצעדי יחד עם אסי לאולפן- שם יחכו לך בעלך , בעלך ה-2 (צביקה) והילדים שלך.. גם ארז טל יחכה לך ותדברי איתו על זה שהספר שלך כנראה לא יצא לאור מהכסף של התוכנית.. אולי איזה הוצאת ספרים תיקח אותך ותיתן לך במה לכתוב את הספר- "תככנות- לא מה שחשבתם, המדריך למתחילים"... והכי חשוב שיהיה לך בהצלחה!!

ליאורי13

New member
מי בכלל יקנה את הספר שלה? פחחחח

היא חיה בסרט שהיא הכי טובה והכי שווה והכי חכמה והדרומיים עולם השלישי ובלה בלה בלהההההה........

יניבל1

New member
מי שיצביע לטובתה הוא פתטי

את זה לא אני אמרתי , את זה נעמה אמרה בעצמה לקרן.

?????? ../images/Emo2.gif

באיזה הקשר בדיוק היא אמרה את זה? נורא לא מתאים לה להתייחס לעצמה כפחותה מנזר הבריאה או הפלא השמיני או חסידת אומות עולם...

יניבל1

New member
אז ככה

קרן אמרה לנעמה שיהיו הרבה שיתגייסו למען נעמה בהצבעות כי היא אישה מקסימה ושאר החרטא אז נעמה ענתה לה(ואני מצטט): "אני לא מבינה את האנשים האלה שכל היום משקיעים בלהצביע לאיזה מועמד בריאליטי, זה ממש פתטי" אתם מבינים? היא לא מתנשאת רק על חברי הוילה, אלא גם על התומכים שעוד נשארו לה בבית!

וואו

היא ממש מתפוררת לפירורים הא? ואיתה התדמית האימהית הדביקה שהיא כ"כ התעקשה למכור לנו, ומה שנגלה מתחת זה גוש של רשעות ומרמור.

גם מיקי וגם נעמה אמרו את זה פעם

משהו בסיגנון שהם צריכות להתחבב על ילדות קטנים ונערים. מיקי בכלל לא נסחפה ואמרה "ילדות אוהבות דמות נשית כמוני להערצה, בנות שרוצות להיות דוגמניות" (לא מילה במילה, אבל בסגנון).

קפרי

New member
הדרומיים לא עולם שלישי

אבל בעבר היו, היום כבר לא כולם אבל משפחת בובליל ברברים, סורי אם פגעתי . יש לי משפחה ענפה בדרום ובאשקלון ואני דרומית לשעבר!

קפרי

New member
למה יש לכם רגשי נחיתות מכך שאתם דרומיים?

אני גרתי כל חיי בדרום, 25 שנה במרכז, משפחתי באשקלון ומכירה המון אנשים איכותיים, יש ברברים, יש המוניים, יש גסים אבל יש גם משכילים ואיכותיים.

בינתיים נעמה פועלת עפ"י ההוראות

התעוררה, התקלחה, עשתה פן ועכשיו מכינה ארוחת בוקר

דורון

New member
יוסי הלך לישון והוילה הופכת לבית קברות

נעמה מרכלת כבר שעה על כל בן אדם אפשרי בוילה. רוצה ללכת לדבר עם האח הגדול ואולי לפרוש מהמשחק

קפרי

New member
בכלל לא, הבת שלו, רנין ולאון

שיחת נפש של מתח וקנטרנות לגבי מחר. ציטוט של עינב: 'כולם מתים עליי בבית הזה' רגשי עליונות יש לה...

ליאורי13

New member
נעמה את לא מורמת מעל העם ואת לא יותר חכמה

משאר דיירי הבית!!! נעמה:"חשבתי שיהיה חומר אחר של אנשים" הלו תתעוררי שם,מי את בכלל חתיכת מתוסבכת,מעוררת רחמים,תלמדי לקבל עוד רובד של בני אדם להיות בחברתך זה להיות מזוכיסטי את איכסה של בנאדם קרן, מתגלה בשיא צביעותה

למעלה