עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

ExsoTic Cop

New member
דיי עם החפירות האלה טחנו לי תמוח

2 הצבועות המגעילות האלה דיי עשו לי כאב ראש תעברו כבר לחדרים אחרים נמאס לראות חפירות בלילה רוצים לראות צחוקים, אבל כפי שזה נראה ההפקה לא שמה עלינו ויראו עוד תחפירה הזאת עוד הרבה זמן אני זזתי לישון הספיק לי להיום בסוף אני אקום עם כאב ראש מחר לעבוד

יניבל1

New member
עכשיו אתם מבינים למה אני מתעקש שתעיפו את נעמה

מיקי אמנם נוראית , אבל היא לא מספקת יותר מדי סיפורים קורעי לב אז למצלמה לא אכפת ממנה, ככה שאנחנו בקושי סובלים ממנה במהלך היום

ליאורי13

New member
אחרי השיחה עם קרן נעמה עשתה לעצמה

וידוא הריגה ההתנשאות שלה בלתי נסבלת נעמה!את בזויה בעיני מי שצפה בך,כך לפחות אני מאמינה

דאא ../images/Emo66.gif

תעיפו את מיקי! תעיפו את נעמה! לא רגע - מיקי, או אולי נעמה? בעצם את מיקי, עדיף את נעמה.
אבל סתם, אני לא מעבירה ביקורת, האמת היא שאתה די מצחיק אותי...

יניבל1

New member
מצחיק באיזה מובן?

ואני לא מבין איפה הסתירה כאן? אני אמר שנאי חייב לאהוב אחת מהם?

../images/Emo41.gifסיקור על הדמויות בוילה../images/Emo41.gif

מיקי: בגן חיות כזה חייבת להימצא נחשה מסוג הכי ארסי שיש ראו הוזהרתם! צבר: אם אתה מושתל של ההפקה לפחות תספר להם שאתה הומו.. ג'ני: איך אומרים תתעוררי ברוסית? ערן: ערן עצוב=8 מלבנים. ערן שמח=12 מלבנים אולי עדיף שתסגור את הפה ותסתפק ב8 מלבנים? ונסה: אולי את הסוסה הטרויאנית בכלל??? או שהביאו אותך לאלף את יוסי ועינב? שפרה: איך לקחת אתמול את רנין? מיד צנח מפלס האיי קיו בדירה בלעדיכן לכיוון האפס.. יוסי: יוסי בובליל, יוסי בובלי, יוסי בוא בלי! בכל זאת קיימת הוכחה ששלטו פה פעם הדינוזאורים או שבכלל זה הוכחה שהתיאוריה של דארוין נכונה.. מן הקוף באנו? שי: האסטרטגיה של לתפוס מקום באמצע לא יכולה להתקיים כשמספר המתמודדים זוגי.. תיזהר רנין: כמה זמן נראה לך תוכלי להתאפק בבית מלא באנשים צרי אופקים שאוחזים בדיעות קדומות.. והיחיד שיכול להחליף איתך כמה מילים בערבית עומד בראשם? אשר: לפי המקובל במה שאתה מאמין מותר לך בכלל להשתתף בתוכנית מלאה בכל המוקצה הזה??? הומואים ובחורות ערומים זה חולירה.. לא? ומצלמות חיות בשבת? נעמה: אל תדאגי לאט לאט יפסיקו לדבר על בגדים בדירה. אנחנו מבינים ויודעים שאם היה לך K600 בהישג יד היית עושה ריסוס רציני של כל הג'וקים והצרצריות של הבית... איתי: נראה שללכת על חבל דק זה המומחיות שלך.. קרן: מצא מין את מינו.. ממש שילוב דנטלי.. לבן בוהק ושטוח. ליאון: נראה לי לא אישרו לך להכניס לדירה את הכוסיפן פורטה, גם לא את הכוסיטול.. לפחות אישרו את המייק אפ. אל תתפלאי אם כל מנויי אטרף דייטינג הכניסו את הפרופיל שלך לרשימה השחורה. הומואים ידועים בכניסה הצרה שלהם.. רובם צרי רואי בעצמם... עינב: התחלת טוב.. המשכת רע.. בתיאבון.. תוכלי את מה שבישלת.. ואת מה שנעמה בישלה.. ואת מה שצבר בישל.. אבל תשאירי למחר משהו...

כמו שזה נראה בסביבות 12, הולכת להרקם ברית

חדשה בין עינב-יוסי-אשר והם מתחילים להבין שטוב להם לעבוד כצוות ששומר אחד על השני במיוחד ששלושתם באים מרקע יותר מסורתי מהאחרים.

ליאורי13

New member
ליאון שינה את העור שלו

או מישהו שם מהבנים מאיים עליו לחבור אליהם ולא לבנות?

פוטין לתשומת לבך...

לאן הגענו? ערביה מחלקת הוראות לרוסיה - רנין לג'ני: "בוא לפה מיד!"

למעלה