עידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9

bananacream

New member
מי יכול לפתור לי את החידה?

מה ערן עשה לרנין שהוא התנצל עליו והבטיח שלא יחזור על זה ראיתי את הדוח היומי של היום ולא הבנתי כלום....

../images/Emo41.gifעידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9../images/Emo41.gif

היום מחלטים מי עומד להדחה
כל מה שקשור לעידכונים מבית האח הגדול לכאן

הכפרה

New member
נימעס מהפרומואים בערוץ 2 על יוסי

יא אללה כמה בונים עליו בהפקה! הפקה פשוט חובבנית..

דורון

New member
עושים בשכל, 90 אחוז מהפורום עוזב אם יוסי לא

בתוכנית. הרייטינג שלהם ירד בחצי בלי יוסי והם יודעים את זה.

יNOT

New member
פאתטי

איך בדיוק יוסי תורם לתוכנית?! חוץ מזה שכל מילה שנייה שלו מפורשת כבדיחה או הברקת המאה? לצערי זה הפך לפורום "משפחות", כלומר, שהתוכנית מאחדת את כל המשפחה ואת כל החברים ואת כל המכרים בתמיכה במועמד שלהם לניצחון. אישית אני מקווה שיוסי כן יעוף רק בשביל לראות אם הם מצליחים להחזיק את התוכנית בלעדיו. אם לא ,שייפתחו לו פשוט שעשועון "הדורבן" וייסגרו את הווילה, כי זה ממש פאתטי לתלות את כל הרייטינג ותוכנית שלמה רק באדם אחד.

דורון

New member
אחלה רעיון הבאת עכשיו לקשת, בשניה שיוסי יודח

יחתימו את יוסי על חוזה טאלנט ויתחילו לשדר בימי ראשון ושלישי במקום האח הגדול את שעשועון "הדורבן"
בכל אופן עובדתית יש לאדון יוסי המון מעריצים, קשת יודעת את זה והפרומואים בהתאם.

cookies10

New member
אם יוסי יודח לא יהייה טעם להסתכל בתוכנית

כולם שם רדודים מדברים על בגדים וקוסמטיקה ורומנים אין להם נושאים מעניינים לספר אחד לשני. כמובן שאין להם את נסיון החיים העשיר שיש ליוסי וכמה שאומרים על יוסי פרמיטיבי, הוא שם את כווולם שם בוילה בכיס הקטן שלו ואני מאמינה שהוא בסוף יקח את המיליון.... מגיע לו, הוא אדם אציל, יודע לענות בזמן מתנהג למופת צנוע, ויכול לתת דוגמה לכל הצפונפונים שלא יודעים להתנהג מול מצלמות ושחושבים שהם יותר טובים ממנו, הם טועים ובגדול.

קפרי

New member
אני רק בטוחה שיוסי נושא לשעשוע אבל כפי

שאני יודעת, רבים יודעים שהוא לא רמה ולא מגיע לו לזכות(יש לי סקר מספיק רחב משל עצמי, 22 תלמידים מהכיתה שלי מכל סוג, גיל וגוון, הילדים המדהימים שלי, וכל משפחתי הענפה והחברים...)

"רבים יודעים שהוא לא רמה "?

למה לא רמה? הוא לא מלא בחוכמת חיים ומתנהג בצורה נאותהבבית? הוא מקלל וצועק כמו שי? הוא מחרים אנשים וצוחק צחוק שטן בפנים שלהם כמו צבר? הוא מגרבץ ומדבר רק על בנות כמו ערן? הוא מסכסך ומתחמן כמו שי צבר ונעמה? הוא כל הזמן בוכה ומאיים לעזוב כי כולם "צרי אופקים" כמו רנין? הוא צנון כמו ג'ני? למה לא רמה?? אני רוצה להבין (מה, בגלל שהוא מזרחי? או ולא יודע להתבטא בצורה הכי טובה? )

נועה21

New member
../images/Emo45.gif

גם אני עשיתי סקר משל עצמי. כולנו בעד יוסי. מעניין מאוד באיזה שכונה צפונבונית את גרה...

קפרי

New member
ראשית, אני מזרחית ואפילו מהעדה שלו חצי

שנית, רמה אינטלקטואלית, היא לא רמה אישית, רמה אישית זה לא אדם טוב. שלוש- חוכמת חיים יש לו כי הוא בן 56 אבל זה לא עבד על לרמות בכספת, חוכמת חיים זה לשלוח ילדה ללמוד, חוכמת חיים זה לא לעשות מעצמך ליצן בשביל שום הון בעולם אלא אם אתה ממש תאוותן (סטייל ויקי כנפו שהצטלמה בעירום כי היה לה תרוץ שאין לה אוכל וזה כן להבדיל אבל עד לאיזו דרגה אנשים מוכנים להגיע כדי לעשות שטויות בשביל כסף. אז חוכמת חיים? יש לו הרבה ללמוד). ארבע-הוא לא צוחק בפנים כי הוא ממזר, היו לו יציאות קטנות אבל בגלל שהוא ממזר ויודע שהמצלמה כל הזמן על השטויות שלו ולא שוכח לרגע, הוא מאוד נזהר, לא שוכחת איך ניגש לוונסה בתחילת התוכניות ואמר לה בטון רציני וציני משהו: " חשבת שרק לך יש פיוז קצר?"... . חמש-אני לא כותבת כרגע על ערן אבל אם את מדברת על לגרבץ- נסי/ה להקשיב לאינטונציה של הדיבור ותבין/ני איך הוא מדבר בחלקלקות כמו איזה גברת מקבצת נדבות שמתחננת להערכה אבל הוא כן פלט רכילות פה ושם על החברה' וגם פלט בלי לשים לב שהוא לא שונה מאף בין אנוש והדגיש שלא מעניין אותו החברים בדירה אלא האנשים בחוץ כי הוא יודע שהם קובעים בהצבעה (ממזר או לא?) ואף יותר-בגילו לא יכל להתאפק להגיד למי שהבין ,שהוא פוחד בפורום כזה (במילים קצת שונות אני לא מקליטה אותו לשמחתי) שהוא היה פולט לבחורה , איזה כוסית, ולא יעשה כן כי מצלמים וכו' ו(זה הוא אמר לא אני) . אז לא שזה אסור כי אני עשור צעירה יותר ממנו אבל תבינו שהכל הצגה למיליון ושוב, הוא ממזר, יודע לתחמן ומי שמזוהה , אז הוא מצליח.. שש-למה שיסכסך, מספיק שבממזרות שלו שואל את רנין מתי את עוזבת כ א י ל ו בצחוק...את/ה לא מבין כוונות???? זה הבינה של הגיל שלי וקצת ריאליות לא אגיד חוכמה כי יש יותר אבל טיפשה אני לא. הוא לא מאיים לעזוב, כי אולי רע לו בבית? כי אולי הוא חושב על המיליון והוא ויקי כנפו ב'? כי אולי הבת שאיתו עושה לו פחות געגוע ויותר ביטחון? כי אולי הוא יהודי ומאמין כמו כולם ומרגיש טוב ורנין מרגישה שונה, וזה נושא אחר? שבע - כפי שכתבתי אני חצי טריפוליטאית, וזה לא שייך בכלל, היו כאן שחשבו כך בהתחלה אבל לא ,זה לא זה, אני יכולה ממשפט אחד לדעת אם ילד או אדם משכילים, חכמים או טובים מספיק ואני די גדולה להבין את זה אבל את/ה בעצמך אומר/ת שהוא לא יודע להתבטא בצורה תיקנית (דווקא הוא כן מתבטא אבל כמו צ'ח צ'ח). ועל כך אומר-אם אתה לא מכיר אישית, מאיפה את/ה יודע איזה אדם הוא בחיים? ואם לא-אינך רואה שהבחור על ההתחלה תיחמן, רמאות זו תכונה שבנסיבות אמיתיות יוצאת ולרושם ראשון אין הזדמנות שניה. איך בחור שעובד כקבלן, לא יודע לחשב אחוזים ? אין לי בעיה, גם אמא שלי לא יודעת אבל לא מופיעה בפומבי ולא אומרים חכמה או טיפשה אבל יוסי נחשב על ידי חלק מחברי הפורום חכם, לא יודעת מי אומר ולא איכפת לי אבל מביא לי חשק להגיב כי ההורים שלי (אמא טריפוליטאית ואבא אשכנזי) והם בני 70 ויודעים על כל בת וכל נכד מתי תאריך יום ההולדת, הם אומנם מדברים עם שרידי מבטא (יותר אמא) אבל בצורה יפה, עדינה ומנומסת ולא וולגרית ערסית. יוסי עשה צחוק מעצמו ברגע שנכנס לתוכנית עם הבת שלו, ווהוכיח רק שהוא טיפש!!! 22 סטודנטים לאדריכלות ביניהם כל הגילאים החל מ25 וכלה ב-50 עם מקצועות חשובים בחיים ורמה גבוהה כולם פה אחד אומרים שהוא מצחיק אבל מפגר לאללה. (שיכור מצחיק? כן...)

niva99

New member
אני דווקא אוהבת את האינטגרטי שלך

את אומרת את מה שאת חושבת בלי לדפוק חשבון האם את בדעת מיעוט או רב ( הלוואי ירבו אנשים כמוך).

u r a n i a

New member
איזה "אינטגריטי" - סתם צרות עין,

היא מהיום הראשון בפורום מסיטה פה נגד יוסי. זה סתם עניין אישי שלה איתו - אני בטוחה.

niva99

New member
איזה אנטרס יש לה להסיט ? יוצא לה משהו מזה?

זו דעתה האישית . לא כולם חייבים לאהוב כל אחד. שמתי לב שלרב הצעירים מתלהבים מיוסי כי הם פחות מבינים. ומישהו טיפה בוגר שעבר משהו בחיים - כבר מתלהב הרבה פחות...

u r a n i a

New member
ברור שלא חייבים לאהוב כל אחד,

אבל כשזה הופך לאובססיה ולחפירות מייגעות ולא מאוד מחמיאות לה עצמה - זה אומר דרשני.

למעלה