עידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9

יכול להיות שאת ממש צודקת

רק שחסרים לך קצת סימני פיסוק , עשית לי סחרחורת....

קפרי

New member
אז תתחיל להסתובב עד שתיפול, לא קרה כלום

מה, אתה מאלה שלא מסוגלים לקרא בלי סימני פיסוק, עוד רמה???? הזמנת-קיבלת

הילהיל1

New member
תרשו לי לחלוק ולהצטרף לדעות,מיום ליום אני

מגלה ביוסי חוכמת חיים שלא נקנת בשום אונברסיטה,גם בלונדון....לדוגמא,ההסבר שלו לאיתי על צורת החיים שלו,כשהשווה את החיים לנהיגה במכונית,פעם בפול גז,פעם נהיגה בשיוט,פעם נהיגה בניוטרל וכו'.חודש לימוד בקורס של מכווצי מוח ,הוא אמר במשפט אחד,זו גדולה,לא תמיד צריך לדבר במילים גבוהות,או לנסות להביא אותה במילים כאילו...גדולות [קרי..נעמה..] כדי שהאדם ממולו יבין בדיוק את נאמר. אז אולי חסרות לו מילים...ולשער של ג'ני הוא קורא -גילגולציה יפה-ולא צריך לעשות פן....חוכמת חיים מהרחוב והיא מקסימה בעיני פי אלף מכל קאוצ'ינגית או פלסף אחר.

הכפרה

New member
חס וחלילה זה לא שאני לא אוהבת את צורת

הדיבור שלו או משהו להפך, אבל אם תיסתכלי עליו בהתחלה, הוא גנב לוונסה את הסיגריות הוא יודע להיות תחמן שצריך, הוא יודע מה הקהל אוהב ומשדר את זה בצחוק מגעיל אותי איך שהוא נותן עקיצות ללאון הרגיש שלא מבין מה יוסי רוצה מימנו, בקיצור, יוסי ניראה "אחד מהחבר'ה" עם סטייל שונה אבל הוא עוקצן ומגעיל לפעמים כלפי אחרים, וזה דבר שאני שונאת..פגיעה באנשים רגישים כמו לאון. כמו כן גם אשר, בחור דתי שמדבר בלשון הרע!

קפרי

New member
אני לא מזלזלת בפשטות, אמא שלי

וסבתא שלי עם חוכמת חיים מהרחוב והם אנשים טובים אך חייהם נראים בדיוק כמו שהם, למה? תחשבי טוב! את מעריצה את החוכמה של יוסי אז כנראה שתביני בקלות מה שפרופסורים לא יבינו מעולם (יש אנשים שלא מסוגלים להעריך טוב, חוכמה וכוח שלא יכולים להגיע אליהם, זה מתוך פחד כי כשיש את התכונות הללו באופן אוטומטי אדם יבחין כמה רדוד האחר). ההפקה ידעה שיוסי יעשה את מה שהוא עושה שכל הצעירים והמתלהבים יעשו רייטינג אבל לא מזיז להם שערה באיזו רמה. החוכמה של יוסי אגב, תבועה בכל מבוגר מגילו והלאה כי זו חוכמת חיים ורחוב שרכש עם השנים, אבל זה לא שווה כהוא זה לצעירים המתורבתים עם הכריזמה והחן והרעננות שהם מביאים ואני צעירה ממנו סך הכל בעשור ואדם פשוט. מה יש לו חוץ מהיציאות ששמע מהסבתא שלו? איפה נסיכת הנילוס שתהרוג אותי עכשיו, אתם המתלהמים רבותיי...ואם אתם רוצים שאהיה איתכם כדי להתחבב? סבבא, היידה אנסה ולא אהיה אשמה אם לא ילך...

24 שעות 1

New member
שי הודיע לכולם שיוסי בשבוע הבא על הגריל

לכולם שי אמר מספר פעמים לאנשים שם בוילה נרד מיוסי השבוע שבוע הבא נעלה אותם על הגריל מחדש. לכן כל מי שרוצה לראות את יוסי חייב להעיף את שי או צבר

קמבילי

New member
ליוסי בכלל לא צריך לדאוג

ולא צריך לסמס לו, כי יש לו ציבור גדול שתומך בו. אם הם יעלו אותו על הגריל הם יעשו טעות חמורה כי זה פשוט בזבוז. אבל בשבוע הבא בכלל לא תהיה חבורת זבל וכל הדיבורים האלה הם סתם. או בעצם אולי כן תסיה, תחת פיקודו של צבר הלוחם המהולל, ואז יהיה עלינו לדאוג להדחה של צבר. רק אחרי זה נוכל להתחיל להדיח את מי שסתם מעצבן, כמו נעמה, רנין וג'ני.

24 שעות 1

New member
יוסי המודח הבא - לפי שי צבר

לא הבנת אותי נכון השבוע הוא לא מועמד - הם אמרו בשבוע הבא הוא על הגריל

מישהו יכול לענות לי פליז?

למה לאון אמר לשי "אז כל הויכוח בעצם היה על מה שקרן עשתה ולא באמת על הסיגריות?" ואז שי אמר "כן, על מה שקרן וחסרת האישיות עשתה (נעמה)?" מה קרן עשתה?

24 שעות 1

New member
תשובה

שי בלחץ מאנשים חזקים ולכן הוא מלכלך את נעמה וקרן אצל כולם ומשקר במצח נחושה וממציא דברים עליהם ולכן חובה חובה שהוא יעוף ובא לציון גואל

עדיין, לא קיבלתי תשובה

אני יודעת מה שצריך לדעת על שי, תודה. מה קרן עשתה?

omer719

New member
אין לי מושג אבל...

אתמול נחשפתי לתוכנית "האחות הקטנה" שזה גם מסכם את הרגעים המעניינים וגם ממש ממש מצחיק, אז לדעתי שווה לראות את הסיכום של היום בערב או מחר כי אני לא בטוח שזה בדיוק יום אחרי ולדעת סופית... זה ב- 22:30 בערוץ ביפ.

מה שקרן עשתה

מישהו בא ואמר לערן (נראה לי רנין) שקרן אמרה שהיא בחיים לא הייתה הולכת איתו מחוץ לוילה וגרמו לו להבין שהיא הייתה איתו סתם בגלל שהיא רצתה שהוא לא יצביע לה. לדעתי זה לא נכון, וחוץ מזה- ערן בעצמו אחרי שהתחנף שעות לשפרה ואמר שהיא מדהימה ומושכת אותו אמר לאיתי "בחיים לא היית רואה אותי יוצא עם אחת כמוה".

למעלה