עידכונים מהוילה - יום 5 - 5.9

michaly2003

New member
../images/Emo198.gifאשר לאבובליל: אל תשטוף את הכוסות,הבנות

יתעוררו יטפלו בזה (08:12)

יניבל1

New member
באנה החבר'ה שם מפוצצים בחשיבות עצמית

לא היצתה בעיה להתעלם מזה במהלך ה-4 ימים אבל מקודם זה פשוט הגיע לשיא הדיון הזה על מכללות נבחרות בארץ ובחול ועל כסף ועשירים ....לןא ידו זה נשמע לי מאד אליטיסטי מצדם, כאילם הם מהקצפת של המדינה,"האיכותיים" זה ממשע פתטי לחשוב שאם אתה לומד במכללה הכי נבחרת או אם אתה מפוצץ בכסף זה עושה אותך טוב בכלל כל הקטע של הזה של מעמדות חברתיים גורם לי לבחילה אני מצטער על מי שרואה באנשים האלה גיבורי תרבות

יניבל1

New member
פחחחח קלטתם את שי הזה

(טוב נו למרביתכם אין נדודי שינה כמוני אז לא) אבל הבן אדם עכשיו שבר את הנרקסיזם של עצמו "בצבא היתה איזו אחת מסכנה כזו ובבסיס שלנו הסתובב סגן אלוף עם 3 פלאפלים ויום אחד הוא צחק עליה והשפיל אותה לפני כולם אז ירדתי עליו שהוא חכם על חלש והוא קילל אותי אז לקחתי פטיש וזרקתי עליו ,הוא לקח חודש חופש, ולי לא עשו כלום כי עשיתי קומבינות עניינים" "אם הייתי רוצה הייתי פוגע ,אבל בכוונה זרקתי רק לכיוונו ולא אליו ,כחלק מהטקטיקה" פחחחחחחחחחחחחחחח ממש , הבן אדם הזה ממש חי בסרט

יניבל1

New member
בכלל הבן אדם כל הזמן מלא בסיפורי גבורה

קיצר מוכר לוקשים על ימין ועל שמאל ואף אחד כאן עוד לא ענה לי איך זה שהוא ביזנס מן כל כך מבוקש אם הוא עוזב הכל ,מסתגר בוילה 3 חודשים ולאף אחד לא אכפת

omer719

New member
הוא לפעמי מגזים.

אבל תכלס יהיה קשה לשכוח את כל השטויות שהוא אמר בהתחלה - שכבתי עם 1000 נשים ולא קראתי ספר מעולם..

barak 17

New member
איך הוא תופס מעצמו זה משהו

אבל נראה לי כולם מחבבים אותו בנתיים כי הוא סבבה כזה עם כולם

ליאורי13

New member
שי לא אמיתי,הוא משחק אותה נחמד

דואג ואיכפתי שיגידו שי סבבה הוא מדבר הרבה ועושה כלום ערס מצוי

יניבל1

New member
אה כן

ולמיקי הזו יש יותר מדי ביטחון עצמי ביחס לאחת שכבר חצי מדינה שונאת

יניבל1

New member
זה לא משהו ספציפי, אלא סוג השיחה

זה הרגיש מהצד כמו לצפות כמו לצפות באיזה סידרת הייטק כושלת , של כל מיני הייטקיסטים ואנשי עסקים מתרברבים בעסקיהם ובכסף שלהם ובמוסד הלימודי שלהם "שרק האיכותים שבאיכותים התקבלו אליו" (אגב כושלת ,כי אף אחד לא רוצה לראות סידרה על עשיריםמצליחים שמלאים בעצמם ומשעממים, אני מעדיף לראות "הנובורישים") והכי מתנשאת ושחצנית היתה מיקי הזו , כמה חוסר מודעות עצמית ופתטיות בבחורה אחת זה מדהים, פשוט מעוררת בחילה הבחורה הזאת.

Lady in red2

New member
גם אני ראיתי, צודק...

אחד השוויץ שם שהוא התקבל לאתר כמו פייסבוק רק של אנשים איכותיים במיוחד.

האמת היא

שמהרגע שהיא אמרה ``שיזהרו ממני`` הפסקתי לחבב אותה..התנשאות יתר.

michaly2003

New member
../images/Emo192.gifלמה אתה חושב שהיא צמודה לעינב...?

כי רק לידה היא מרגישה במידת מה "חשיבות עצמית", שזה אומר שכל ההתנהגות שלה בכלל נובעת מרגשי נחיתות.

omer719

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 5 - 5.9 ../images/Emo41.gif

כל מה שקורה היום, יום שישי, אתם מוזמנים לשרשר לפה

העירו אותם עם מרגלית צנעני XD ../images/Emo185.gif

"....אז מה אם קנית לי אז מה, אני כבר לא ילדה קטנה...." אבל משום מה לא מראים את חדר השינה אלא את הדשא שם נמצאו אשר, יוסי ושפרה שהם נבהלו גם. יוסי מפזז את השיר בקולי קולות XD

למעלה