עידכונים מהוילה - יום 5 - 5.9

BeN ShaDe

New member
הכותרת של היום הזה : "יוסי נגד העולם".

כנראה שזה יום ההולדת הכי גרוע שהייתה ליוסי אי פעם...

עדכון: חזרנו לאקשן ../images/Emo185.gif

יוסי ושי ממשיכים לריב בקולי קולות בהשתתפות פאנל דיירים בזמן שבמבטח אשר מתחיל להכין את ארוחת הצהריים.

ShukyD

New member
חבל שלא לוקחים אותנו למטבח

הרבה יותר נעים שם

עדכון: עינת התעוררה! ../images/Emo185.gif

מדברת עם מיקי וג'ני, מוחה על כל ההליום שעשו על אבא שלה ונשמעת קצת בוכייה.

ShukyD

New member
היא צודקת

מה, כשהם העלו את יוסי ובוריס להדחה זה כן משחק? זה לא קשור לגבר לא גבר? אז למה פתאום עכשיו זה לא משחק? כי עכשיו זה פוגע בהם ולא באחרים? שישבו בשקט חבורת בכיינים מפונקים שי חייב לעוף

יוסי אחלה גבר

סוף כל סוף מישהו הראה למתמודדים ולצופים שזהו משחק ולא חופשה במלון חמישה כוכבים משעממת במחק הזה אל תסמכו על אף אחד כל אחד יכול להיות האויב שלך סוף כל סוף יש עניין בכל אופן יוסי אתה גדול הוכחת לכולם שצריך לפתוח עיינים ולא לסמוך על אף אחד ולמרות הכל לא לקחת את הכסף לכל הבטן גב תתעוררו אתם במשחק !!!

shiranosh 17

New member
דוגרי..סופסוף יש קצת אקשן!!

מה הם חשבו לעצמם שהם יחיו באהבה והרמוניה 100 יום? כאילו איזה טימטוםםם.. אתם לא ראיתם ריאליטי לפני שבאתם להשתתף באחת?! ההפקה רוצה אקשן,הקהל בבית רוצה אקשן ויוסי שיחק אותה לדעתייייייי והאמת בהתחלה לא חשבתי שאני אחבב אותו ואת הבת שלו אבל אני מה זה מחבבת אותם כי הם הכי אמיתיים! כולם משחקים אותה.. במיוחד שי המעפן הזה "אני הכי אמיתי" פחחחחחח אני מזה מחכה שעינב תצא עליו כי היא עצבניית עליו רצח.

ShukyD

New member
תכלס כמה שהמיקי הזאת אהבלה

ומשחקת אותה ביצ'ית עם גוף של ילדה בת 13 היא הכי צודקת בינתיים הם נסחפים ומוציאים דברים מפרופורציות וקשה ליל הגיד את זה כי אני שונא אותה

idanoosh17

New member
עינב: מה הוא לא רוצה להפסיק לצרוח

הבן אדם הזה??? אני לא מסוגלת כבר לשמוע אותו!" זה היה על שי ושלא תגידו שאני אמרתי שזה מה שיהיה פשוט..... :)

JoNy Boi

New member
שי מטומטם אין לך לא ערכים ולא כבוד מפגר

עאלק המיליון לא חשוב... יואו יואו שמישהו יעיף אותו פליז

ShukyD

New member
רנין השפיעה עליו חזק, נהיה לי פעיל זכויות אדם

מה נסגר גם אשר אמר אני לא פה בשביל הכסף אני פה בשביל החוויה אבל לא העלה את זה כתירוץ לצאת על מישהו ששיחק את המשחק איך אני שונא את השי הזה, חושב שהוא ביג שוט כולו איזה מעפן מחדרה

למעלה