עידכונים מהוילה - יום 5 - 5.9

Aeon

New member
האורז יצא דביק וקצת לא אכיל...

בוריס: אפשר לטייח אם זה ת'קיר...

idanoosh17

New member
קידוש

אשר מקדש, לאון מפגין ידע רב בדת: אשר:"חזק אתה אני ידעתי שאתה ...." לאון:"נו אמרתי לך הייתי בבית ספר דתי!!!" יוסי שם משהו צהוב ולא ברור בתור כיפה....כנראה זה חתיכה של שקית זבל
לאון:"אני הרבנית קוק!, הרבנית לאו..."

רנין חוצפנית בטירוף

בזמן שאשר והחברים עושים קידוש היא מפהקת ומשחקת אותה משתעממת ועייפה. נו באמת.................

k i d a n

New member
למה סתם לחפש אותה?

גם איתי הלך באמצע ואנשים אחרים לא ממש התמקדו בזה, אבל חייבים לחפש אותה... מה, הפיהוק מכוון? היא עייפה בכוונה?

Aeon

New member
איתי הלך לקחת את האוכל ולהגיש אותו.

היא יכלה להראות מעט נימוס, היא בחורה מקסימה - אבל אף אחד לא מושלם, את יודעת...

יניבל1

New member
די לחפש את גזענות וכותרות בכל מקום

אתם יודעים העולם הוא לא באמת ערבים נגד יהודים ולהפך , זה הרבה יותר מורכב מזה. זה שרנין לא מסכימה עם אשר בויכוח הטעון ואולי אפילו כועסת עליו בגל זה לא הופך אותם לאוייבים . וזה שהיא פיהקה בקידוש לא אומר כלום , אני מאמין שחוץ מאשר ועינב אף אחד מהחבר'ה שם לא יודע מה לעזזל מה הוא עושה בקידוש הזה .

נועה21

New member
ראיתם מה שי אמר?

אחרי שנעמה גילתה שהאוכל הוא מאמא שלה היא ממש התרגשה ואפילו בכתה, אז שי נכנס לחדש עם רנין וג'ני והתחיל לחקות את התגובות של נעמה. אני לא בדיוק מתה על נעמה אבל זה היה מגעיל... שי הזה , רק מלראות את הפרצוף שלו אני מתפוצצת

יניבל1

New member
האמת שנעמה יצאה די פרחה בקטע ההוא

אני לא אוהב אנשים קיטשים , מצטער .

יניבל1

New member
כי היא דביקה מדי

היא קוראת לאנשים "מאמי" ו"מותק" , מחבקת ומנשת את הידידות שלה בכל הזדמנותץ שמתאפשרת, כנ"ל לכל מחמאות והתרפסויות פרחה/פקצה/פוסטמה תקרא לזה איך שבא לך , הבחורה הזו נמאסה .

Aeon

New member
יוצא כל הזמן שבוריס לבד

הוא כל הזמן מתבודד אני מזה אוהבת אותו, לא רוצה שהוא יודח...

Aeon

New member
איזה חמודה נעמה,

הודתה לאימא שלה (לאוכל) ואמרה לה שהיא אוהבת אותה אאוווווווווווווו

למעלה