עידכונים מהוילה - יום 53 , ה- 23.10

omer719

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 53 , ה- 23.10 ../images/Emo41.gif

כול העידוכנים החמים מהוילה, התמונות והדיעות שלכם שרשור לכאן. דיון נעים שיהיה
ומזל טוב לעידן

BMCB

New member
שפרה וצבר מקסימים מקסימים מקסימים ../images/Emo13.gif

santa barbara

New member
../images/Emo45.gif חבל רק שהם טיפה יבשים...בעיקר צבר...

כאילו...אף אחד לא מבקש שום דבר מוגזם אבל תפגין טיפה חיבה/חום.

BMCB

New member
בקשר לצבר -->

לדעתי, זה באופן כללי עם אנשים. ואולי רק בבית הזה, אבל הוא היה ככה גם עם שי, עם רנין... הוא לא מחצין את הרגשות שלו, העיניים והחיוך שלו אומרים המון דברים, אבל הוא לא מראה אותם כלפיי חוץ. אולי זה בשל נוכחות המצלמות, ואולי ככה הוא גם במציאות. כששי עזב, צבר חיבק אותו ואמר "אתה יודע כבר מה אני מרגיש אליך... אני לא אגיד לך אבל אחי" משהו כזה... בכל מקרה, לי נראה שכן יש לו איזשהו עניין בשפרה. במיוחד שבסוויטה היא אמרה "מתסכל שזה כאן", והוא אמר "כאן זה לא לעד". גם כשהם דיברו תשימו לב, שהוא מדבר חופשי על חברים שלו (יובל, קישון... וכו' וכו') והיא על שלה, הם כבר כמו זוג וותיק שמכיר את החברים אחד של השניה.

santa barbara

New member
האמת שאני כבר לא יודעת...

כאילו אם הוא לא בעניין זה זכותו רק שלא יזיין ת'מוח לשפרה, חבל לי עליה כי היא ממש בעניין.

BMCB

New member
גם אם הוא לא מאוהב בה, או רוצה אותה

מבחינה רומנטית, אין לי ספק שהוא אוהב אותה. אז "מזיין לה את המוח" הוא לא...

santa barbara

New member
כן, אין ספק שהוא אוהב אותה.

לא התכוונתי שזה ישמע שלילי מה שאמרתי. הוא אוהב אותה, השאלה היא רק איך. מה שהתכוונתי להגיד הוא שבסוויטה הוא כן נתן את ההרגשה שזה יותר מחברות וגם שפרה הבינה את זה ככה. חבל אם הוא משלה אותה.

EMC1

New member
ראשית: בוילה הרבה יותר רגוע (בינתיים) וזה טוב

שי הכניס הרבה רוע לבית והצליח להדביק את כל הדיירים. היציאה שלו גרמה לרגיעה בין המשתתפים. היחידה שממשיכה להתאבל על הטיפוס הזה היא רנין שראתה בו "מגן אנושי". כנראה שרנין היא הכי תמימה מבין המשתתפים (גם אם לפעמים נדמה שיש לה סימנים נחשיים). החיבור בין צבר ושיפרה הוא זמני בלבד. יזמה בלתי נלאית של שיפרה הביאה לאיזה שהן תוצאות שיסתיימו ברגע שאחד מהם נפרד מהוילה. קשה להניח שבחוץ צבר היה מעיף מבט לכיוון שלה. הבחור מתנשא ובמצב הקיים - זה מה יש. ונחזור להתחלה: שי גרם נזק בלתי הפיך ל"חיילים" שלו והם יעופו בהתאם לרמת האנטיפטיות שצברו אצל הצופים בתקופת שי.

BMCB

New member
לא הרגשתי לרגע שאת שלילית ../images/Emo13.gif

ואני מסכימה איתך, הוא אמר שם אמירות שהבהירו שכן יש לו כוונות. לדעתי הוא פשוט סופר נבוך שכל הסיטואציה מתרחת לעיניי מצלמות, שכל המדינה והמשפחה והחברים שלו רואים בין היתר. וגם זה קשור לאופי שלו... כבר נתקלתי בבחורים כאלו בעבר... הם ק-ש-י-ם, אבל אם מתעקשים טוב טוב, ומצליחים להגיע לבפנוכו שלהם, מגלים שם הרבה דברים :) [מנסיון!].

אין ספק שמאז הסוויטה

או מאז ששי הלך והקבוצה הפכה לאינטימית יותר, צבר מרגיש נוח יותר עם שיפרה, ומדבר איתה, כמו שלא ראיתי אותו מדבר, לדעתי הוא פשוט בחור רגיש ומופנם, והמצלמות הופכות את זה ליותר קיצוני.

BMCB

New member
ב-ד-י-ו-ק מה שאני חושבת.

תראו איך בסוויטה הוא אמר לה "במציאות אני לא ככה" והיא שאלה "אז למה כאן?" והוא מספר את כל המצלמות שבחדר... אפשר להבין אותו לא? קשר כמו שיש בין ונסה לאיתי, אין ספק שלא יימשך לאחר בתוכנית. אבל שפרה וצבר? אני בטוחה שמשהו יהיה... אפילו אם זה יהיה קצר ולא ילך בינהם- משהו יהיה. כי הם אמיתיים ובונים את זה לאט ובזהירות, מה שנקרא

זה בזכות צבר אם יהיה

לדעתי ולפי איך שזה ניראה שיפרה לא היתה מחכה. וזה טוב שהוא מחכה, כי אם יהיה קשר בתוכנית זה יהפוך למשהו מגעיל בסוף.. צבר לא בן אדם שקרן, אני זוכרת שבהתחלה של התוכנית וונסה נמרחה עליו, והוא דחה אותה, ואמר לה שהוא לא בא לתוכנית בשביל בחורות, והנה עובדה שלשיפרה הוא לא אומר, ז"א שיש משהו..

מאז הסוויטה צבר צוחק יותר ופתוח יותר

וגם שפרה רגועה יותר, היא כבר לא מסתובבת ומספרת לכולם כמה היא אוהבת את צבר וכמה זה חד צדדי כי היא הבינה שהיא צריכה לחכות. ביום שלישי היא אמרה (לא מדייקת מילה במילה) אחרי שהייתי או אחרי מה שהיה בסוויטה אני כבר יכולה ללכת... הם זוג ממש מתאים לדעתי, שניהם חפרנים, בעלי ידע עולם רחב, יצירתיים (זוכרים שגם צבר סיפר שהוא מצייר).. אבל אין ספק שהמצלמות מפריעות. בתחילת התוכנית כשונסה התנפלה על צבר זוכרים? צבר אמר לה שהוא הבטיח לאבא שלו שלא יעשה דברים שיתחרט עליהם. ובהזדמנות אחרת אמר ששני האחים הקטנים שלו צופים בתוכנית והוא לא רוצה שהם יראו אותו ויתביישו בו או בגללו.

BMCB

New member
שתיכן הזכרתן לי את מקרה וונסה...

שכחתי מזה לגמריי. וזה בהחלט רק מחזק את מה שנאמר פה

למעלה