עידכונים מהוילה - יום 6 - 6.9

omer719

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 6 - 6.9 ../images/Emo41.gif

idanoosh17

New member
יום חדש- שרשור חדש!

בוריס הצטרף לשפרה לבריכה...התלונות- "המים מגעילים אותי, זה מגעילל אש..."

יניבל1

New member
אחי אני לא רוצה להעליב או משהו

אבל אתה לא באמת צריך לדווח לנו על כל מה שקורה בוילה לדעתי המטרה של האשכול הזה זה חלדון על דברים משמעותים שעברו במהלך היום . זה שבוריס הצטרף לשיפרה למים או זה ששיפרה נגעלת ממי בריכה זה לא משהו שאפשר לדון עליו וזה מפריע לי כי כשאתה מעלה "דיווח" על פססס בוילה זה סתם מציף את האשכול הזה (תסתעל על האשכול היומי הקודם, חצי מההודעות שם שלך! וכצפוי מעטות מהן זכו לתגובה ).

יניבל1

New member
אין בעד מה *סמיילי מסמיק*

האמת שנולדתי בשביל שיהיה לכם הנאה בחיים

Aeon

New member
אל תדבר שטויות! - יש אנשים שיש להם יס

והם לא יכולים לראות את מה שאנחנו רואים בטלויזיה והרבה אנשים מעריכים את התמונות שהוא שם ואתה לא חייב לפתוח את הודעות שלו אם הן מפריעות לך...

Aeon

New member
עידן, תמשיך בשלך.......... וכל הכבוד,

אתה מאוד תורם לפורום

יניבל1

New member
יש את זה גם האינטרנט לידיעתך

כנס לאתר של קשת, תמצא שם את שידורי הלייב די מהר ואני באמת לא פותח הודעות שלו אבל כן מפריע לי שלאשכול היומי לוקח כמה דקות להיטען בגלל מציפים כמוהו(בעיקר הוא)

omer719

New member
יכול להיות.

יש אנשים שזה נוח להם ויש כאלה שפחות, אין ברירה זה פורום ואנחנו לא יכולים לאסור על אנשים לעזור לאנשים אחרים
אתה יכול לנסות לדבר איתו שימזער את כמות התמונות ויפנה לחשובות יותר. יום טוב שיהיה

BeN ShaDe

New member
למה לא?

הוא עושה עבודה מעולה וגם מעלה תמונות שזה עוד יותר מעולה. צריך להגיד תודה שיש לנו אחד כזה בפורום שמשקיע הרבה מזמנו בשביל הפורום ודואג לעדכן בכל מה שקורה במהלך היום לאלה שפספסו / שיש להם יס / וואטאבר.

100 יום בבריכה חמה.משתינים שם חופשי

ומזיעים. והבריכה רדודה, בגובה המותן. הם בכוונה לא עשו בריכה עמוקה מחשש שמישהו יטבע בטעות. הבריכה זה ליופי ביום כשיש שמש ויושבים על מיטות השיזוף. סתם ראליטי משעמם ויקר, חבל על הכסף, היו נותנים לי את הכסף עדיף /tapuzforum/images/emo199.gif

idanoosh17

New member
בוריס ושפרה בבריכה+

קבלו גם את שעון השמש היוקרתי שנקלט בזווית המצלמה!!!

idanoosh17

New member
יש פה עמוד....

יש עליו מצלמה ומיקרופונים..אז נזרוק כמה אבנים ונעשה ממנו שעון שמש!

למעלה