עידכונים מהוילה - יום 6 - 6.9

Aeon

New member
הוא גם הריח לה אותו... - אמאלה איזה חרמן...!

omer719

New member
אם ייצא מזה משהו זה יהיה ממש לא צפוי.

הם הזוג האחרון שחשבתי עליו בכלל.. היו הרבה אחרים שנראה שזה ממש קרוב... אבל נחמד

idanoosh17

New member
כמה דברים מעניינים...

נעמה:"עוד כמה ימים העניינים יתחילו להתפתח...אי אפשר לחיות בלי אהבה, אי אפשר לחיות בלי מגע..ואנחנונהפוך לאט לאט קבוצה יותר מצומצמת!" יש שם התערבות בין נעמה ולאון מול ונסה! שונסה תכנס למיטה עם צבר! לאון:חוץ מזה הוא(צבר) הורס! ונסה:אבל אתה מאוהב בו אני לא אגנוב לך אותו אולי תנסה אתה והוא ישתכנע... לאון:אני לא אעשה שום דבר!

יניבל1

New member
נכון הוא ליכלך על מישהו?

נכנסתי באמצע השיחה והוא אמר על מישהי שהוא מספר לה בדיחה מהחמישיה הקאמרית והיא עושה פרצוף של עמבה? על מי הוא דיבור? וךמה הוא ליכלך עליה בדיוק? (להגיב על 2 השאלות) הוא גם אמר על מישהו שהוא שקרן כפייתי , מיזה היה? (לא שמעו אצלי טוב)

Aeon

New member
מעניין כולם נפתחים שהם מתחילים לדבר אם שיפרה

idanoosh17

New member
היא מדברת בטון מרגיע ושקט....

אז נהנים לדבר איתה ולהיפתח אליה

dsneddon

New member
סוגיית המשברים בעיצומה

וצבר מתחיל להתנהג אחרת כלפי כל הסיפור עם לאון... דרמותתתתתתתת

dsneddon

New member
המשדרים

(של אשר, שביקשו מרנין להטעין כי אשר שומר שבת ורנין לא יהודיה.. האח הגדול IS A BITCH!!)

dsneddon

New member
העיקר קרן הלא קשורה הזאת רוצה לעשן...

דיי כבר עם הסגריות!! שההפקה תוציא להם את הסגריות מהתפריט של התקציב!! גמילה בכוח

ShukyD

New member
אני באופן אישי לא מת עליה

יש בה משהו שמתנשא על האנשים הפשוטים והיא חושבת שהיא יודעת הכל והיא גם תקועה בקיצוניות של המעבר בין חרדית גמורה לחילונית גמורה זה אנשים שאיבדו את הדרך סקס זה לא דרך חיים, לא לאורך זמן..

eitan 5

New member
שמתם לב איך מיקי מניפולטיבית?בדוח היומי

גם עשתה קומבינה עם הדורבן וכשהצרפתייה חשדה בה היא פלטה:אני שונאת צבועים....מילא אם היתה מענינת וגם תחמנית.אבל הגברת משעממת .בטוח שבחיים האמיתיים היא גם מרשעת קטנה

Elaa56

New member
היא מכשפה במסיכה. כל הזמן עם

העיוותים שלה בפרצוף :-S

יניבל1

New member
רנין רוצה לעזוב את הדירה

ואני אומר אחלה היא גם אנמית ולא מוסיפה יותר מדי ואולי סוף סוך יפסקו על ההתבגיינות שלה על "אכלו לי שתו לי כי אני ערביה" אם יש לבחורה הזו כבוד עצמי והיא נותנת כזו מילה גדולה היא צריכה לעמוד בה, אם היא תשתפן ברגע האחרון ותחליחט "לתת עוד הזדמנות" היא תצא הבחורה הכי פתטית ביקום , אני מקווה בשבילה שתעמוד במילה *רק רוצה לציין שאין יל שום דבר נגדה והנוכחות שלה לא מפריע לי , אבל גם לא בעדה

superjets

New member
זה כי הטריחו אותה להיות גוי של שבת

ולהטעין לאשר את המשדר... חתיכת דרמה..

יניבל1

New member
יותר נכון חתיכת דרמה קווין.....

מה היא רוהצ שאשר יסתובב בבית בלי משדר? למה להעלב על כל שטות אלוהים ישמור

נועה21

New member
יווו איך רנין מגזימה!!

וקלטת איך שי מהר קפץ וחימם את האווירה?? ותשמעו....אני לא יודעת אם זה חד פעמי, אבל נעמה סוף סוף דיברה לעניין. מה באמת הביג דיל שביקשו מרנין להטעין לאשר את המכשיר?? אז ביקשו ממך משהו, נו אז מה?? מעצבנת ברמות הרנין הזו

למעלה