עידכונים מהוילה - יום 6 - 6.9

jaycom

New member
זה למה צריך להשאיר את יוסי ומיקי

כי הם משחקים בשביל המיליון ולא נגררים לכל הקטע החברתי המגעיל שקורה בראשות שי... בלי יוסי ומיקי יהיה משעמם, ואת זה אני אומר כשאני חושב שמיקי חפרנית ומעצבנת.. אבל היא חייבת להישאר בתוכנית.

משהו שמסקרן אותי,

קונדומים במידת הצורך זה כלול בתקציב
אם כך, לאון יכול להתבכיין כמו שי :"מה אני צריך קונדומים פה, אין פה בכלל הומואים ואם אמצא איזה סטוצון תורידו לי את הקונדום מה-*ין" :-\

יניבל1

New member
וואי אתה כל כך צודק! קטע חברתי זה כזה פויה!

איחחח חברתיות איחחחחח חברים , למה הם לא יכולים ליהות כמונו הרובוטים?

jaycom

New member
בואנה אתה דפוק או מה

אתה באמת נהנה מלראות את שי ערן וקרן מדברים כל היום על מה הם לומדים או במה שי עובד?? מעניין תתחת!!!! כל העניין זה לראות את יוסי מנסה לגנוב את הכסף מהכספת ולראות איך מיקי משתגעת במחשבות ולא מצליחה להירדם כי היא גם רוצה לגנוב את הכסף אבל כולם שומרים... אתה מחפש לראות את נעמה ושי מנסים שיהיה שלום בבית ושכולם יסכימו על התקציב או שאתה מחפש את האנשים כמו יוסי או מיקי לדוגמא שרוצים סיגריות ולא מוכנים להיתפשר.. שי אותו דבר גם יוצר תככנים ואינטריגות אבל הוא מעצבן בדיבור המתנשא שלו.. כל מה שהוא רוצה זה שיהיה שקט בבית בלי ריבים ושכל היום הם ישתזפו וידברו על מה קורה עם החברים שלהם או בעבודה שלהם. שורה תחתונה אנחנו רוצים לראות עניין. ומבחינתי עניין זה מריבות, בכי ודברים כאלה ולא דיבור בין שני חברים על החיים..

יניבל1

New member
הבעיה שלך שאתה לא יודע מה זה שעשועון ריאליטי

יש שעשועון ויש שעשועון ריאליטי בשעשועון רגיל (נניח אחד מול 100) לא מעניין אותך מי המתמודד ומה יש לו להגיד , רק עד כמה הוא ילך רחוק במשחק בשעשועון ריאליטי נכנס גם הפאן האנושי(לצד המשחק עצמו,שנאי לא אומר שאין לו חשיבות) . , לא סתם הם מראים לך 24/7 מה עובר על המתחרים , הרי אם זה היה רק המשחק נטו היו משדרים רק משדרים ערוכים כמו בהישרדות , עם ה"מיטב" מה לעשות ג'ייקום , יוסי ומיקי יכולים ליהות טובים במשחק הזה מפה ועד מחר , אם הם לא מצליחים להשתלב חברתית והקהל בבית לא סובל אותם (בעיקר את מיקי) אין שום סיבה שהם יזכו .

יניבל1

New member
יודע מה , לזכות בגמר מילא

אבל לא רוצה שעכשיו 3 חודשים מיקי הזו תתיקע לי בתוך המסך ננו-סטופ , לא בשביל זה שילמתי עליו 1000 שקל .

jaycom

New member
אז אתה לא הבנת

לא דיברתי על זה שצריך להשאיר את יוסי ומיקי בגלל שרק הם בתוך המשחק והמשימות.. אני לגמרי מסכים איתך שזה רק חלק מכל העניין ושהקטע החברתי פה משחק תפקיד סופר חשוב. אני דיברתי על זה שהקליקה של שי ערן קרן ושות' מתעסקים רק(!!) בקטע החברתי ולא עושים דברים אחרים (אלא אם כן מהאח הגדול מטילים עליהם משימות כמו עם עניין התקציב) יוסי ומיקי לא רק משחקים את המשחק הם גם משתלבים בקטע החברתי (יוסי קצת פחות ממיקי אבל עדיין משתלב). צריך למצוא את הבאלאנס בין המשחק החברתי מול האנשים בוילה לבין המשחק מול הקהל בבית שבסופו של דבר יקבע מי ינצח. ואני רק הבעתי את דעתי שאני חושב שמיקי ויוסי כרגע נמצאים במקום הכי טוב מהבחינה שהסברתי. גם אני לא סובל את מיקי בגישה שלה ובטמטום שלה. את יוסי אישית אני קצת יותר אוהב כי הוא מהיחידים (ביחד עם לאון) שמצחיקים אותי בשטויות שלהם. אבל אני יודע שלמרות שאני שונא את מיקי היא עדיין מאוד חשובה לקטע מול הקהל בבית. גם שי מעצבן אותי בטירוף אבל בניגוד למיקי זה כל מה שהוא עושה. הוא לא משחק את המשחק וככה גם הוא אומר.. בקשר לזה שמשדרים 24 שעות. בעיקרון בערוץ 2 לא מראים 24 שעות.. הקטע של מסביב לשעון זה הבונוס כי תסכים איתי שרוב האנשים שצופים בתוכנית בערוץ 2 לא יושבים מול האינטרנט/ערוץ 20 בהוט ורואים את הכל. לכן לא רק הקטע החברתי מעניין פה, כי באמת מעניין אותך במה שי עובד או מה לומדת קרן? - כשאני אומר משחק חברתי אני מתכוון למה שהם מדברים באוויר שלא קשור למשחק. למשל ריכולים על האנשים זה הכי מגניב שיש והדיבור שקשור לדברים שקורים בבית זה סבבה לגמרי. אני התכוונתי שמה שמעצבן אותי זה שהם מדברים על החיים שלהם מחוץ למשחק... ובקטע הזה שי ערן קרן אלופים וזה מה שמעצבן אותי. יוסי אמר משהו חכם על זה שיצרו בשבילהם מציאות מדומה, ולכן לדעתי הם צריכים להתסכל כאילו זה העולם שלהם עכשיו ולא מה היה לפני ומה יקרה אחרי.. מקווה שעכשיו הבנת אותי קצת יותר טוב.

יניבל1

New member
לשיחות האלה אין חשיבות?

תרצה או לא תרצה השיחות האלה ימשיכו גם אחרי שיתחילו המשימות והכסחים ,כי מה לעשות אנשים לא רוצים להרגיש זרים במחנה עבודה סיבירי , ולדבר קצת על הדברים שמחוץ לבית כמו עבודה וחברים ומוזיקה זה דרך בשבילם כדי להשתחרר במקום הבזיארי הזה. עכשיו בן אדם שנוהג לצפות בתוכנית הזאת כמה שעותב יום דרך האינטרנט,כמוני וכמו רבים , לא מן הנמנע שיצביע להדיח את מי שלא בא לו לראות יותר על מסך המחשב שלו . ותראה אני לא אומר שיש יותר מדי אנשים שהייתי משתוקק שימשיכו להופיע שם ,אין בכלל האמת , אבל כן יש אנשים שאני לא מסוגל לסבול (לא כולם כמובן ) ואותם אני רוצה להעיף קיבינימט . עכשיו נניח לדוגמא ששי יויוסי יהיו מועמדים להדחה , ונניח ששניהם משחקים טוב באותה צורה (שי אגב שיחק לא מעט בשיחת תקצב וב"פרשת שוד הכספת" ) כי בעוד שי תורם לחלוטין בקטע החברתי (והיחס שלי אליו הוא איפשהוא באמצע בין שונא לאוהב) יוסי לא תורם כלום למשחק הזה ( וגם אותו אני לא שונא) . אז למי לדעתך אני אצביע בסופו של דבר ? עוד דוגמא, נניח שרנין וג'ני הצנוניות ורנין תשחק יותר טוב , ואני אצטרך לבחור במי להצביע , אז כף המאזניים תיהיה לטובת רנין אתה מבין את הראש שלי?

jaycom

New member
הבנתי את הראש שלך

וזה בדיוק מה שאני אומר. צריך למצוא את האיזון... שי לא ממש משחק. זה נכון שהוא הכי דומיננטי בקטעים של התקציב אבל כך לדוגמא את עניין הכספת. לא מעניין אותו שיוסי רצה לקחת, הוא סתם מתעצבן עליו, בניגוד להרבה אחרים שמבינים שיוסי עשה את זה בגלל שזה משחק, לא בגלל משהו אחר... יוסי מאוד תורם למשחק כי הוא מבין שהכל זה בשביל לעניין את הצופים. אחרת הוא לא היה מסכים לפרוץ את הכספת.. ואתה תראה שגם אם יעמידו את יוסי להדחה (מה שכנראה יקרה..) אז הקהל לא ייתן לו ללכת בגלל הקטע הזה.. אבל סבבה אולי אתה אוהב את הקטע שהם מדברים על זה שקרן מדברת על העבודה שלה ועל זה ששי מדבר על החברה שלו ואתה תצביע למי שאתה אוהב עפ"י העניינים האלה אבל אני יצביע ללאון כי הוא משעשע אותי וגורם לי להנאה. הכל עניין של דמוקרטיה וזה מה שיפה.. זה לא כמו שבהישרדות הם מודחים רק לפי מה שהחברים בשבט אומרים, כאן גם לך יש קול ואני לגמרי מכבד את זה.. אגב אני לא חושב שבתוכנית המרכזית יראו את הקטעים האלה של הדיבורים על החיים מחוץ למשחק, ולכן זה לא יהווה שיקול בהצבעה של רוב האנשים שרואים רק את התוכנית המרכזית.

יניבל1

New member
רוב האנשים רואים באינטרנט

למהדורות המרכזיות אין שום עניין כשאתה מבודד אותן מבלי להתייחס למה שקרה לפני , זה משחק שונה לגמרי מהישרדות קיצר .

jaycom

New member
נראה לך שרוב האנשים רואים באינטרנט?

עפ"י הרייטינג 30% רואים את התוכנית המרכזית בערוץ 2. מודה - אני לא מבין כמה זה 30%, אבל אני בטוח שמדובר בהמון אנשים כי זה רייטינג יותר גבוה מכוכב נולד.. אם רוב האנשים היו רואים את זה באינטרנט כל האתר היה קורס. ובכלל, כאלה שרואים באינטרנט ובהוט לא רואים את זה כל ה-24 שעות. אני למשל רואה רק החל מ-8 בערב עד 3 בלילה וקצת בסביבות 12 בצהריים. מה שיראו בערוץ 2 זה כבר משהו אחר...פה אנחנו כבר נכנסים לעריכה ולבחירת הנושאים שרוצים להציג.. למשל רצו להראות משהו מצחיק אז נדבקו לקטע של יוסי עם הצרצרים. מה שמשותף לאח הגדול והישרדות זה שהממשתתפים עצמם משחקים ביחד וגם אחד נגד השני כי בסוף רק אחד מנצח. השינוי הגדול בין שתי התוכניות זה הקטע של הקהל, וזה שינוי מהותי.. ולכן אני מסכים איתך שזה משחק שונה מאוד.

יניבל1

New member
איך אפשר לשחק ביחד בלי בריתות?

ולא אמרתי שאני רואה את זה 24 שעות ביממה , אבל לראות רק את המהודורות המיוחדות זה לא שווה כלום. אני למשל צפיתי בתוכנית שהיתה בשלישי , ועד אז לא ראיתי את זה בכלל ,לא בטלוויזיה ולא באינטרנט, רציתי לראות את זה כדי לדעת על מה המהומה והאמת שכשהתרשמתי רק מהשידור המיוחד זה נראה לי חסר משמעות , כאילו מה ראו שם ? את עינב אומרת שבוריס לא מדבר ולא מתחבר ובגלל זה היא רוצה להעיף אותו ואני דבר ראשון אומר לעצמי "מי זה בוריס בכלל? רגע רגע מי אתה בכלל?אנחנו מכירים? מה זה ישנה לי אם תדיחי אותו אם ממילא אני לא מכיר אותו"

סאמוואן

New member
אני לא מבינה מה קורה פה עכשיו....

הם עושים דיונים על תקציב...אבל איך הם יכולים לקנות אוכל הרי אסור להם לצאת מהוילה לא??? ממש לא הבנתי מה קורה פה...אם מישהו יכול שיסביר לי.. תודה

למעלה