עידכוני צהריים/ערב - יום 53 , ה- 23.10

קפרי

New member
מי שאוהב את משפחת בובליל, לא יכול לראות באף

דייר שום כלום חיובי גם אם יהיה, הם באובססיה עליהם!

אכדית

New member
לא נכון

שפרה יפה אינטליגנטית ורחבת אופקים צבר חתיך וחכם ונסה מלכה, אני אוהבת את כל ההתנהלות שלה ואת השפה שלה רנין גם אינטליגנטית וערמומית (זו גם מחמאה, נראה לי) ליאון מתוק איתי מקסים ורגיש ויוסי ועינב שולטים! סתם
את חושבת שה"מעריצים" של הבובלילים חושבים שהם שיא היופי והחוכמה? ממש לא, הם רק אוהבים את הפשטות והאמיתיות שלהם ואת העניין והצחוקים שהם מכניסים לבית. זה לא בחירות לכנסת ולא לראשות הממשלה, זה לא מייצג את פני "הישראלי", תוציאו לכם את כל זה מהראש. זה בידור נטו ובתחום הזה הבובלילים לוקחים, אז די לקנא ולהתחיל לפרגן גם כשיקטפו את המיליון

FreshF5

New member
אני אמביוולנטית לגבי שפרה

אני לא מנסה להגן עליה כרגע, אני יפת נפש, יחד עם זאת, גם עומדת על שלי כשזה מרגיש הכי נכון ואני לגמרי לא רואה הבדל בין כל מה שכתבת עליה, לבין צורת ההתנסחות שלך.

HBSFC1

New member
"שיתהפך על הקיר"

כך אמרה שפרה לליאון. רעלללללללללללללללללללללללללל ליאון מהופנט באופן רשמי. נחש נחש אל המטבח נכנס נותן לך פה נותן לך שם נחש נחשש שיפרההההההההההההההההההההההההה

אני מצטער, אבל היא אישה מאוד חלשה

שמפחדת מיוסי, ושונאת אותו. אני שואל על מה ? למה לשנא ברמות כאלו ? ... עצוב לראות את זה.

ליאורי13

New member
אכן עצוב../images/Emo4.gif מקווה שאחיות שלה קצת מתביישות בה

אלא, אם הן כמוה {השרישה בהן רשע ורוע}

MEYTAL 14

New member
כנל! גועל של בנאדדם רציני! ואני רגילה עוד לא

לרדת על מתמודדים שם עם כמה שאני שונאת אותם. אבל זה עבר כל גבול. שפרה פשוט בנאדם רע. אין לי מילה נוספת להגדיר אותה

ליאורי13

New member
לא מה שאני רואה

שפרה פשוט רעה,לא מוכנה לעזור לאדם שהוא טיפה'לה פחות ממנה{יוסי}, ועוד היא כועסת על ליאון שהוא "ביזבז" זמן איכות עם יוסי רבאק! זה בנאדם, גם לחיות יש לנו חמלה, למה לא להיות קצת טוב לב וכן לעזור ולו בקצת למי שרק אפשר {אפילו שזה ייצא בצביעות מה} זהו, אין לי מילים לתאר את הרשע של שיפרה-אני מרימה ידיים

עינת י

New member
שפרע מדברת עם לאון עכשיו

ואומרת לו שמגרד לה בעין לראות את לאון מדבר עם יוסי, למה אתה מעביר לו את הזמן? אל תנעים לו את הזמן. אוי כמה אני שונאת אותה, מי היא חושבת שהיא הקובבה הכעורה הזו. די כבר כמה אפשר לסבול אותה?!

גוני3

New member
שפרה גורמת לצופים בבית וגם לדיירים הרגשת

אי נוחות מהסיבה הפשוטה שהיא מזלזלת באינטלגנציה של כולם כולל כולם. היא חושבת שכולם מסביבה מטומטמים,ובכל השיחות שלה עם אנשים היא לא מדברת איתם אלא אומרת להם איך נכון להרגיש ולחשוב . עם איתי היא עשתה את זה, עם עינב עם רנין ועכשיו היא חופרת ללאון איך הוא צריך לחשוב על איתי ועל יוסי ואם הוא לא היה הולך היא בטח היתה מגיעה ולוונסה. היא לא מבינה שגם אנחנו קצת אינטלגנטים, ואלוהים חילק שכל לעוד כמה אנשים. בואו נראה כמה זמן לוקח לה להגיד לנו איך צריך לחשוב על וונסה . לא הספקתי לגמור משפט וזה הגיע.

RoGeR MaSoN

New member
היא פשוט מכניסה ללאון רעל לראש. רעל../images/Emo70.gif

שעה שלמה הוא יושב ומקשיב לזיוני שכל שלה וזה נכנס ומתיישב לו בראש... פשוט מאוסה.

HBSFC1

New member
כולם יודעים מה לעשות...

א- לקוות שתועמד להדחה ב- לתת בכל הכח ליוסף

luluz

New member
נכון אבל עכשיו עשיתי מניין הצבעות דמיוני ו..

לדעתי ככה יצביעו: שפרא- עינב ויוסי צבר- איתי ויוסי רנין- איתי ויוסי לאון- איתי ויוסי יוסי- שפרא וצבר עינב- שפרא וצבא ונסה- רנין ויוסי איתי- שפרא ורנין ומי שיועמד להדחה יהיו: יוסי, איתי, שפרא וצבר וזה מאוד גרוע כי אז סביר שאיתי יעוף. מישהו חושב אחרת מבחינת הצבעות? [הלוואי שיקרה משהו שממש ישפיע על ההצבעות ואיכשהו הן יטו "לטובת" רנין.. אבל קשה לי להאמין. אולי וונסה תצליח לסחוף את עינב יוסי ואיתי נגדה.. אבל עינב חברה שלה מדי ויוסי גם חבר שלה..

blur2

New member
יש מצב שלאון יצביע לעינב..

ככה נרמז בשיחה עם שיפרה..

JasPoint

New member
מזל שיש ערוץ 20 ואינטרנט

הם יכולים לנסות לעבוד עלינו אבל אנחנו יודעים את האמת. הרוע פשוט נשפך משפרה בכמויות מסחריות

Ruined

New member
לאון פשוט פתטי הבנאדם פשוט מביך

כאילו עם שפרה וצבר יגידו לו לישון בבריכה הוא יישן

למעלה