עידכוני צהריים/ערב - יום 53 , ה- 23.10

וואי איזה רעה,רעה,רעה...

היא אומרת על יוסי "אני יכולה להנעים את זמנו,אני יודעת שהוא סובל שאין לו סיגריות,אבל אני מעדיפה שהוא יסבול".....דיי וואי שתיפול עליה מצלמה אמן

עינת י

New member
שיפרע מבחינתי היא לא בנאדם

בושה להורים שחינכו אותה ככה. ככל שהיא נשארת יותר מגלים כמה רוע ואכזריות יש בה.

איזה מזל שאתם נמנעים מהגזמות

וכמה פאתטים אפשר להיות? מדובר במשחק אסטרטגי אם העובדה שיוסי לא יושב בחוץ וצופה על כולם אלא מתמקד בגמילה מסיגריות טובה לה - למה שלא תגיד את זה? אם היא היתה מתמודדת עם משהו ויוסי היה תוקע בדיחה בענין זה בסדר? תפסיקו כבר לחפש אותה בכל משפט - אף אחד לא שם כדי להנעים את חברתו של האחר ולסעוד אותו. הם שם כדי לנצח, ואף אחד שם לא תמים. רוע ואכזריות? לא בן אדם? תגידו, אתם מפעילים איזשהו סינון לפני השליחה?

עינת י

New member
זו אישיות של בנאדם

היא מנצלת חולשה של אדם מבוגר ומתעללת בו, אין בה חמלה, מעניין איך היא היתה מרגישה אם מישהו היה שובר לה את המשקפיים וזורק לה את עדשות המגע ואומר שהוא נהנה לראות אותה סובלת. מבחינתי אנשים כמוהה הם לא בני אדם. מאוד קל להסתתר מאחורי המילה "משחק". זה לא סרט קולנוע, האנשים כאן בוחרים איך להתנהג והבחירות שלהם משקפות את האישיות שלהם, ושלהם בלבד.

JasPoint

New member
שפרה: "יותר טוב לנו שיוסי בלי סיגריות"

"ככה הוא כל היום במיטה מרוכז בבאסה של עצמו"

RoGeR MaSoN

New member
שפרה:"יותר טוב שיוסי בלי סיגריות, ככה הוא כל

היום במיטה, מרוכז בבאסה שלו. שיש לו סיגריות הוא יושב פה בחוץ וטוחן אותן ומשקיף ורואה כל מה שקורה" נחשית מגעילה...כבר אמרנו

blur2

New member
הורדתם את המשפט הכי חשוב ../images/Emo13.gif

במקום שהוא ישב בגינה, יעשן ויבחן את כל המצב כדי לדעת מי האדם הבא שהוא יפיל. (לא הציטוט המדוייק אבל מספיק קרוב
)

ליאורי13

New member
לשפרה מתאים המשפט הנ"ל:.....

"אני אעקור לעצמי שתי עיניים כדי לעקור לו עין אחת" הנמשל: היא תהייה מוכנה להשאר עיוורת, בשביל שמי שהיא שונאת יראה פחות טוב

blur2

New member
בגלל זה היא דאגה לעינב ויוסי היום ואתמול?

כי היא רוצה שהם "יראו פחות טוב"? למרות שהתגובה שלך כבר די צפויה "כי היא צבועה בלה בלה בלה". ולא אכפת לי לצאת מתנשא עכשיו

ליאורי13

New member
לא....הכוונה היא: היא תעשה הכל שיהיה רע לאלה

שהיא שונאת,אפילו שלה עצמה יגרם נזק גדול ועוד דוגמא למשפט:היא מוכנה לסבול פי כמה וכמה העיקר שגם זה שהיא שונאת יסבול מתנשא על מה ולמה?...ואני לא מצפה לתשובה כמובן על זה

../images/Emo45.gifזה ממש ככה!

היא תהיה מוכנה לגרום סבל לאחר גם אם זה יעלה לה בסבל כפול! הבאת משפט שממש "תפור עליה" כמו שאומרים

קטע מהשיחה של שפרה ולאון ../images/Emo26.gif

שפרה: הוא (ערן) אמר לרנין שיכול להיות שהוא בא בהתחלה לשחק משחק וזה שהוא התחיל בתור משחק זה נרשם לגביו, אני מדברת מבחינת הצופים בבית, לא שיש לי מושג אבל זה הסיבה שלא בחרו אותו יכול להיות שהרושם שנוצר לגביו היה לשחק משחק .. אני חושבת שכל מי שמשחק משחק זה יחזור אליו לפנים. נשארנו 8 אנשים אנחנו בחצי השני יאללה עשינו את שלנו אנחנו רוצים להגיע לסוף, אני יודעת בדיוק את מי אני רוצה לראות בסוף גם אם זה לא אני. יש לך את שישי שבת להעביר בכיף שלך עם אנשים שאתה אוהב, אחר כך ראשון שני שלישי להעביר את התמיכה שלך לאנשים שאתה אוהב וזהו. יוסי אמר לי בתחילת המשחק שהבעיה שלי שאני לא מספיק מדברת עם האנשים ומתחברת רק לאנשים מסויימים. זה הערה שישלח אותי לדבר עם אנשים שאני לא אוהבת ויגידו לי שחקנים. אני יכולה לנהל שיחה עם יוסי כמו איך אתה מרגיש? איך בלי סגריות ובלה בלה בלה... זה מיותר, לא בא לי להקל את השהייה שלו בבית.. אני מעדיפה לתת לך את השעה מאשר לתת לבן אדם כזה. כששכבת איתו על השטיח ודיברתם עיצבן אותי כי אתה נותן לו זמן איכות שעדיף שתתן למישהו אחר.. ליאון: אני מסכים איתך , אני לא אוהב להיות לידו ושהוא בא לדבר ואני לא אוהב לחייך אליו סתם והוא כל הזמן מסתכל ורוצה לדבר עם אנשים שפרה: גם עינב אמרה לי שהיא צריכה לדבר איתי על משהו ואני לא אתן לה את השוט של עינב ושפרה מדברות על שיחה קורעת לב ליאון: על מה יש לה לדבר איתך? שפרה: סתם כמו שאנשים עושים סחר ברגשות רוצים למכור משהו .. עכשיו לגבי איתי אמרתי לו שהוא מציק לי כמו שאתה עשית לי ואוו בשירותים (הפחיד אותה) ואתה אני אוהבת אבל הוא עושה אני שואלת מי זה הבן אדם הזה ומה הוא רוצה ממני אז עשיתי לו באק אוף ואז התחלתי לקום בבקרים ולדבר איתו, יש לו תכונה שהוא מאוד מאוד משתדל אז אמרתי אולי ניתן לו צ'אנס * פה קיבלתי שיחת טלפון*

למעלה