פוסטרים של מארון5

KerenWelling

New member
../images/Emo41.gifפוסטרים של מארון5../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

היום הייתי בת"א ולא מצאתי פוסטרים.. מצאתי מקום שמוכן להזמין פוסטרים. מי שמכירה את החנות "בוטן" בשנקין, יש שם מחלקה כזו של פוסטרים והכל..תקשיבו מה היה... שאלתי את המוכר מ"בוטן" אם אפשר להזמין פוסטרים, והוא אמר שאם הוא מזמין אז הוא צריך להזמין משהו עם ביקוש. הוא אמר שבשביל להזמין הוא צריך להזמין מס' מסויים נגיד 15, ואם אין ביקוש אז הוא לא יכול להזמין.. לכן חשבתי..(חח לכן!), שנעשה לנו מפגשפורום ככה להתחלת הפורום ברגל ימין - בת"א (שנקין יהיה נחמד..ונלך אחר כך לדיזינגוף או משו..)!. במפגש פורום כל אחת תביא כסף ונגיד ל"בוטן" בשנקין ונקנה את הפוסטרים. אם נבוא הרבה ילדים, אז נתקשר אל החנות שבועיים לפני (אני אחראית על זה, יש לי את המספר והכל..), שיזמינו לנו פוסטרים, ואז נבוא ונקנה. מה אתן חושבות? שכל אחת תגיב ב
או
ותנמק בתוכן ההודעה למה.. תודה
!

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo127.gif

נשמע נחמד..אני אסחוב את חברה שלי חח.:-V..אבל אני מקווה שיבואו באמת 15

KerenWelling

New member
נו הקפצה כבר!!!!!!!!

מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה

NoWords

New member
../images/Emo26.gif

רעיון נחמד, תודה על ההצעה אבל זה מוקדם מדי לטעמי אז אני נאלצת לסרב.

sheepi

New member
../images/Emo140.gifאני בעד אבל

ההורים שלי לא נראה לי יתנו לי לבוא לצערי כי אני לא מת"א אבל נכון שזה פשוט מבאס ומעצבן שאין עליהם כמעט חומר וזה פשוט מבאס!!! כי אח"כ כשהם ממש יתפרסמו וזה רק אז יהיה עליהם מלא חומר וזה לא יהיה שווה אז כי כל הכייף זה להעריץ אותם כשהם דיי "אלמונים" לבינתיים

rockchick5

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo118.gif

אני יכולה ... אבל אממ אם ניפגש אז אני אגיע ברכבת ואני לא כ"כ יודעת איך להגיע לשנקין..! אם כמה יוכלו אז ניפגש בעזראלי ונלך ביחד?

למעלה